blog

Lilia Buckingham Wiki, wiek, rodzice, wzrost, randki, wartość netto

„Wiek nie ma granic dla pasji, którą podążasz, ani pracy, w którą się angażujesz”. Lilia Buckingham, która ma zaledwie 15 lat, z pewnością udowodniła to, demonstrując swoje umiejętności taneczne, aktorskie, a także modelarskie. Jest również znana jako najlepsza zawodniczka taneczna MNR Dance Factory, która wystąpiła również w teledysku Kendall Vertes „Gdzie byłabym bez Ciebie?”, 2017. Lilia była Regional Junior Rainbow Rising Starz DOY 2013 i Regional Junior Miss Thunderstruck Icon 2015. Dojście do sławy dzięki profesjonalnym umiejętnościom tanecznym, a także inauguracja jako gwiazda filmowa to godne uwagi punkty w jej karierze.

  Lilia Buckingham Wiki, wiek, rodzice, wzrost, randki, wartość netto

Jest również znana jako najlepsza zawodniczka taneczna MNR Dance Factory, która wystąpiła również w teledysku Kendall Vertes „Gdzie byłbym bez Ciebie?” w 2017 . Lilia była Regionalny Junior Rainbow Rising Starz DOY 2013 i Regionalna Junior Miss Thunderstruck Ikona 2015.

Ile jest warta sieć Lilii?

Zbiera swoją wartość jako zawodowa tancerka, aktorka i YouTuber. Zgodnie z Payscale tancerz ma prawo do średniej pensji w wysokości 34 431 USD rocznie.

Jeszcze bardziej wzbogaca swoje bogactwo na swoim kanale YouTube, na którym ma 23 tys. subskrybentów. Poza tym była także częścią tanecznego reality show” Taniec Mamy ”, z którego w krótkim czasie zdobyła znaczną liczbę fanów. Została przedstawiona w Dance Moms Show przez matkę, Jane Buckingham.

Czytać o: Bernice Burgos Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Córka, Pochodzenie, Wartość netto

Poza tym występowała również w wielu innych programach, takich jak Nowoczesna rodzina (2012), Dzień dobry Ameryko (2013) i Dzień i noc (2014), z którego pozyskuje również swoje zarobki netto.

Występuje w filmach takich jak Całkowite zaćmienie (2018) oraz Brud (2018) pomógł jej w karierze aktorskiej silniejszej, a także jej wielkiej fortunie. Jako aktorka dziecięca otrzymuje 52 000 USD rocznie zgodnie ze standardem ustalonym przez Gildię Aktorów Ekranowych – Amerykańską Federację Artystów Telewizji i Radia (SAG-AFTRA)

Była w związku z aktorem Jaeden Lieberherem, który zgromadził 4 miliony dolarów netto.

ogłasza rozstanie z byłym chłopakiem; Czy Lilia znów się spotyka?

Kilka miesięcy temu Lilia spotykała się z Jaedenem Lieberherem, który jest dziecięcym aktorem. Ich związek po raz pierwszy znalazł się w centrum uwagi 4 stycznia 2018 roku, kiedy Lilia opublikowała zdjęcie Jadena i życzyła mu urodzin. Następnie potwierdziła swój związek na Twitterze w Walentynki z podpisem „ zakochałem się w tym uroczym.

Lilia ujawniła nawet, że spotykają się przez 41 dni, więc rozpoczęli swój związek w styczniu 2018 roku. Powiedziała, że ​​Jaeden, jej były chłopak, z którym się spotykała „ był powodem, dla którego się uśmiechnęła ' na Instagramie.

Dowiedz się o tancerzu : Frankie J. Grande Gay, randki, wartość netto - wszystko o amerykańskiej tancerce

Lilia całuje swojego chłopaka Jaedena Lieberhera w Walentynki 2018 (zdjęcie: Instagram)

W podpisie napisała: „ Mam szczęście, że jestem z kimś takim jak ty ”.

Lilia i jej 15-letni kochanek utrzymywali płynną relację do czerwca 2018 roku. Ale potem usunęła zdjęcia Jaedena ze swoich mediów społecznościowych, co wywołało pogłoski o ich rozstaniu. 10 czerwca 2018 roku ogłosiła, że ​​się rozstali, ale nadal pozostają przyjaciółmi.

Poprzez emocjonalny film na YouTube wyjaśniła, że ​​Jaeden jest bardzo utalentowany i jest zajęty swoimi bieżącymi projektami. Dodała, że ​​postanowili zrobić krok wstecz, aby skoncentrować się na swojej karierze. Następnie przyznała, że ​​nadal kocha Jaedena.

Nie przegap: Aktor Jeff Ward Wiki: Wiek, rodzice, wzrost, dziewczyna, randki, żona, fakty

Po rozstaniu Lilia nie zdradziła obecnie swojego związku. Podobno jest zajęta karierą vloga na swoim kanale YouTube i lubi spędzać czas ze znajomymi. Obecnie podobno jest singlem i nie umawia się na randki.

Rodzice autorki Lilii

Jej rodzice Jane (matka) i Marcus (ojciec) są znanymi autorami. Jane napisała dwie książki, a mianowicie; „Przewodnik po życiu dla nowoczesnej dziewczyny” i „Przewodnik po życiu dla nowoczesnej dziewczyny po lepkiej sytuacji”, podczas gdy jej ojciec opublikował „ Po pierwsze, złam wszystkie zasady ' (1999), ' Teraz odkryj swoje mocne strony ” (2001) oraz „ Wyróżnij się 2.0: oceń swoje mocne strony. Znajdź swoją przewagę. Wygraj w pracy ” (2015).

Jest najmłodszym rodzeństwem w rodzinie i ma starszego brata Jacka.

Krótki życiorys

Lilia Buckingham urodziła się w 2003 roku w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Świętuje swoje urodziny 9 kwietnia. Ma 1,68 metra (5 stóp i 6 cali) wzrostu. Jej znakiem urodzenia jest Baran.

15-letnia gwiazda najbardziej znana jest z profesjonalnych umiejętności tanecznych i aktorskich.

Zalecane