blog

Linda Hunt Wiki, Młoda, Zdrowie, Żona, Emerytura, Nagrody, Wartość netto

Linda Hunt to rzadka osobowość, która zdobyła Oscara za rolę postaci płci przeciwnej w roli chińsko-australijskiego fotografa Billy'ego Kwana. Linda to amerykańska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, znana z występów w Roku niebezpiecznego życia, The Bostonians, Silverado, Czekając na księżyc i Jeśli spojrzenie może zabić.

 Linda Hunt Wiki, Młoda, Zdrowie, Żona, Emerytura, Nagrody, Wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Linda Hunt to rzadka osobowość, która zdobyła Oscara za rolę postaci płci przeciwnej w roli chińsko-australijskiego fotografa Billy'ego Kwana. Linda to amerykańska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, znana z występów w Roku niebezpiecznego życia, The Bostonians, Silverado, Czekając na księżyc i Jeśli spojrzenie może zabić.

  Kariera i postęp:

  Niezwykła aktorka Linda Hunt rozpoczęła karierę aktorską od sceny Off-Broadway, gdzie występowała w Hamlecie. Zadebiutowała na ekranie w serialu telewizyjnym z 1978 roku, Fame. Świetnie zagrała w wielu serialach telewizyjnych, takich jak The Room Upstairs, The American Experience, Nature, NCIS: Los Angeles i Scorpio.

  Podążając za pokusą aktorską, zaczęła występować w filmach od 1980 roku jako Pani Oxheart w Popeye. Następnie pojawiła się w kilku filmach, takich jak Diuna, Czekając na Księżyc, Gdyby spojrzenie mogło zabić, Ważka, Nieznajomy niż fikcja i Śpiewająca rewolucja.

  Zdobyła uznanie krytyków i otrzymała wiele nagród za film, Rok niebezpiecznego życia, w tym Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej, nagrodę National Board of Review dla najlepszej aktorki drugoplanowej oraz nagrodę New York Film Critics Circle dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

  Ile jest warta Linda Hunt?

  Linda Hunt wniosła swój wkład w sektor aktorski od ponad czterdziestu lat. Przedstawiała różne role i dawała kilka niesamowitych występów. Znakomita praca Lindy w teatrze, serialach telewizyjnych i filmach umożliwiła jej wygenerowanie wspaniałej wartości netto w wysokości 6 milionów dolarów. Całkowite przychody Lindy nie wydają się wzrosnąć w nadchodzących dniach, ponieważ rok temu ujawniła swoje plany przejścia na emeryturę.

  Błogo żyjąc ze swoją partnerką lesbijką!!

  Cóż, zanim pokrótce omówię swoje życie osobiste, ważne jest, aby wiedzieć, że Linda jest lesbijką. Linda jest odważną i odważną kobietą, która otwarcie pisała o swojej orientacji seksualnej i partnerze w Los Angeles Times. Linda jest szczęśliwą żoną Karen Klein. Para rozpoczęła związek od 1987 roku, kiedy byli jeszcze młodzi, i związała się w 2008 roku.

  Para jest prawdziwą inspiracją dla tych lesbijek, które boją się publicznie ujawnić swój związek. Duet mieszka obecnie w historycznej dzielnicy Hollywood i łączy ze sobą ogromną miłość i przywiązanie. Od tej pory Linda i jej małżonek, psycholog, wspierają się nawzajem, ponieważ nie zdecydowali się na adopcję dzieci. Duet dba o swoje zdrowie, wydaje się szczęśliwy i skłócony.

  Krótkie biografie Lindy Hunt:

  Według niektórych źródeł wiki, Lydia Susanna Hunter, znana jako Linda Hunt, urodziła się 2 kwietnia 1945 roku w Morristown w stanie New Jersey. Jest córką Elsie Doying Hunter, byłej nauczycielki gry na fortepianie w Westport School of Music i Raymonda Davy Hunter, wiceprezesa Harper Fuel Oil na Long Island. Lynda jest absolwentką Interlochen Arts Academy i Goodman School of Drama w Chicago. Ma mały wzrost 4 stopy i 9 cali.

  Zalecane