blog

Lisa Boothe Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Plotka

Republikańska strateg, spikerka polityczna i komentatorka Lisa Boothe jest regularnie prezentowana w Fox News, Fox Business i CNN, a także współpracuje z Washington Examiner. Jest również jedną z pięknej bizneswoman, ale słynie jako osobowość medialna, a także dyrektor ds. Komunikacji w Izbie Reprezentantów USA.

 Lisa Boothe Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Plotka

Kariera i sukcesja:

Wspaniała lista Kariera polityczna Lisy rozpoczęła się, ponieważ zaangażowała się w politykę. Była również w zespole, gdy Narodowy Komitet Kongresowy Republikanów poparł Izbę Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Tak więc, pokrzepiona tym, zaczęła pracować jako rzecznik Sandy Adams w wyborach kongresowych w 2012 roku.

Wcześniej pracowała również dla WPA Research, kiedy kierowała badaniami wyborczymi kampanii politycznych w całym kraju. Obecnie, od października 2016 roku, rozpoczęła pracę w Fox News Channel jako współpracownik, a także dla Washington Examiner.

Ile jest warta netto Lisy?

Wartość netto Lisy wynosiła około 10 milionów dolarów i ponad 2 miliony dolarów rocznej pensji, a także zasłużyła na milion dolarów z innych prac, a także z jej działalności. Wygląda więc na to, że jest milionerką i zarabia milion dolarów rocznie.

Niemniej jednak Lisa, założycielka i prezes strategii High Noon Strategies, ma duże doświadczenie w komunikacji politycznej, służąc z Fortune ponad pięćset firmami i poruszając się po kryzysie. Ponadto, do swojej wspaniałej pracy w kampanii, wyczerpała czas na Kapitolu, opracowując strategię komunikacji dla znaczących wysiłków legislacyjnych i pracując jako rzeczniczka Reps, co również pomaga jej zarobić ogromne pieniądze.

Dlaczego Lisa jeszcze nie wyszła za mąż?

Oszałamiająca i wspaniała pani mediów, Lisa i podobnie jak inne celebrytki medialne, również nie ujawniła wielu osobistych informacji dotyczących jej życia prywatnego. Brak informacji o dacie urodzenia Mądrej Lisy sprawia, że ​​trudno odgadnąć, w jakim obecnie jest wieku, ale ma już 32 lata.

Niemniej jednak jest również bardzo prywatną osobą i nie ma informacji o jej randkowaniu w Internecie ani w mediach wiki, ale z pewnością ta pani nie ma chłopaka ani męża do tej pory. Tak więc Boothe prawdopodobnie nie jest żonaty i nie ma dzieci. Ta kobieta nie podzieliła się z mediami plotkami o swoim poprzednim życiu.

Po prostu uwielbiam tę małą buzię!

Po prostu uwielbiam tę małą buzię! ??????????

Post udostępniony przez Lisę Boothe (@lisamarieboothe) on

Tak więc ta młoda i piękna dziewczyna nie wyszła jeszcze za mąż, a także nie ujawniła swojego życia małżeńskiego i randkowego, ale podobno ma chłopaka z tajemniczym mężczyzną. Ale nie ujawniła, kim on jest i jaka jest jego kariera. Miejmy nadzieję, że wkrótce pokaże jej szczegóły i informacje.

Krótki życiorys:

Zawsze jest córką ojca, dorastała z trzema pozostałymi braćmi, a także szczęśliwie z nimi mieszka. Jej wzrost wynosi ponad 5 stóp i 2 cale, a także ma średnią wagę 55 kg. Lisa ma uwodzicielskie wymiary 35-25-35 cali, a także smukłą i atrakcyjną sylwetkę. Zwykle Lisa jest również aktywna na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Ostatnia aktualizacja: listopad 29., 2017

Zalecane