blog

Linda Church Żonaty, mąż, rozwód, rodzina, emeryci, wynagrodzenie, wartość netto

Śluby nie są przeznaczone do złamania, a zaangażowane osoby powinny dać szansę, jeśli to ponownie zapali dogasającą świecę. Linda Church dała także swojemu związkowi drugą szansę, kiedy ponownie wyszła za mąż za swojego byłego męża Anthony'ego DiLorenzo. Ale ich życie małżeńskie nie przyniosło pożądanego efektu i zakończyło się rozwodem. Linda, była meteorolog, ma dwoje dzieci ze swoim byłym mężem.

 Linda Church Żonaty, mąż, rozwód, rodzina, emeryci, wynagrodzenie, wartość netto

Emerytura po kilkudziesięciu latach pracy z WPIX:

To było 27 stycznia 2017 r., kiedy meteorolog oficjalnie wycofał się z zawodu reporterki pogodowej dla WPIX (Nowy Jork) PIX11. To było emocjonalne pożegnanie dla Kościoła, ponieważ wszyscy jej współpracownicy przechodzili przez silne emocje, pamiętając jej zdumiewającą podróż do sieci.

Zanim dołączył do WPIX w 1990 roku, kariera Kościoła rozpoczęła się w Gainesville na Florydzie i pracowała dla wielu innych stacji informacyjnych w Cleveland, Charleston i New Haven.

Jaka jest wartość wynagrodzenia i netto Lindy?

Zdecydowanie mniej informacji jest o jej pensji i zarobkach. Z wieloletnim doświadczeniem w redakcji, jej wartość netto musi przekroczyć milion dolarów.

Nieudane próby uratowania związku z byłym mężem, Jimem:

Była reporterka meteorologiczna nie mogła utrzymać związku z mężem Jimem Dolanem. Wyszła za niego za mąż nie raz, ale dwa razy. Tak, może to zabrzmieć dziwnie, ale dynamika ich dawnych spraw jest trochę taka.

Po obejrzeniu kłótni w relacji, obaj płomienie postanowili uzyskać rozwód za obopólną zgodą.

Nawet po rozwodzie mieszkali w tym samym budynku, ale w innym mieszkaniu. Ale po przeżyciu oddzielnego życia oddali swój związek po raz ostatni i ponownie się pobrali.

Ale los ich związku się nie zmienił, a para zakończyła swój związek po raz drugi rozwodem.

Ona i jej były mąż są rodzicami dwójki dzieci, Collena i Paula Dolanów. Oba dzieci dorosły z czasem, czyniąc je rozsądnymi i bardziej odpowiedzialnymi.

Czy spotyka się z innym facetem?

W dniu 8 ten W grudniu 2016 r. udostępniła zdjęcie na swojej stronie na Facebooku i powiedziała, że ​​jadła lunch ze swoim niesamowitym chłopakiem, Anthonym DiLorenzo.

Ale zamieściła zdjęcie w notatce humorystycznej, a dla akt, Anthony jest żonaty z Kala Rama . Anthony ma cudowny związek z Kalą Ramą i nie ma problemu w ich życiu wojennym.

Krótkie bio Lindy:

Urodzona 12 czerwca 1960 r. Została wychowana. Poszła na prestiżowy University of Florida jako licencjat i ukończyła studia na University of New Haven. Prezenterka wiadomości ma wysoki wzrost 5 stóp i 10 cali, co podkreśla jej osobowość i należy do białej grupy etnicznej.

Zalecane