blog

Lindy Booth Wiki, żonaty, małżonek, romans, wartość netto, pomiary, rodzice

Czy oglądałeś „The Famous Jett Jackson”, jeśli tak, to prawdopodobnie znasz postać Rileya Granta? Ukochaną postać z ekranu grała nie kto inny jak Lindy Booth, która jest kanadyjską aktorką. Lindy to nazwisko w branży filmowej ze względu na różnorodność roli artystki. W swojej karierze stworzyła wiele gatunków filmów, od horroru po komedię, od akcji po dramat.

 Lindy Booth Wiki, żonaty, małżonek, romans, wartość netto, pomiary, rodzice
 • Edukacja
 • Profesjonalna kariera:

  Kanadyjski dramat zespołowy Century Hotel był jej dramatem wydanym w 2001 roku. W 2002 roku zagrała w kanadyjskim filmie komediowym „Rub & Tug”. Gatunek filmu był dla niej inny, ponieważ Booth zagrał w thrillerze „Behind the Wall” (początkowo zatytułowany The Wall) wydany w 2008 roku.

  Kredyty telewizyjne Booth obejmują rolę gościnną, a także różne postacie. Serial A Nero Wolfe Mystery („Zanim umrę i „Poison à la Carte”) w dwóch odcinkach A&E Network z 2002 r. Zagrała Stephanie Goodison w drugiej części serialu telewizyjnego Syfy „Warehouse 13.”.

  Była także częścią serialu telewizyjnego The Librarians, który jest obecnie emitowany w TNT w 2014 roku.

  Ile jest warta netto Lindy Booth?

  Agentka Hawk z branży zgromadziła w branży sporo fortuny dzięki swoim rolom w filmach i telewizji. Piękna aktorka wezwała sieć wartość 5 milionów dolarów i warzyli miliony zagorzałych fanów.

  Sekretne życie osobiste:

  Booth zawsze stawiał na pierwszym miejscu swoją karierę. Jest kimś, kto ją eksploruje i wybiera wiele gatunków filmów. Odniosła wiele sukcesów w swojej karierze zawodowej jako aktorka. Booth był bardzo skryty, dzieląc się szczegółami swojego życia. Jest młoda i żywa i prawdopodobnie nie może być mężatką.

  Migawki również nie były w stanie prawidłowo uzyskać informacji o jej potencjalnym romansie. Booth jest osobą prywatną z natury i być może szuka odpowiedniego małżonka do zawarcia małżeństwa. Aktorka nadal musi spotykać się z tajemniczym mężczyzną, którego nie ma w wiadomościach, ponieważ postanowiła milczeć, dzieląc się swoimi szczegółami.

  Jej wymarzony chłopak:

  Był to jeden z jej postów na Twitterze, w którym wspomniała o swojej miłości do filmu „Boyhood”. W tweecie dzieli się swoim uczuciem posiadania chłopaka takiego jak Troy Dyer i ojca takiego jak Ethan Hawke.

  Czy więc aktorka dostanie chłopaka takiego jak Troy Dyer lub lepszego, tylko czas pokaże? Prawdziwe życzenie aktorki po obejrzeniu filmu i jego postaci wpłynęło na jej stan psychiczny, by być w życiu miłosnym.

  Krótkie życiorys Lindy Booth:

  Aktorka urodziła się 2 kwietnia 1979 roku w Oakville w prowincji Ontario w Kanadzie i obecnie ma 38 lat. Uczęszczała do szkoły średniej w pobliskim TA Blakelock High School i natychmiast przeniosła się do aktorstwa. Urodzona i wychowana w Kanadzie Lindy do tej pory nigdy nie ujawniła imienia swoich rodziców. Lindy ma 5 stóp i 7 cali wzrostu i ma niesamowite wymiary ciała podobne do modelu. Kanadyjska aktorka należy do rasy białej.

  Zalecane