blog

Lili Reinhart Status randkowy; Chłopak, wartość netto, rodzina

Amerykańska aktorka Lili Reinhart jest najbardziej znana z roli Betty Cooper w serialu CW Riverdale. Znana jest z płodnych występów w Dobrym sąsiedztwie, Surviving Jack i The Kings of Summer. Oprócz tego jest również znana ze swojego spokojnego życia randkowego ze swoim kolegą aktorem, Cole Sprouse.

  Lili Reinhart Status randkowy; Chłopak, wartość netto, rodzina

Oprócz tego jest również znana ze swojego spokojnego życia randkowego ze swoim kolegą aktorem, Cole Sprouse.

Potajemnie Randki Cole; Slams plotki o ciąży

Wiadomość o tym, że Lili i Cole spotykają się ze sobą, zaczęły krążyć w Internecie po tym, jak zacisnęli usta podczas imprezy w San Diego w czerwcu 2017 roku. Od tego czasu para cieszy się wakacjami na Hawajach i w Meksyku. Jednak para nie ogłosiła publicznie swojego życia miłosnego. Kiedy Lili została zapytana o jej życie randkowe i chłopaka przez Siedemnaście magazynu w kwietniu 2018 r., powiedziała:

Nie bez powodu nazywa się to życiem prywatnym — jest moje, wyjątkowe i święte. Moje relacje są między mną a kimkolwiek, z kim jestem, a nie między mną a światem.

Mimo to duet aktorski nieoficjalnie potwierdził, że korzysta z romantycznych przywilejów życia. W kwietniu 2018 r. zauważono, że para całuje się w wielu miejscach w Paryżu. Para była w mieście przez Rivercon , francuska konwencja pokazu. Lili i Cole zaskoczyli swoich fanów, kiedy w końcu zadebiutowali na czerwonym dywanie jako para 7 maja 2018 roku.

Czytaj więcej: Collete Davis Wiki, wiek, mąż, wartość netto

Ciekawe: Marc Rebillet Wiki, wiek, wycieczka, rodzina, wzrost

Pierwsze pogłoski o tym, że para spotykają się ze sobą w lipcu 2017 roku, widziano, jak się ze sobą przytulają. Ich romans został dodatkowo potwierdzony, gdy widziano, jak dzielą się pocałunkiem w Paryżu w kwietniu 2018 roku.

Z powrotem z chłopakiem?

Wydawałoby się, że Lili znów jest na rynku. Tak, Lili Reinhart podobno wróciła ze swoim byłym chłopakiem Cole Sprouse.

The Riverdale związek gwiazdy jest od jakiegoś czasu tematem dyskusji. Para rzekomo nazwała swój związek w lipcu 2019 r. Ale teraz podobno są z powrotem razem i otworzyli swoje plany na Halloween.

W wywiadzie z września 2019 r. z chciwość, Lili została poproszona o opisanie swoich planów na Halloween, po czym powiedziała: „ Chyba skłaniam się ku postaci na Halloween – powiedział Reinhart. Myślę, że zrobię to z moim chłopakiem, Cole'em. Nie chcę tego zepsuć, jeśli to się nie stanie, ale to duet telewizyjny ”.

Wspomniała Cole'a jako swojego chłopaka, co pozostawiło wielu fanów pod znakiem zapytania o jej status związku. Ale teraz wygląda na to, że w końcu wróciła z Cole'em.

Matka jest jej największym fanem; Siostry Gwiazda Instagramu

Lili Reinhart dorastała w Cleveland wraz z członkami rodziny, w tym jej dwiema siostrami, Tess Reinhart i Chloe Reinhart. 27 października 2017 r. udostępniła na Instagramie zdjęcie ślubne rodziców i życzyła im z okazji ich 27 ten rocznica.

Jej matka, Amy Reinhart, jest największą fanką jej umiejętności aktorskich. Amy często tweety i Instagramy o rolach jej córki na ekranie. Jej dwie wspaniałe siostry, Tess i Chloe, są również znanymi celebrytkami na Instagramie, które zgromadziły odpowiednio 110 000 i 50 000 obserwujących.

Jak Lili przywołuje swoją wartość netto?

Lili zbierała swoją wartość netto dzięki swojej karierze aktorskiej. Ona również zgromadziła swoje bogactwo jako tancerka i modelka do różnych teledysków w wieku 11 lat.

Możesz cieszyć się: Robert Emms Żona, rodzina, wzrost, wartość netto

Pochodząca z Cleveland rozpoczęła karierę aktorską od filmu krótkometrażowego Na dzisiaj jako Rachel w 2010 roku Galveston, Cocked, Miss Stevan oraz Koniec na zawsze. Została obsadzona w popularnym serialu dramatycznym Riverdale 9 lutego 2016 i wygrał dwa Wybory nastolatków nagrody dla tej serii.

Krótki życiorys

Urodzona w 1996 roku w Cleveland Lili Reinhart obchodzi swoje urodziny 13 września każdego roku. Ma smukłe ciało, waży 55 kg i ma 1,68 m (5’ 6’’) wzrostu.

The Riverdale aktorka posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Uczęszczała do Krajowego Liceum Aliantów.

Zalecane