blog

Lilan Bowden Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Randki, Rodzice, Pochodzenie, Wzrost

Jako wzór do naśladowania dla ludzi, którzy pomimo milionów przeszkód chcą realizować swoją pasję, Lilan Bowden nie tylko zaszokowała swoich rodziców swoją pasją, ale także podbiła scenę rozrywkową swoimi umiejętnościami i potencjałem aktorskim. Aktorka rozpoczęła swoją karierę jako artysta szkiców w grupie dwóch kobiet o nazwie Lilan i Wilder, która osiągnęła sukces po zagraniu w wielu filmach i programach telewizyjnych z ostatnim programem telewizyjnym Andi Mack, szczególnie rozpraszając listę przebojów i tradycyjne kręcenie filmów.

 Lilan Bowden Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Randki, Rodzice, Pochodzenie, Wzrost

Ta długa wiadomość Lilan mówi nam wiele rzeczy o tym, co myśli o wejściu w związek lub małżeństwie, przynajmniej na razie.

Krótkie życiorys i rodzina Lilan

Lilan urodziła się jako Alice Lilan Bowden i pierwszy wdech wzięła 1 września 1985 roku w Castro Valley w Kalifornii, USA. Według źródeł wiki, mieszkaniec Kalifornii ma przyzwoitą wysokość 5 stóp i 7 cali. Aktorka ma przyzwoite ciało i uroczą osobowość. Lilan, która obecnie ma 33 lata, należy do mieszanego pochodzenia etnicznego i ma obywatelstwo amerykańskie.

Może ci się spodobać również: Marissa Torres Wiki, wiek, żonaty, mąż, rodzina, PIX 11, wynagrodzenie, wzrost

W wywiadzie opowiadała, że ​​zdradzając rodzicom, że jest jej zainteresowaniem, zaszokowała ich, ponieważ była nieśmiałym dzieckiem. Ale jej rodzice poparli ją, a nawet zorganizowali jej zajęcia z aktorstwa. Następnie, po dostaniu się do grupy Improv o nazwie „Bonafide”, odkryła siebie i wyprowadziła ją z muszli i wyraziła swoją kreatywność.

Zalecane