blog

Linda Cohn żonaty, mąż, rozwód, chłopak, wynagrodzenie i wartość netto

Bardzo znana i bardzo utalentowana amerykańska weteranka i popularna dziennikarka sportowa, która regularnie pojawia się jako prezenterka w słynnym kanale sportowym ESPN w programie SportsCenter, to Linda Cohn. Urodziła się w Long Island w stanie Nowy Jork 10 listopada 1959 roku. Jej rodzice byli wielkimi fanami sportu, a gdy miała 15 lat, jej matka znalazła ligę hokejową, w której mogła grać z chłopcami.

 Linda Cohn żonaty, mąż, rozwód, chłopak, wynagrodzenie i wartość netto

Kariera i częste prace:

W czasach studenckich grała w hokeja, a także miała szansę zagrać w drużynie seniorów i również skończyła. Ale oficjalnie kariera medialna rozpoczęła się w 1981 roku, kiedy zatrudniła się w radiostacji WALK-AM jako prezenterka sportowa, a później opuściła stację i służyła jako gospodarz sportowy dla czterech innych stacji radiowych z obszaru Nowego Jorku do 1987 roku. Pracowała także dla ABC i WABC ESPN, a także był reporterem prezentera sportowego KIRO-TV. Obecnie pracuje w ESPN SportsCenter jako gospodarz. Jest także autorką, pisze też większość sprzedających się książek.

Wartość netto i płace:

Popularna amerykańska prezenterka sportowa i pisarka Linda Cohn oszacowała swoją wartość netto na około 8,5 miliona dolarów, co jest naprawdę wyjątkową wartością netto prezentera sportowego, który zarabia ogromne pieniądze dzięki swojej dobrej pracy w telewizji. Jako reporterka sportowa i autorka, ta kobieta zarobiła tę sumę netto, która inwestuje również w niektóre stacje radiowe, a także w niektóre 5-gwiazdkowe hotele w Nigerii. Wydano ją także na odzież, a także na opiekę i zdrowie swojego dziecka. Jest jedną z potężnych i utalentowanych ludzi mediów w Ameryce, a także wymieniła „25 najbardziej wpływowych kobiet w sporcie” w 2014 roku, podczas gdy kobieta niedawno kupiła swój samochód za 70 tysięcy dolarów. Tak więc w jej ponad 36-letniej karierze medialnej zarobiła ogromne pieniądze i pensję, a także imię i sławę. Angażuje się również w prace społeczne, jest już członkiem znacznie bardziej społecznych trustów charytatywnych.

Żonaty, mąż, rozwód i życie osobiste:

Należy do tych medialnych celebrytek, które są już zamężne, tak, jest już mężatką. Wyszła za mąż za swojego wieloletniego chłopaka, który nazywa się Stew Kaufman. Para ma dwoje dzieci, córkę o imieniu Sammy i syna o imieniu Dan. Niestety, para zerwała swoje wieloletnie relacje mąż-żona w 2008 roku, ale nigdy nie ujawnili swojego rozwodu, ale niektóre strony wiki informowały, że rozwodzą się przez nieporozumienie. Teraz mieszka z dwójką swoich dzieci i nie było też żadnych plotek o jej romansach i chłopaku, ponieważ maksymalnie skupia się na swoim zawodzie. Słynie również ze swojego blasku twarzy i nadal wygląda młodo dzięki operacji plastycznej. A ludzie mówili, że ma tylko medialną osobowość kobiecą, która odnosi sukcesy w chirurgii plastycznej.

Bio, wiek, wzrost i fakty:

Ta 56-letnia amerykańska prezenterka telewizyjna Linda ma 5 stóp i 5 cali wzrostu i ponad 61 kg wagi, a także ma niesamowitą sylwetkę z atrakcyjnym kształtem ciała, rozmiarami i pięknymi i młodymi twarzami. Mam nadzieję, że złapiesz ją również na jej oficjalnych sieciach społecznościowych.

Zalecane