blog

Lisa Joyce Wiki, wiek, urodziny, rodzice, chłopak, randki, wzrost

Piękna aktorka byłaby dla niej niedopowiedzeniem. Tak, Lisa Joyce pochodzi z Chicago, ma wybitne zdolności aktorskie i niezrównaną urodę. Niebieskooka gwiazda jest żywym przykładem „poświęcenia się opłaci”, ponieważ pracowała ogromnie nad swoimi umiejętnościami, aby wspiąć się w szeregi. Gwiazda jest już nominowana do nagrody Josepha Jeffersona za sztukę Red Light Winter. Otrzymała aplauz krytyków za swoją niekonwencjonalną rolę w filmie Billy i Billie, gdzie wcieliła się w zniechęcającą rolę siostry zakochanej w swoim przyrodnim bracie.

  Lisa Joyce Wiki, wiek, urodziny, rodzice, chłopak, randki, wzrost

Gwiazda jest już nominowana do nagrody Nagroda Josepha Jeffersona za spektakl Czerwone światło Zima. Otrzymała krytyczne brawa za swoją niekonwencjonalną rolę w Billy i Billie gdzie zagrała zniechęcającą rolę siostry zakochanej w jego przyrodnim bracie.

Kariera i życie zawodowe

Aktorka otrzymała licencjat z aktorstwa w Szkole Teatralnej na Uniwersytecie DePaul, gdzie uczyła się różnych dziedzin i wybierała dla siebie najlepszą. Pochodząca z Chicago poszła następnie zaprezentować swój talent na West Endzie lub przedstawieniach na Broadwayu” bete ' i ma ' Miłość, strata i to, co nosiłem ” jako jej kredyt na Broadwayu.

Aktorka występowała w małych rolach w programach telewizyjnych, takich jak Porwany w 2006 i Prawo i porządek w 2008 roku. Aktorka zdobyła sławę po tym, jak zagrała w filmie Mistrz budowniczy w 2014 roku, a jej akcje aktorskie poszybowały w górę. Blond aktorka zagrała następnie w programie telewizyjnym o nazwie Billy i Billie w latach 2014-2015 u boku Adama Brody, gdzie wciela się w postać zakochaną w swoim przyrodnim bracie granym przez aktora Adama Brody'ego.

Czytać o: Lana Gomez Wiki, wiek, ślub, religia, sztuka, wartość netto

Mistrz budowniczy ” aktorka otrzymała także nominację do Josepha Jeffersona w 2005 roku za sztukę o nazwie Czerwone światło zima.

Aktorka jest podłączona do programu telewizyjnego Niepewny do 2018 roku. Wystąpiła w 17 odcinkach w Niepewny tylko trzy odcinki mniej niż prowadzi, Issa Rae oraz Yvonne Orji udało się.

Czy Lisa jest singlem czy randkuje?

The Billy i Billie gwiazda jest wschodzącą gwiazdą, ale zachowuje stosunkowo prywatne życie. Aktorka czuje, że uwaga mediów jest nieco surrealistyczna.

Mimo zainteresowania mediów celebrytka trzymała swoje sprawy osobiste daleko od kamery. Jak podawała witryna sugarry29.com, we wrześniu 2014 roku ujawniła, że ​​była już zaręczona ze swoim chłopakiem. To stwierdzenie było szokujące dla wszystkich, a ludzie wciąż drapią się po głowie, że jej zaangażowanie przekroczyło media.

Lisa ujawniła również, że w pewnym momencie życia planuje ślub. Ale od tego czasu nie pozwoliła, żeby coś się wymknęło. Nawet po czterech latach od objawienia nie zdradziła jeszcze swojego narzeczonego. Więc odwołała zaręczyny? Czy Lisa czeka na odpowiedni moment?

Nie przegap: Aktorka/modelka Hermiona Corfield Wiki, wzrost, chłopak, randki, wartość netto

Cóż, aktorka jeszcze nie ujawniła swojego zbliżającego się ślubu. Jednak jej milczenie w sprawie zaręczyn sugeruje również, że zerwała zaręczyny. Na razie jej życie osobiste pozostaje zamknięte i nie wypowiedziało jeszcze ani jednego słowa.

W rozmowie z rafinerią29 otworzyła się też na temat ukończenia pierwszego scenariusza i miała nadzieję, że rozwinie go w film.

Lisa ujawniła również swój styl poza kamerą i wspomniała, że ​​woli koszule zapinane na guziki i oversize'owe swetry i lubi czuć się komfortowo w ubraniach, którymi się obnosi.

W wywiadzie dla hbo.com na temat jej roli w Billy i Billie , ujawniła, że ​​ludzie w latach 30. zdają sobie sprawę, że wszyscy się zmyślają. Dodała też, że ludzie odpuszczają rzeczy, którymi starali się być, a którymi nie są.

Nie zapomnij : Rich Dollaz (kierownik muzyczny) Net Worth 2018 | Jego fakty ujawniają

Krótkie bio Lisy

Według źródeł wiki, „ Mistrz budowniczy ” gwiazda urodziła się w Chicago, Illinois, USA, a obecnie ma około 35 lat. Aktorka, która prowadzi skromne życie, swoje urodziny trzyma w tajemnicy. Lubi świętować to po cichu z rodzicami i kilkoma przyjaciółmi. Urodzona w Chicago ma wzrost poniżej przeciętnej, przyznaje też, że jest niższa i spędza znaczną część swoich fortun na wysokich obcasach.

Aktorka należy do rasy białej i ma idealne kształty, które podkreślają jej piękne ciało i niebieskie oczy.

Zalecane