blog

Lisa Linde Wiki: wiek, wzrost, rodzice, pochodzenie etniczne, mąż, dzieci, wartość netto

Lisa Linde jest najbardziej znana z roli w horrorze The Darkling. Cóż, urocza aktorka była w centrum uwagi od czasu ślubu z gwiazdą X-Men, Jamesem Marsdenem. Chociaż para zerwała więzy w 2011 roku po dziesięcioletnim małżeństwie, nadal są wspaniałymi przyjaciółmi i wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Po rozstaniu pozostała anonimowa w branży i prowadzi skromne życie.

  Lisa Linde Wiki: wiek, wzrost, rodzice, pochodzenie etniczne, mąż, dzieci, wartość netto

Zerwany związek Lisy

Lisa złożyła przysięgę małżeńską z amerykańskim aktorem Jamesem Marsdenem w dniu 22 lipca 2000 roku po ich udanym życiu randkowym. Lisa powitała swojego pierwszego syna Jacka Holdena Marsdena 1 lutego 2001 r. W wieku 33 lat urodziła swoje drugie dziecko jako córkę Mary James Marsden 10 sierpnia 2005 r.

Przed rozstaniem Lisę i jej ówczesnego męża widziano 27 marca 2011 r. w światowej premierze „HOP”. Od tego czasu para pomija publiczne wydarzenia.

Następnie Lisa złożyła wniosek o rozwód 23 września 2011 r. po 11 latach szczęśliwego życia małżeńskiego. Przytoczyła nie do pogodzenia różnice w podzielonych artykułach. Przedstawiciel Jamesa wydał publiczne oświadczenie, że decyzja o rozwodzie była obopólna i oboje byli zobowiązani do wychowywania dzieci. W ramach ugody rozwodowej Lisa zażądała wsparcia małżonka i wspólnej opieki nad ich dziećmi.

Po rozstaniu duetu

Po rozstaniu Lisa wróciła do skorupy i nigdy nie pojawiła się w centrum uwagi, ale jej były mąż miał krótki romans z brazylijską modelką Rosą Costą w 2011 roku. James miał romans z Rosą po rozstaniu z Lisą. James następnie ogłosił, że w 2012 roku po raz trzeci zostanie ojcem. Brazylijska modelka zaszła w ciążę zaledwie kilka miesięcy po tym, jak ona i James zerwali swój związek. Niemniej jednak byli płomienie postanowili powitać swojego syna Williama Lucę Costa-Marsdena.

James łączy świetne relacje ze swoimi dziećmi, jego syn Jack, który miał wtedy 15 lat, towarzyszył ojcu w styczniu 2017 roku Nagrody SAG. Wielu fanów było zaskoczonych faktem, że James miał syna, ponieważ aktor ma młodzieńczy wygląd, mimo że ma 44 lata.

James Marsden wraz ze swoim synem Jackiem Holdenem Marsdenem (zdjęcie: huffingtonpost.com)

Jej były mąż udowadnia, że ​​jest oddany, jeśli chodzi o ich dzieci jako rodzinę, nawet po ich rozstaniu. Lisa, która jest teraz singielką wraz ze swoim zerwanym związkiem, jest z dala od oczu mediów i wychowuje dwoje dzieci.

Ile jest warte netto Lisy?

Lisa jako amerykańska aktorka pojawiła się w różnych serialach telewizyjnych i telenoweli. Aktorka telenoweli milczała, jeśli chodzi o jej zarobki, więc jej wartość netto stała się dość trudna do ustalenia.

Jednak jej były mąż James ma wartość netto w wysokości 8 milionów dolarów. Cóż, Lisa pozostaje tajemniczą osobą, ale zgromadziła przyzwoitą kwotę na swoją karierę jako aktorka.

Zadebiutowała jako aktorka, występując gościnnie w jednym z odcinków serialu telewizyjnego z 1997 roku Pacyfik niebieski gdzie przedstawia swoją postać jako Diane Whitaker. W 1999 roku zagrała rolę pielęgniarki Ali, a później zmieniła swój wygląd jako Ali McIntyre w serialu Dni naszego życia gdzie pojawiła się w dziewięciu odcinkach.

Stara amerykańska telenowela po raz pierwszy została wyemitowana w 1965 roku i trwa przez 50 sezonów z ponad 12 000 odcinków. Lisa zagrała także rolę Charlotte Avenel w horrorze z 2000 roku Darkling .

Krótki życiorys

Lisa urodziła się 10 maja 1972 r. w Nashville w stanie Tennessee, co oznacza, że ​​ma 45 lat. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Jej wzrost wynosi 1,7 m (5' 7 cali) i jest obdarzona wspaniałą figurą. Jej rodzice, Dennis Linde i jej matka wychowywali ją w Nashville. Zgodnie z wiki, jej ojciec Dennis był amerykańskim piosenkarzem, który zmarł 22 grudnia 2006 r. z powodu idiopatycznego zwłóknienia płuc (IPF) w Centrum Medyczne Uniwersytetu Vanderbilta.

Zalecane