blog

Lisa Hammond żonaty, partner, chłopak, randki, rodzina, wartość netto

Aktorka „EastEnders” udowodniła, że ​​wszystko jest możliwe, jeśli człowiek podąża za swoją pasją i pozostaje skupiony. Mimo swojej niepełnosprawności Lisa Hammond nigdy nie przestała wytrwać w spełnianiu swoich marzeń i stała się uznaną aktorką. Lisa Hammond jest brytyjską aktorką i scenografem, która słynie z występów w „EastEnders”, „Quills” i Roalda Dahla, „Esio Trot”.

 Lisa Hammond żonaty, partner, chłopak, randki, rodzina, wartość netto

Kariera i postęp:

Lisa Hammond rozpoczęła karierę aktorską od serialu telewizyjnego „Grange Hills” jako Denny w 1994 roku. Po dwóch dniach portretowania kariery, w kolejnym projekcie wylądowała dopiero w 2004 roku, kiedy uchwaliła z w „Road to Nowhere” Maxa i Paddy'ego. Aktorka wystąpiła w kilku programach telewizyjnych, takich jak „Holby City”, „Casualty” i „Gdzie jest serce”.

Ponadto zagrała także w miniserialach BBC TV „Ponury dom” i „Psychoville”. Aktorka dołączyła do telenoweli BBC, East Enders w 2014 roku, gdzie wcieliła się w rolę niepełnosprawnego handlarza na rynku, Donna Yates. Wystąpiła także w serialu telewizyjnym „Vera” jako oficer wywiadu policji, Helena w kwietniu 2015 roku. Wcieliła się również w rolę sprzedawcy samochodów w dramacie kryminalnym BBC „The Interceptor”.

Ile jest warte netto Lisy?

Niezwykła aktorka Lisa Hammond spędziła w branży aktorskiej ponad dwie dekady. Swoje doskonałe umiejętności aktorskie zaprezentowała w kilku serialach i filmach telewizyjnych. Kwota, którą Lisa zarobiła na swoich występach, najwyraźniej pomogła zwiększyć wartość netto.

Chociaż nie ujawniła jasnych liczb, podejrzewamy, że przyniosła ogromną wartość netto w tysiącach. Patrząc na swój talent aktorski i poświęcenie, może dodać swoją wartość netto i dotrzeć do milionów.

Czy ona się z kimś spotyka? Czy jest żonaty?

Według doniesień Lisa Hammond jest samotna i niezamężna. Aktorka prawdopodobnie nie znalazła jeszcze kogoś, kto pokocha ją bez względu na jej niepełnosprawność. Nawet Lisa nie wydaje się być zainteresowana sprawami związanymi ze związkiem i nie spieszy się z powitaniem partnera. Podobnie gwiazda ledwo była związana z jej męskimi kolegami lub innymi celebrytami w przeszłości.

Pomimo jej nienawiści fani Lisy desperacko czekają, aż wyjdzie za mąż i będzie mogła cieszyć się pięknym życiem rodzinnym z mężem. Media i publiczność nie mogą się doczekać, aż aktorka nawiąże związek. Byłoby cudownie zobaczyć wspaniałą aktorkę spotykającą się ze swoim chłopakiem.

Krótki życiorys:

Lisa Jayne H. Hammond urodziła się 2 czerwca 1983 roku i dorastała z rodzicami w Chichester w Sussex w Wielkiej Brytanii. Aktorka uczęszczała do City and Islington College w Londynie. Ma serdeczne relacje z Fioną Wade i Cherylee Houston. Uczęszczała do City & Islington College w Londynie. Ma niewielką wysokość 4 stopy i 1 cal, co sprawia, że ​​wygląda uroczo.

Zalecane