blog

Lindsie Chrisley Wiki, wiek, żonaty, mąż, rozwód, matka, wartość netto

Kiedy zaczynamy myśleć o rodzinie, przyjmujemy ogólne założenie, że będzie ona obejmować normalne i nudne rzeczy. Rodzina Lindsey Chrisley jednak nie zbliża się do tego. To nieunikniony fakt, że można napotkać pewne trudności lub mieć pewne problemy i to normalne. Ale wszyscy członkowie bractwa tej gwiazdy rzeczywistości, w tym jej bracia Chase i Grayson, nie tylko jeden wydaje się mieć jakieś problemy.

 Lindsie Chrisley Wiki, wiek, żonaty, mąż, rozwód, matka, wartość netto

Kariera i wartość netto:

Jest najbardziej popularna jako jedno z dzieci Todda i Julie Chrisleyów, którzy byli rodziną stojącą za jednym z udanych seriali telewizyjnych Chrisley Know Best. Nie ma innego zawodu, w który byłaby znana. Poza występami w telewizji, prowadzi również blog o nazwie Living with Lindsie.

Jej rodzina generuje duże przychody z programu USA Network. Jest córką milionera, biznesmena z branży nieruchomości, Todda Chrisleya. Ogólnie rzecz biorąc, ona wraz ze swoimi rodzicami ma majątek netto w wysokości 5 milionów dolarów.

Czy Lindsey zakończyła małżeństwo?

Jej ojciec zawsze miał na nią wpływ i uważa go za swój kamień. Jednak nie miało znaczenia, kiedy zdecydowała się wyjść za mąż za kogoś, kogo nie aprobował. W 2012 roku uciekła ze swoim czteroletnim chłopakiem, z którym zaczęła spotykać się w wieku 19 lat i przez pięć miesięcy pozostawała poza jej zasięgiem.

Mimo to wróciła, by ogłosić, że jest w ciąży z pierwszym dzieckiem pary. Wraz ze swoim mężem Willem powitała syna Jacksona w 2013 roku. Po około ośmiu latach związku i zaledwie czterech latach małżeństwa, postanowili poruszać się na różne sposoby.

W 2016 roku zaczęły krążyć doniesienia, że ​​planowała rozstać się z mężem. Potwierdziła w sierpniu tego samego roku, że rozwiodła się z nim z Ludem. Chociaż nie ujawniła wprost przyczyny ich rozstania, powiedziała, że ​​nadal pozostaną przyjaciółmi.

Krótkie życiorys i rodzina:

Lindsie Chrisley w wieku 27 lat urodziła się 17 września 1989 roku w Południowej Karolinie w USA. Zgodnie z wiki, urodziła się dla rodziców Todda Chrisleya i Therese Terry. Jest jednym z dwójki dzieci Teresy i Todda. Rozstali się, gdy była młoda i jest dobrą przyjaciółką macochy Julie. Ona razem troje rodzeństwa, Pościg , Savannah i Grayson . Jest obywatelką amerykańską i należy do rasy białej. Stoi dość wysoka, ma 5 stóp i 8 cali.

Zalecane