blog

Lisa Desjardins Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Dziecko, Rodzice, College, PBS

Innym może być trudno pochłonąć fakt zwolnienia przez jedną z najbardziej prestiżowych stacji CNN, ale ona znajduje w tym humor i zabawę, co daje jej wrodzoną zdolność do przedstawiania wiadomości w ekscytujący, ale głęboki sposób. Lisa Desjardins jest obecnie dyrektorem politycznym PBS i szczęśliwie zamężną kobietą z uroczym synem na kolanach.

 Lisa Desjardins Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Dziecko, Rodzice, College, PBS

Żonaty z mężem, Jasonem Desjardinsem!

Korespondentka PBS NewsHour jest mężatką i matką uroczego syna. Minęło dziesięć lat, odkąd podzieliła się przysięgą z mężem i nie wykazała zamiaru złamania tych obietnic.

Lisa poślubiła swojego wymarzonego mężczyznę o imieniu Jason Desjardins 6 ten Październik 2007 i niedawno obchodzili swoje dziesiąte urodziny. W ich rocznicę napisała na Twitterze, że:

„WIELKIE SZCZĘŚCIE – poślubiłam tego niesamowitego mężczyznę dziesięć lat temu dzisiaj. Może nie rozmowa na Twitterze – ale dziś wieczorem czuję się trochę zawrotna w miłości”.

Ich szczęście nie znało granic, gdy witali najnowszego członka rodziny. Ogłosiła przybycie ich małego synka o imieniu Maximo Maurice 4 ten Marzec 2016, gdzie widziano ją trzymającą chłopca z mężem.

Utalentowana korespondentka z każdą mijającą minutą widziała wzrost liczby fanów, ale podczas przeglądu w CNN straciła pracę. Mimo że porzuciła ukochaną pracę, nie brakowało jej humoru i opublikowała humorystyczny film z informacją zwrotną, który stał się wirusowy w mediach społecznościowych.

Po skróceniu jej pobytu w CNN została korespondentką PBS NewsHour, która doceniła jej umiejętności. Dołączyła do PBS w październiku 2014 r., ale przed końcem roku w tej pracy awansowała na stanowisko dyrektora politycznego, co świadczy o jej umiejętnościach.

Ile wynagrodzenia Lisa otrzymuje od PBS?

Doświadczona korespondentka, która pracowała przez dziewięć lat w CNN, ludzie rzeczywiście spodziewaliby się, że jej pensja jest wśród dziennikarzy z najwyższej półki. Chociaż podczas remontu w CNN straciła pracę, PBS dostało złoto, gdy otrzymali usługi Lisy.

Teraz, jako dyrektor polityczny, Lisa pobiera oszałamiającą pensję i otrzymuje od niej usługi warte miliony.

Krótkie życiorys i rodzina Lisy:

Urodziła się jako Lisa Goddard, urodziła się dla rodziców, Thomasa Bohnera Goddarda i Patricii Flanagan. Od wczesnego dzieciństwa zachowywała się naturalnie i komfortowo, i przypisuje to swojej matce. W wieku siedmiu lat towarzyszyła matce w bankach telefonicznych. Urodziła się w wybitnej rodzinie, która miała aż siedmioro przyrodniego rodzeństwa. Urodziny obchodzi 30 ten w styczniu każdego roku. Jej wiki milczy na temat jej daty urodzenia, ale prawdopodobnie starzeje się w latach trzydziestych lub czterdziestych. Mając zaokrąglone ciało, stoi na wysokim wzroście. Należąca do białej rasy, posiada obywatelstwo amerykańskie.

Zalecane