blog

Lilly Ghalichi Wiki: ślub, zaręczyny, mąż, w ciąży, wartość netto, rodzina

Bomba reality show „Shahs of Sunset” Lilly Ghalachi jest jedną z najbardziej lubianych członków obsady serialu, który wyemitowano 11 marca 2012 roku. Gwiazda reality show ogłosiła, że ​​jest w ciąży z pierwszym dzieckiem w marcu 2018 roku i przygotowuje się do macierzyństwa. Z dumą obnosi się ze swoim brzuszkiem i twierdzi, że jej ciąża jest dla niej piękna.

  Lilly Ghalichi Wiki: ślub, zaręczyny, mąż, w ciąży, wartość netto, rodzina

Lilly Ghalichi i ślub Dary Mir; Małżeństwa po roku randek

Lilly związała się ze swoim ówczesnym narzeczonym, Darą, podczas jednej z najbardziej wystawnych i romantycznych ceremonii ślubnych w Beverly Hills 6 maja 2017 roku.

Tuż przed podjęciem ważnej decyzji o ślubie Lilly zaczęła spotykać się z przedsiębiorcą swojego życia od marca 2016 roku i zaręczyła się w sierpniu, zaledwie pięć miesięcy po spotkaniu. Były prawdziwymi celami i są jedną z najbardziej eleganckich par w branży rozrywkowej.

Zanim związała się z Darą, zaręczyła się z facetem o imieniu Dhar Mann w kwietniu 2014 r. Nawet opowiadała fanom o swoim pierścionku zaręczynowym. Jednak ze względu na niekompatybilność i kwestie przestrzeni osobistej nie mogli nadać priorytetu swojemu związkowi i odwołali swoje zaręczyny 17 grudnia 2014 r.

zapowiedziana ciąża; Urodziła córkę

Była gwiazda reality show była w ciąży z pierwszym dzieckiem, a wiadomość o jej ciąży wywołała spore zamieszanie w tabloidach. The Szachy Zachodu Słońca gwiazda ogłosiła, że ​​jest w ciąży poprzez post na Instagramie 26 marca 2018 roku.

Możesz także przeczytać: Lauri Peterson Wiki, wiek, mąż, rozwód, dzieci, wartość netto, RHOC

Podzieliła się zdjęciem z mężem przedsiębiorcy Darą Mir i napisała, że ​​ciąża pokazała jej prawdziwą siłę kobiet.

Często jest trollowana za afiszowanie się ze swoim brzuszkiem, ale wyjaśniła to, pisząc ładny post o ciąży 11 czerwca 2018 r. Powiedziała:

Ciąża jest bez wątpienia bardzo trudna, ale to najpiękniejsza rzecz, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem. Wrzucam MOJĄ ciążę, może twoja nie była dla ciebie słodka, moja jest dla mnie piękna.

Następnie, 23 czerwca 2018 roku, oznaczyła swój guzek niemowlęcy jako noszący piłkę do koszykówki pod sukienką. Ujawniła również, że podczas ciąży przytyła 25 funtów. W lipcu 2018 roku odbyła nawet podwodną podwodną sesję macierzyńską, co świadczy o tym, że cieszy się każdą chwilą.

Czytać o: Tracey Emin Wiki, Żonaty, Wolny, Net Worth, Teraz

Gwiazda reality show podzieliła się również swoim podekscytowaniem z powodu bycia nowymi rodzicami na swoim koncie na Instagramie w dniu 4 lipca 2018 r. Jej mąż był widziany, jak całuje brzuszek swojej żony na zdjęciu, które udostępniła Lilly.

W swoim poście na Instagramie 9 sierpnia 2018 r. obnosiła się również z siedmiomiesięcznym guzem niemowlęcym. Lilly opisała stanowisko, że dziewczynka nie przestanie rosnąć, a także napisała wiadomość do siebie, aby nie wpadać w panikę.

Lilly i jej mąż wydają się mieć trudności z nazwaniem swojej córeczki, gdy Lily zapytała swoich zwolenników o sugestie. W poście na Instagramie z 12 sierpnia 2018 r. Lilly pokazała swój brzuszek, a w podpisie napisała: „Jak ją nazwać?”.

Zarówno Lilly, jak i jej mąż są bardzo przygotowani na przyjęcie swojej ukochanej córki. Ostatnio, 13 sierpnia 2018 r., Lily udostępniła Insta zdjęcia i filmy z zakupów w sklepie dla dzieci. The Szachowie zachodu słońca gwiazda podzieliła się swoją radością, robiąc zakupy w sklepie dla dzieci, w którym przechowywano foteliki samochodowe, wózki, krzesełka do karmienia, ubrania, butelki. Doceniła nawet pomocników sklepowych, które były młodymi matkami, które pomagały jej w zakupach. W końcu Lilly zabawnie przyznała się, że kupiła cały sklep.

A w październiku 2018 roku Lilly urodziła córkę Alarę Mir, powiększając rodzinę do trzech. Jej podekscytowanie można było zobaczyć na jej koncie w mediach społecznościowych, gdy publikowała niezliczone zdjęcia swojej nowonarodzonej córki.

Związek - rozwód?

Po dwóch latach małżeństwa i szczęśliwej przyszłości nadszedł czas, by Lilly pożegnała się w ich związku. Poinformowano, że mąż Lilly, Dara Mir, złożył wniosek o rozwód. Mir jako powód podał nie dające się pogodzić różnice i złożył pozew o rozwód w sądzie okręgowym hrabstwa Los Angeles w poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r. Zgodnie z oświadczeniem, zażądał wspólnej opieki nad dzieckiem.

Raporty o możliwym rozwodzie zaczęły krążyć w lutym, kiedy wszystko wydawało się nie w porządku. Ale zarówno Lilli, jak i Dara zestrzeliły go, mówiąc, że to tylko bezpodstawne plotki.

Odprawa rozwodu w celu ustalenia małżeństwa?

W niefortunnych okolicznościach, w separacji mąż Lilly, Dara, złożył wniosek o rozwód w sierpniu 2019 r., ale wygląda na to, że teraz się zbliżają.

Tuż po ich dwóch miesiącach rozstania, Szachy Zachodu Słońca gwiazda została zauważona, jak całuje Darę podczas pierwszych urodzin ich córki Alary w październiku 2019 roku. Na zdjęciach uzyskanych przez TMZ owinęła się wokół ramion swojego męża w separacji, a duet przytulił się, pokazując swój moment na PDA. Kiedy wszyscy wyszli na przyjęcie urodzinowe Alary, uśmiechnęli się i usiedli obok siebie.

Zarówno Lilly, jak i jej córka Alara założyły tę samą różową sukienkę księżniczki i cieszyły się urodzinową imprezą. Poza tym ona i Dara trzymały dziecko w ramionach i pocałowały ją w policzek. Charakteryzatorka Kylie Jenner, Ariel Tejada, wykonała makijaż.

Później w listopadzie 2019 r. Dara podobno złożyła dokumenty, aby oddalić rozwód w Los Angeles. Chociaż w dokumencie rozwodowym przytoczono nie dające się pogodzić różnice i część wspólnej opieki nad córką, wygląda na to, że teraz ich miłość do Alary odegrała istotną rolę w naprawieniu ich rozbitego małżeństwa.

Ile jest jej wart netto?

Projektantka mody, Lilly, zgromadziła majątek netto w wysokości 2,5 miliona dolarów ze swojej linii biznesowej, która wygenerowała doskonałe źródło dochodów, aby wzmocnić jej przedsięwzięcie biznesowe. Ona była super marynarzem w inwestowaniu pieniędzy, które zarobiła w swojej karierze zawodowej.

Zaraz po zdobyciu ogromnej popularności dzięki programowi reality, Lilly była w stanie doprowadzić sławę do swoich start-upów biznesowych. Perska piękność ma wiele udanych start-upów z jej linią przedsięwzięć modowych i kosmetycznych, które obejmują „ Lilly Lashes ' oraz ' Lilly włosy ” pod jej portfolio Ghalichi Glam.

Nie przegap: Golnesa Gharachedaghi Wiki, wiek, urodziny, mąż, rozwód, chłopak

Życie rodzinne; Wspierający rodzice

Urodziła się rodzicom Sadegh i Forough Ghalichi. Jej ojciec i matka bardzo wspierali karierę Lilly. W swojej rodzinie ma dwoje rodzeństwa.

Lily spędziła większość swojego dzieciństwa w Houston, gdzie dorastała wraz ze swoją młodszą siostrą i bratem.

Krótki życiorys

36-letnia gwiazda reality show urodziła się 30 kwietnia 1983 roku w Houston w Teksasie, zgodnie z wiki. Kobieta należąca do rasy kaukaskiej stoi na wysokości 1,7 m (5' 6').

Mówiąc o kwalifikacjach edukacyjnych, Lilly poszła do Loyola Law School, a później uzyskała tytuł licencjata i doktora prawa w biznesie na University of Texas w Austin.

Zalecane