blog

Lil Xan Wiki, wzrost, rodzice, wywiad, piosenki, wartość netto, romans, randki

Przypominający Lil Peep z odpowiednią warstwą tatuaży na twarzy, nowa klasa młodego rapera szturmem podbiła świat piosenek dzięki swoim własnym fanom. Znany jako Lil Xan, wszystko, czego potrzebował, to wspólna platforma Sound Cloud i Youtube, aby zrównać słuchaczy z wybranymi przez nich rytmicznymi rapami. Lil Xan z pewnością wie, jak wstrząsnąć grą, jeśli chodzi o samodzielne wyrabianie sobie nazwiska.

 Lil Xan Wiki, wzrost, rodzice, wywiad, piosenki, wartość netto, romans, randki
 • Rodzice
 • Przypominający Lil Peep z odpowiednią warstwą tatuaży na twarzy, nowa klasa młodego rapera szturmem podbiła świat piosenek dzięki swoim własnym fanom. Znany jako Lil Xan, wszystko, czego potrzebował, to wspólna platforma Sound Cloud i Youtube, aby zrównać słuchaczy z wybranymi przez nich rytmicznymi rapami. Lil Xan z pewnością wie, jak wstrząsnąć grą, jeśli chodzi o samodzielne wyrabianie sobie nazwiska.

  Kariera i postęp

  Muzyka zawsze była wyjściem dla licealisty, Xana, który dorastał, słuchając „De La Soul” i „A Tribe Called Quest” z wczesnym hip-hopem i rapem. Karierę rozpoczął od pierwszego utworu „Xanny Montoya”, który ukazał się na jego stronie SoundCloud w maju 2016 roku.

  Zobacz: Mark Wiens Wiki, wiek, żona, pochodzenie etniczne, wartość netto

  Niedawne wydanie jego najnowszego singla „Betrayed” wystrzeliło w powietrze jego słuchaczy i już teraz przyciąga uwagę mainstreamu. Nigdy nie wykorzystał cienia żadnej dużej wytwórni, by wydobyć swoją pasjonującą muzykę. Jednoosobowy artysta muzyczny z armii przyciągnął uwagę wszystkich swoich fanów dzięki Sound Cloud z 100 000 obserwujących i YouTube ze znacznie większą liczbą.

  Jego inne single to „Slingshot”, „Who are you” z albumami takimi jak „Troubles in the Trap”, „Starburst & Cranberry Juice”.

  Ile jest warta netto Lil Xana?

  Jego ostatnie utwory i popularność skłoniły go do gorączki w jego karierze muzycznej. Zyskał znacznie większą wysokość jak na artystę bez kontraktu, co ostatecznie zwiększy również jego finanse. Według źródła jego wartość netto wynosi około 100 tysięcy dolarów.

  Jego kłopoty z narkotykami

  Xan porzucił szkołę średnią od pierwszego roku studiów, zawsze skłaniający się ku światu muzyki i rapu. Być może zainspirowany Lil Peep, zaczął robić tatuaże, gdy miał osiemnaście lat. Jego pomysł na tatuaże polegał na tym, że należy je widzieć, a nie ukrywać pod materiałami. Potem pojawiły się tatuaże na jego twarzy i szyi z napisem „Candy” imię jego matki i „Zzz” z lekkim komiksem, w którym wykorzystał Xanax.

  Przeczytaj także: Beth Thomas Wiki, Wiek, Rodzina, Teraz

  Ma sposób na pokonanie swoich demonów poprzez swoją muzykę. Jego niedawny wywiad podkreślał uzależnienie od Xanax przez dwa lata jego życia jako tatuaż dla Xanax, a nawet cała piosenka nazwana tak, aby ukazać intensywność narkotyku w jego życiu.

  Pomimo romansów para nie mogła kontynuować swojego związku i ostatecznie rozwiązali więź we wrześniu 2018 roku. Lil ujawniła, że ​​rozstali się w emocjonalnym poście na Instagramie, a także oskarżyła Noah o zdradę. Podobnie Noah twierdził również, że Lil była zazdrosna, gdy wysłała mu zdjęcie głowy Charliego Putha w Photoshopie na dorosłej gwieździe.

  Po rozstaniu z Noah, Lil przeniósł się do innego związku i zaczął spotykać się ze swoją dziewczyną, Annie Smith. Jak informowaliśmy, Lil i Annie przez długi czas byli najlepszymi przyjaciółmi. Gdy tylko duet pojawił się jako nowa para, ich historie zaręczynowe pojawiły się w mediach wraz z serią rozmów i plotek. Annie opublikowała zdjęcie z Lil na Instagramie w Walentynki, na którym nazwała go swoim narzeczonym, a także podziękowała mu za miłość w komentarzu.

  Później, w styczniu 2019 roku, Lil i jego dziewczyna ogłosili, że spodziewają się nowego dziecka. Lil udostępnił zdjęcie na Instagramie, na którym napisał, że będzie ojcem. Podziękował też Annie za uratowanie go i stwierdził, że kocha ją bardziej, niż mogą to opisać słowa.

  Po poronieniu wraz ze swoją ukochaną Annie zmierzył się z plotkami, jakoby Annie udawała swoją ciążę i poronienie. W podcaście z kwietnia 2019 r. Xan podzielił się swoją myślą o tym, jak cała ciąża może być fałszywa. Ujawniono, że USG, które udostępniła para, zostało zabrane z Google, co dodatkowo pozostawiło fanom wątpliwości, czy Annie rzeczywiście jest w ciąży.

  Niezależnie od plotek, Xan i Annie nadal mają do siebie silne uczucia.

  Xan wyjaśnił nawet w wywiadzie, że Annie pozwala mu na fizyczne relacje z innymi kobietami. Annie często widzi, jak zabiera kobiety do łazienki i że nie ma z tym problemu. W przeciwieństwie do tego, Xan nie mówił o tym, czy dobrze mu jest widzieć Annie w fizycznym związku z innymi mężczyznami. Ich trwający związek jest dziwny.

  Wygląda na to, że Annie do głębi kocha Xana, pomimo jego ciągłych wybryków i skandalicznego zachowania. Możemy się tylko zastanawiać, jak to trwa, zanim Annie w końcu ma dość.

  Dowiedz się więcej: Linda Holliday Wiki, Wiek, Wartość netto, Bill Belichick

  Obecnie Lil i narzeczony Annie mieszkają razem.

  Krótki życiorys

  Diego Leonas, aka Lil Xan, urodził się 6 września 1996 roku w Kalifornii w USA i wychował w Redlands w Kalifornii. 22 lata ma matkę o imieniu Candy jako rodziców. Jak podaje źródło wiki, słynny raper ma dobry wzrost 5 stóp 8 cali (173 cm) i należy do rasy białej.

  Zalecane