blog

Lillie Lexie Gregg Wiki: wiek, urodziny, chłopak, w ciąży, rodzice, wartość netto

Lillie Lexie Gregg, projektantka mody, prowadzi swoją linię mody o nazwie Lily-Beau. Ale pojawiła się w centrum uwagi po burzliwych związkach z dwoma przystojniakami Gazem Beadle'em i Stephenem Bearem. Piękna projektantka, która pojawiła się w serialach takich jak Ex on the Beach i Geordie Shore, ma zamiar rozpocząć nowe życie jako matka. Tak, Lillie jest podobno w ciąży i jest na półmetku powitania dziecka ze swoim chłopakiem piłkarzem.

 Lillie Lexie Gregg Wiki: wiek, urodziny, chłopak, w ciąży, rodzice, wartość netto

Drops Bombshell: W ciąży z chłopakiem!

Lillie jest w ciąży!

Nie ma lepszych sposobów na ogłoszenie narodzin dziecka. Lillie ujawniła, że ​​spodziewa się pierwszego dziecka w dniu 21 października 2018 r. Wymyśliła tę wiadomość, gdy ona i jej chłopak piłkarz objęli guzek na plaży w Dubaju 13 maja 2018 r.

Powiedziała również, że jest prawie w połowie i ma zostać 3 ze swoim chłopakiem Joshem, z którym spotyka się od 2016 roku. Josh jest angielskim profesjonalistą, który jest byłym pomocnikiem Chelsea, a teraz gra w Championship Club Brentford

Lillie umawiała się z osobowością telewizyjną Gaz Beadle w 2013 roku. Ale po dwóch latach ich romansu w 2015 roku Gaz woli brytyjskie seriale telewizyjne, Geordie Shore i rozstał się z nią. Po zerwaniu relacji z Gazem projektantka mody ujawniła, że ​​miała złamane serce po tym, jak zaczęła wierzyć, że Gaz jest mężczyzną, którego szukała.

Zanim związała się z Joshem, była w relacji z rzeczywistością osobowość telewizyjna Stephen Bear . W 2016 roku Stephen poznał Chloe Khan w serialu telewizyjnym, Gwiazda Wielkiego Brata i zerwał krawat z Lillie. Ze łzami w oczach skonfrontowała się z Channel 5 i wyznała, że ​​była zawstydzona głupim zachowaniem Stephena.

Jak Lillie osiągnęła swoją wartość netto?

Lillie zebrała znaczną część wartości netto ze swojej kariery jako projektantki mody. Jej firma Lily-Beau dostarcza luksusową odzież damską od 2015 roku w Londynie. Współpracuje ze swoim zespołem i przyczynia się do zakupów online, dzięki którym gromadzi swoje bogactwo.

Gregg oferuje również różne style i projekty elementów garderoby, a także nowe modele i kreacje. Od pierwszego uruchomienia Lily-Beau stała się wiodącym sprzedawcą luksusowej mody damskiej i jest w stanie dostarczać swoim klientom wysokiej jakości i stylowe ubrania. Dzięki swojej pasji i oddaniu firmie odzieżowej udało jej się pozyskać miliony dolarów netto.

Rodzina Lillie

Lillie jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie opowiada o swoich rodzicach. 4 lipca 2014 r. udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie swojego ojca, na którym widziano go pijanego i drzemiącego podczas turnieju tenisowego na Wimbledonie. Projektantka umieściła również zdjęcie z matką 5 marca 2018 r. na Instagramie. Lillie powiedziała, że ​​nominuje swoją matkę do bycia jej najlepszą przyjaciółką.

W swojej rodzinie ma również siostrę Sarę Humphreys. Jej siostra Sara jest żoną właściciela firmy Gary'ego Humphreysa.

Krótki życiorys

Lillie Lexie Gregg urodziła się w 1991 roku i 17 maja obchodzi swoje urodziny. Lillie, lat 26, pochodzi z Birmingham w Anglii. Lillie jest niższa niż Gaz Beadle, który ma 1,75 m wzrostu (5' 9 cali). Jak na wiki interesowała się modą i rozwija w niej pasję. Jako projektantka mody ma wspaniałe włosy i lubi zachwycać fanów swoją nową fryzurą.

Zalecane