blog

Lidya Jewett Wiki: Narodowość, wiek, rodzice, pochodzenie etniczne, rodzina, rodzeństwo

Aktorstwo nie określa potencjału osoby, podobnie jak doświadczenie. Weźmy na przykład Lidyę Jewett, która zawsze intrygowała publiczność swoimi występami, a teraz jest wciągnięta w rolę młodej Katherine Johnson w wielkim przeboju kasowym „Ukryte postacie”, który zostanie wydany 26 lutego 2018 roku. Lidya, w wieku Dziewięć, już zidentyfikowała swoją pasję i obowiązki i aspiruje do dawania nadziei kobiecie na całym świecie.

 Lidya Jewett Wiki: Narodowość, wiek, rodzice, pochodzenie etniczne, rodzina, rodzeństwo

Kariera i wartość netto:

Lidya Jewett została ogłoszona jako członek obsady „Dobrych dziewczyn” NBC w 2017 roku. Wciela się w rolę Sary, córki Reno Wilsona i Ruby Retty, u której w serialu zdiagnozowano chorobę nerek. Jego fabuła obraca się wokół małej dziewczynki, która nie mogła uzyskać odpowiedniego leczenia w miejscowej klinice.

Przed współpracą z „Good Girls” Jewett pracowała dla „WIT's Academy” i „See Dad Run” Nickelodeon i „See Dad Run”. Zyskała sławę dzięki gościnnej roli Gracie u boku partnerki Meg Crosbie w serialu „WITS”. Akademia.'

Jewett pojawił się nie tylko w programach telewizyjnych, ale był także częścią niektórych hitów filmowych, w tym „Czarnej Pantery”, „The Darkest Minds”, „Ukryte postacie” i „Cud”.

A skoro mowa o jej finansach, Lidya dopiero zaczęła swoją karierę, a przed nią jeszcze długa droga w biznesie. Podobnie, nadal ma duże szanse na poprawę swoich zarobków i uzyskanie dużej wartości netto.

O jej rodzicach i rodzeństwie:

Lidia, która urodziła się w Etiopii, była przyjęty przez rodzinę Palm City, gdy miała cztery lata. Na razie nie wiadomo, kim są jej biologiczni rodzice, ale miejmy nadzieję, że spotka ich w nadchodzących dniach.

Od czasu adopcji prowadziła wyrafinowane życie, ponieważ jej rodzice zrobili wszystko, aby pomóc jej błyszczeć. Ona również nie zaprzestała swoich wysiłków i pracuje nad polepszeniem się dzięki wsparciu rodziny.

W Dzień Ojca Lidya życzyła ojcu na Instagramie, gdzie napisała, że ​​znalazła swój kubek Dora i tatusia w wieku czterech lat.

Wraz z rodzicami łączy ją doskonała więź i przyjaźń z rodzeństwem, Macem, Isabellą i Connorsem Jewettami. Miłość i przywiązanie między rodzeństwem są czule widoczne na zdjęciu, które udostępniła w dniu rodzeństwa National.

Jej krótka biografia:

Lidya Jewett obchodzi swoje urodziny co roku 19 stycznia. Urodziła się w 2006 roku w Etiopii, zgodnie z jej wiki. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Aktorka ma przyzwoity wzrost 4 stopy i 3 cale, a jej waga wynosi około 52 funtów.

Zalecane