blog

Lisa Bloom Wiki, żonaty, mąż, rozwód, rodzina i wartość netto

Lisa Bloom jest amerykańską adwokatką zajmującą się prawami obywatelskimi, znaną głównie jako prezenterka programu Lisa Bloom: Open Court, dwóch programów informacyjnych na żywo na żywo w truTv. Urodziła się 20 września 1961 roku. Jest również analitykiem prawnym dla CNN i CBS. Rodzice Lisy, Peyton Bray, byli również prawnikiem zajmującym się prawami cywilnymi, a jej matka Gloria Allred była aktorką i przedstawicielem prawnym. Zaczęła swoją szkołę w Kalifornii i ukończyła studia licencjackie na UCLA.

 Lisa Bloom Wiki, żonaty, mąż, rozwód, rodzina i wartość netto

Praca i postęp:

Lisa jest również założycielem i partnerem zarządzającym The Bloom Firm, która obejmuje prawo do prowadzenia rodzinnych spraw cywilnych i karnych. Jest licencjonowanymi kobietami do wykonywania zawodu prawniczego zarówno w Nowym Jorku, jak iw Kalifornii. Pracuje również w TheBloomFirm.com, reprezentując gwiazdy i inne osoby, które szukają sprawiedliwości w swoim życiu. Lisa, zdobywczyni dużych nagród, przeprowadziła wywiady z takimi ludźmi jak Larry King, Oprah Winfrey, Nancy Grace, Wolf Blitzer i tak dalej w różnych krajach. Kobieta pisała również artykuły dla Los Angeles Times i The National Law Journal. Lisa jest także pisarką. Jej pierwsza książka to Think: Straight for Women to Stay Smart in a Dumber-Down World opublikowana w maju 2011 roku, która zdobyła świetną pozycję w The New York Times. Jej druga książka Swagger: 10 pilnych zasad wychowywania chłopców w erze upadających szkół, masowego bezrobocia i kultury bandytów w maju 2012 r. W 2013 r. podpisała również kontrakt na stałą analityka The Today’s Show

Czy Lisa jest zamężna? Mąż, chłopak?

Według wiki Lisa była dwukrotnie mężatką. Jednak jej pierwszy mąż jest nieznany, ponieważ nie ujawniła jeszcze wielu informacji o swoim mężu. Lisa jest rodzicem dwójki dzieci Sarah i Sama. Później zaręczyła się z Brandenem Pollockiem, który jest finansistą, i też się rozwiodła. Do tej pory nie ma żadnych plotek o jej randkowym chłopaku.

Rodzina i wartość netto:

Ponieważ Lisa jest prawnikiem i pracowała nad tyloma programami, że musi mieć prawdziwą wartość netto. Chociaż jej pensja nie została jeszcze ujawniona, jej matka Peyton ma również wartość netto szacowaną na około 20 milionów dolarów, co pokazuje, że Lisa również ma dobrą wartość netto. Jest również wymieniona w pierwszej dziesiątce wśród prawników w całym kraju. Napisała dwie książki, które mają dobre oceny, w których dostaje ogromne wynagrodzenie. Mieszka w luksusowym stylu mieszkając w dużym domu, jeżdżąc drogimi samochodami i nosi dobrze płatną sukienkę. Ponieważ jej wartość netto nie jest całkowicie szczegółowa, jej wartość netto może być większa niż jej matka.

Bio i fakty:

Piękna 55-letnia weganka o szczupłej sylwetce jest obecnie wolontariuszem The New York Cares. Zainspirowała ludzi na całym świecie do walki o to, co właściwe. Jest prawniczką, która działa na rzecz wymiaru sprawiedliwości, a także służyła CNN i CBS jako analityk prawny. Lisa jest jedyną córką znanej adwokat praw obywatelskich Glorii Allred.

Zalecane