blog

Liddlenique Wiki: Musical.ly, wiek, chłopak, randki, sprawy, rodzina, wzrost

Nie jest łatwo przyciągnąć uwagę i zaznaczyć swoją sławę na platformie, która jest nowością na rynku. Jednak najlepsza muzyczka Musical.ly, Dominique Liddlenique, udowodniła, że ​​jest to całkowicie błędne, ponieważ zyskała ogromną pulę fanów i została rozpoznana zaraz po tym, jak opublikowała synchronizację wideo i ust w aplikacji sieci społecznościowej wideo. Musical.ly wystartowało w 2014 roku i nie było wtedy czymś takim, ale udało jej się przyćmić swoim talentem i zdobyła 90 000 fanów, które teraz wzrosły do ​​2 milionów!

 Liddlenique Wiki: Musical.ly, wiek, chłopak, randki, sprawy, rodzina, wzrost

Ma miliony obserwujących, którzy ją podziwiają i szaleją na jej punkcie. Jej fani desperacko chcą wiedzieć, czy jest zamieszana w jakieś sprawy. Więc ona się spotyka? Dowiedzmy się!

Jak podaje źródło, Dominique jest w związku z Ayoo Chaos od 2016 roku. Jest również gwiazdą musical.ly, a duet poznał się za pośrednictwem aplikacji sieci społecznościowej wideo. Duet początkowo opublikował ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, ale obecnie żadne szczegóły nie są cieniem ich życia miłosnego.

Jednak tylko dlatego, że para nie udostępnia ich razem zdjęć ani nie aktualizuje opinii publicznej o ich życiu randkowym, nie oznacza to, że para się rozpadła. Para Muserów może równie dobrze woleć trzymać się na uboczu i z dala od paparazzi!

Krótki życiorys:

Dominique Liddlenique, lat 16, urodził się 5 marca 2001 roku w Stanach Zjednoczonych. Jest uczennicą, którą kochają i podziwiają wszyscy jej koledzy. Pomimo jej popularności i sukcesu, w źródłach wiki wymienia się niewiele informacji o jej rodzicach lub rodzinie. Wiadomo jednak, że ma kuzyna, który nazywa się „drippyeli”, a także jest muzykiem musical.ly. Duet działał razem i można go razem zobaczyć na filmach.

Zalecane