blog

Linda Phan Wiki: Wiek, Pochodzenie, Zaręczyny, Żonaty, Wzrost, Rodzice

Kariera Lindy Phan przybrała znaczący obrót, gdy w 2010 roku na Toronto Fashion Week spotkała prezentera HGTV, Drew Scotta. Przeszła od zwykłego baristy do pełnoprawnego dyrektora kreatywnego w „Scott Brothers Entertainment”. Linda obecnie cieszy się swoim twórczym życiem jako reżyser i żona Drew. Para złożyła przysięgę ślubną podczas włoskiej ceremonii w obecności 300 przyjaciół i rodziny na docelowym przyjęciu weselnym.

  Linda Phan Wiki: Wiek, Pochodzenie, Zaręczyny, Żonaty, Wzrost, Rodzice Scott Brothers Rozrywka”.

Linda obecnie cieszy się swoim twórczym życiem jako reżyser i żona Drew. Para złożyła przysięgę ślubną podczas włoskiej ceremonii w obecności 300 przyjaciół i rodziny na docelowym przyjęciu weselnym.

Barista w Cineplex do dyrektora kreatywnego!

Linda Phan początkowo pracowała w Barista w Cineplex, zanim poznała swoją bratnią duszę i gospodarza HGTV, Drew Scott. Po swoim związku z nim Linda pracowała w rodzinnej firmie Scott, ponieważ obecnie jest dyrektorem kreatywnym w „Scott Brothers Entertainment”.

Jej doświadczenie w architekturze i pasji przedsiębiorców okazało się plusem dla Scott Brothers, aby wnieść wyjątkową perspektywę i kreatywne pomysły oraz wizję do firmy. Linda jako dyrektor kreatywny jest odpowiedzialna za opracowywanie nowych i kreatywnych koncepcji rozwoju firmy na różnych platformach i liniach handlowych.

Zarówno Linda, jak i Drew zagrali jakiś czas w swoim własnym serialu „Property Brothers at Home: Drew’s Honeymoon House”.

Nie zapomnij: Kirstie Allsopp Mąż, w ciąży, dzieci, wartość netto

Linda Phan poślubiona we włoskim motywie ślubnym

Po zaręczynach pod koniec 2016 roku Linda i Scott związali ślub w jedynej w swoim rodzaju ceremonii ślubnej w Puqlia we Włoszech w maju 2018 roku.

W plenerze wzięło udział 300 bliskich przyjaciół i rodziny; para wyrecytowała przysięgę małżeńską od starego przyjaciela Lindy. Linda miała na sobie wspaniałą suknię Claire Pettibone, a pan młody Scott oddał hołd swojemu szkockiemu dziedzictwu.

Świeżo poślubiona para zakończyła wesele docelowe dobrze choreograficznym tańcem. Po miesiącach ślubu Linda i jej mąż opowiadali o swoim życiu po ślubie z Entertainment Tonight w sierpniu 2018 roku. Linda i Drew ujawnili, że cieszą się każdą chwilą swojego życia małżeńskiego i cenią również miesiąc miodowy. Jej lepsza połowa wspomniała, że ​​mieli swoje pierwsze wakacje w Amazonii i Ekwadorze.

Małżeństwo również otworzyło się na temat swoich planów urodzenia dziecka. Linda nawet żartowała gospodarzowi Entertainment Tonight, że Drew jest w ciąży z ich dzieckiem. Drew dodał, że bardzo chciałby mieć dzieci, zwłaszcza bliźniaki. Powiedział jednak, że nie spieszy im się i mają już sześciu siostrzeńców i siostrzenic, aby cieszyć się życiem rodzinnym.

Linda Phan i Scott Drew ogłosili wielki dzień!

Bracia Własności ” gwiazdorskie obsady i długoletnia para, Scott Drew i Linda Phan, mówili o dacie ślubu, która miała miejsce w maju we włoskiej lokalizacji i historycznej oprawie.

Zobacz więcej: Lynn Berry żonaty, mąż, rozwód, wynagrodzenie i wartość netto

Linda Phan, która początkowo była baristą, jest dobrze znana światu jako długoletnia dziewczyna, a później narzeczona HGTV Drew Scott. Duet spotkał się w 2010 roku podczas tygodnia mody w Toronto i spotykał się przez sześć lat, zanim oficjalnie ogłosił swoje zaangażowanie w 2016 roku.

Krótki życiorys:

Linda Phan w wieku 33 lat urodziła się w 1985 roku i co roku obchodzi swoje urodziny 22 kwietnia. Energiczny Phan jest zapalonym miłośnikiem jedzenia i jest takim samym żartownisiem jak Drew. Pozwala twórczym sokom płynąć i eksperymentować z DIY i najwyraźniej jest divą DIY!

Pomimo popularności Phan w Hollywood źródła wiki nie zebrały informacji o jej rodzicach. Jednak w wywiadzie dla hgtv.ca Linda stwierdziła, że ​​ma młodszego brata i trzy starsze siostry.

Przeczytaj też : Anne-Marie Green Wedding, mąż, pochodzenie etniczne i wartość netto

Z polubieniami jej zdjęć na Instagramie Linda jest stosunkowo niska niż jej narzeczony. Według źródła ma 1,57 m (5 stóp i 2 cale) wysokości i należy do pochodzenia azjatycko-amerykańskiego i narodowości amerykańskiej.

Zalecane