blog

Lili Mirojnick Wiki, Chłopak, Randki, Żonaty, Rodzice, Filmy i programy telewizyjne

Świat telewizji bardzo angażuje każdego artystę. Mogli codziennie łączyć się z publicznością i od razu otrzymywać recenzję swojej pracy. Podobnie amerykańska aktorka, Lily Mirojnick, choć zaczynała swoją karierę od filmów, wydaje się, że obecnie bardziej interesuje ją program telewizyjny, coraz bardziej doceniając jej prace. Swoją niesamowitą grą aktorską w filmach i programach telewizyjnych podbiła serca widzów. Wystąpiła w filmach takich jak Friends With Benefits, Cloverfield i wielu innych filmach.

  Lili Mirojnick Wiki, Chłopak, Randki, Żonaty, Rodzice, Filmy i programy telewizyjne

Kariera i postęp

Lili Mirojnick zadebiutowała na ekranie w przebojowym filmie z 2005 roku „Domino”. Chociaż jej postać nie spędzała dużo czasu na ekranie, jej aktorstwo wywarło wpływ na jej debiutancki występ. Następnie pracowała nad kolejnym filmem „Cloverfield”, który ukazał się w 2008 roku.

Czytaj więcej: Natasha Raskin Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak

Od tego czasu próbowała swoich sił w telewizji i stale pracowała w branży. Niedawno wystąpiła jako główna kobieta w jednym z przebojowych programów telewizyjnych „Happy!” u boku Chrisa Meloniego w adaptacji powieści graficznej. Publiczności spodobała się seria Syfy, a także doceniła jej pracę. W serialu zagrała rolę detektywa w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Jest dobrą policjantką, ale musi przełknąć dumę i ideały, by ocalić swoją pracę i starszą matkę.

Oprócz swojej ostatniej pracy brała udział w niektórych najważniejszych programach telewizyjnych, takich jak „Niezapomniany” (2014), „Błękitnokrwiści” (2012) i wielu innych.

Ile jest wart netto Mirojnicka?

Lili Mirojnick oddała sprawiedliwość każdej wykonywanej przez siebie roli. Nie tylko była w stanie wydobyć każdą postać z perfekcją, ale także zarobiła wystarczająco dużo ze swojego zawodu. Chociaż się nie zwierzyła, podejrzewamy, że cieszy się znaczną wartością netto, wynoszącą setki tysięcy dolarów.

Możesz Tak jak: Jamie Colby żonaty, mąż, rozwód, chłopak, randki i romans

Pochodzący ze swoim chłopakiem od dłuższego czasu!

Lili Mirojnick dzieli piękny związek ze swoją długoletnią ukochaną Joshem Crotty. Para nie ujawniła dokładnej daty rozpoczęcia randkowania, ale od dawna zwracają się do siebie w swoich postach w mediach społecznościowych. W 2010 roku Lili napisała humorystyczny tweet, w którym powiedział, że jej chłopak zignorował ją na siłowni i stał się tematem rozmów w mieście.

(Zdjęcie: Twitter)

Chociaż nie wiadomo, o którym chłopaku mówiła w poście, jej późniejsze wgrania wyjaśniły wszystko. Udostępniła zdjęcie, na którym świętują urodziny swojego chłopaka w listopadzie 2014 roku i dała widzom kilka głównych celów związanych z relacjami.

Wiedzieć więcej: Derek Blasberg Wiki, żonaty, wesoły, partner, randki, wzrost, wartość netto

Ale 25 sierpnia 2018 r. opublikowała zdjęcie z dwoma mężczyznami i opatrzyła je podpisem jako jutro wychodzi za mąż i idzie do ołtarza z dwoma mężczyznami w wieku 22 i 28 lat. post miał również #carpedm, ten hashtag wskazywał, że uczestniczyli w ślubie ich przyjaciela Morgana i Dgale'a. Podobnie jak jej przyjaciółka, może wkrótce zawiąże węzły.

Jej krótki życiorys

Urodzona 9 kwietnia 1984 roku w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych Lili Mirojnick jest córką słynnej projektantki kostiumów Ellen Moronic i jej zmarłego ojca Barry'ego Carsona. Jak na jej wiki, jej rodzice byli rozwiedzeni, a ona mieszkała z matką. Lili ukończyła szkołę w The Buckley School w Sherman Oaks w Kalifornii, a później uczęszczała do Amerykańskiej Akademii Sztuk Dramatycznych (AADA) w Nowym Jorku. Lili ma 5 stóp i 5 cali wzrostu i należy do rasy białej.

Zalecane