blog

Leyna Nguyen Żonaty, Mąż, Dzieci, Rozwód, Chłopak, Wynagrodzenie

Ciężko działać w sektorze filmowym i medialnym, ponieważ dla jednej osoby jest to prawie trudne, ale ta osobowość, Leyna Nguyen robi karierę w mediach i przemyśle filmowym od najmłodszych lat. Urodzona w Wietnamie, popularna amerykańska prezenterka telewizyjna i aktorka, która wraz z rodzicami przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych w 1975 roku jako uchodźczyni. Urodziła się więc w Dong Ha w Wietnamie 13 grudnia 1969 roku.

  Leyna Nguyen Żonaty, Mąż, Dzieci, Rozwód, Chłopak, Wynagrodzenie

Kariera i nagrody Leyny

Nguyen dokonał wielu niesamowitych rzeczy, takich jak bycie pierwszym prezenterem wiadomości, który gościł w dwóch różnych kanałach informacyjnych na tym samym rynku, organizował i transmitował wiadomości dla sieci powiązanej z NBC, a nawet stworzył wiele występów w filmach i serialach telewizyjnych.

Zobacz też: David Portnoy Wiki, wiek, żona, rozwód, wartość netto

Ma ogromną rzeszę fanów jako prezenterka wiadomości i uważała się za pierwszą prezentującą prezenterkę w Stanach Zjednoczonych. Została ukoronowana „Miss Asia” i otrzymała trzy nagrody Emmy za swoją pracę.

Ile ma wartość netto Leyny Nguyen?

Ta utalentowana dama, Nguyen, ma wartość netto w przybliżeniu 500 tysięcy dolarów i prawdopodobnie będzie płacić około 200 tysięcy dolarów prawie rocznie, co jest średnią pensją prezentera i prezentera wiadomości.

Jednak możesz zobaczyć jej dwa kalifornijskie kanały informacyjne, KCAL i KCBS-TV, w niektórych odcinkach NCIS, Stalker, 90210 i Dexter. Ta pani wylądowała nawet w dość masywnych występach filmowych, takich jak Teenage Mutant Ninja Turtles, Eagle Eye i kilka innych. I to jest główne źródło jej dochodów i majątku.

Czy Nguyen i jej mąż Michael nadal są razem?

Jedna z najgorętszych i najbardziej atrakcyjnych prezenterek i aktorka, Leyna już raz wyszła za mąż. I poślubiła swojego długoletniego chłopaka, Michaela Mariano w 2005 roku, a jej mąż Michael jest znany jako artysta. Oboje zaczęli spotykać się po spotkaniu w 2004 roku, a ślub odbył się w 2005 roku.

Nie przegap: Reggie Aqui Wiki, wiek, ślub, partner, wesoły, rodzina, wzrost, wynagrodzenie

Niestety, związek jako mąż-żona nie trwał długo i czasami później się rozwodzili. Doprowadziło to kobietę do nawiązania relacji z Kato Kaelin, a Kaelin została jej chłopakiem w 2013 roku, a od tego czasu para spotyka się bez oznak rychłego rozpadu. Kochająca się para żyje razem szczęśliwie, ale wydaje się, że pary nie zmierzają w najbliższym czasie do małżeństwa.

Z drugiej strony Leyna ma też dwoje dzieci: syna i córkę. Jej syn Dylan niedawno skończył dwanaście lat 29 kwietnia 2018 r. Podobnie jej córka, Kayla, również świętowała swoje dziesiąte urodziny 8 lipca 2018 r. W dniu urodzin obojga dzieci Leyna życzyła im na swoim koncie na Twitterze, by przelała im trochę miłości i wspominając, ile dla niej znaczyli. Pomimo całej miłości unoszącej się w powietrzu pomiędzy matką, matką i dziećmi, nadal nie jest jasne, kto jest prawdziwym ojcem tych dzieci.

Krótki życiorys i rodzina

Nguyen jest wysoka na 5 stóp i 4 cale, ma całkiem dobrze utrzymaną wagę oraz atrakcyjną, szczupłą i gorącą sylwetkę. Jej osobowość i wygląd były niezwykle podobne do jej zwolenników. A ta dama jest ikoną stylu i jej wyczuciem ubioru i stylu, za którym podążał zgodnie ze swoimi najlepszymi życzeniami. Nguyen ma obywatelstwo amerykańskie i jest pochodzenia azjatycko-amerykańskiego.

Tamron Hall Mąż, chłopak – ekskluzywne życie osobiste w szczegółach

Jest córką Dai Nguyen (ojciec) i Phuong Nguyen (matka). W swojej przeszłości napisała na Twitterze o tym, że zarówno jej ojciec życzy Szczęśliwego Dnia Ojca, jak i jej mama życząca Szczęśliwego Dnia Matki. Nie mając więcej informacji na ich temat, wciąż żyją lub nie żyją, ale jej zwolennicy docenili jej tweet, w którym przelała miłość do swoich rodziców.

Zalecane