blog

Lira Mercer Wiki-Bio: wiek, wzrost, rodzina, chłopak, randki, wartość netto

24-letnia sensacja internetowa, Lira Mercer, zawsze pozostawała w centrum zainteresowania dzięki kuszącym zdjęciom na swojej stronie na Instagramie, a także kontrowersjom, które dotyczą jej przeszłości. Co najważniejsze, kobieta zainteresowała się ludźmi po tym, jak zaręczyła się z 42-letnim potentatem hip-hopowym, Rickiem Rossem, który wkrótce zniknął bez dłuższego okresu.

 Lira Mercer Wiki-Bio: wiek, wzrost, rodzina, chłopak, randki, wartość netto

Chłopak: Ale ilu z nich?

Lira była ulubieńcem kontrowersji i skandali, które zawsze stawiały ją w centrum uwagi. Od Drake'a po Kendricka Lamara, a nawet Meek Milla, powiązano z nią nazwiska wielu celebrytów. Niemniej jednak natychmiast zyskała sławę umawiając się z najbardziej rozpoznawalnym na świecie przedsiębiorcą R&B, Rickiem Rossem. Lira zaczęła spotykać się z Rickiem w 2015 roku i zaręczyła się ze swoim chłopakiem we wrześniu tego samego roku.

Odkąd para uczyniła swój związek oficjalnym, widziano ich chodzących po czerwonym dywanie wielu rozdania nagród. Lira nigdy nie wahała się obnosić swojego pierścionka z brylantem o wartości 350 000 dolarów, który podarował mu narzeczony, dopóki historie o ich rozstaniu nie stały się nieograniczone. Wkrótce po tym, jak para się rozstała, pani usunęła wszystkie zdjęcia swojego pierścionka zaręczynowego ze swojej strony na Instagramie.

Powód separacji

Duet postanowił rozstać się i zakończył zaręczyny w ciągu kilku miesięcy po wspólnym zamieszkaniu. Podczas gdy wiele osób spekulowało o rzeczywistych przyczynach rozłamu, Lira wygłosiła swoje szczere serce w jednym ze swoich wywiadów dla „Iyanla: Fix My Life” we wrześniu 2016 r. Powiedziała, że ​​jej związek z Rickiem zawsze był toksyczny i był prawdziwym powodem ich separacja była naiwną naturą mężczyzny za jej plecami.

Ale na razie Lira nigdy nie była w wiadomościach w jej życiu osobistym lub możliwym życiu małżeńskim. Prawdopodobnie prowadzi samotne życie i może nie mieć chłopaka, który mógłby być dla niej idealnym mężem w najbliższej przyszłości.

Życie rodzinne, ciąża i aborcja

Lira urodziła się w rodzinie Afroamerykanów. Ojciec Liry, Terrence, porzucił rodzinę, gdy była dzieckiem. Jednak jej matka, Michele, która jest właścicielem i dyrektorem generalnym „Wine Fine Forever”, wychowała ją jako samotną matkę.

Jak na wiki, ojciec Liry ożenił się z białą kobietą i miał dzieci. Cóż, nigdy nie odwiedził Liry, która była jego pierwszym dzieckiem. Ponieważ Lira nie mogła uzyskać właściwej miłości, zaczęła być w związkach z powodu pustki, którą czuła. W rezultacie Lira zaszła w ciążę w wieku 14 lat, ale wkrótce dokonała aborcji. Lira obwinia ojca za swoją chaotyczną i gorączkową przeszłość.

Jej krótki życiorys

Urodzona 31 sierpnia 1993 r. Lira Mercer wychowała się w Houston w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Amerykańska gwiazda mediów społecznościowych, która ma obecnie 24 lata, ma przyzwoity wzrost około 1,52 m i ma bardzo uwodzicielski i zmysłowy odcień ciała.

Zalecane