blog

Lisa Mateo Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, pochodzenie etniczne, pensja, PIX 11

„Sky is the limit” dla tych, którzy potrafią marzyć i pracować dla niewidzialnej przyszłości. Po zdobyciu pracy jako asystentka produkcji, gdzie ograniczała się do robienia kawy i obsługi telepromptera, przeciętny człowiek wkrótce przekląłby przeznaczenie i nic nie zrobił. Ale Lisa Mateo nie jest zwykłą osobą i od ponad dekady starała się zostać jedną z najwyżej ocenianych prezenterek na PIX 11.

 Lisa Mateo Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, pochodzenie etniczne, pensja, PIX 11

Kariera i życie zawodowe:

Absolwentka Uniwersytetu Rutgers, pisała do gazety szkolnej i kontynuowała swoją pasję na uniwersytecie, gdzie uzyskała podwójny kierunek z dziennikarstwa i komunikacji. Dla osoby, która z dumą oddaje głos osobom potrzebującym pomocy, pracowała w WPIX jako prezenterka wiadomości od 5-6 rano.

Po tym, jak pracowała jako reporterka nad najnowszymi wiadomościami od 7 do 9 rano, została gospodarzem programu „Celebrity Taste Makers”. Reporterka ruchu drogowego otrzymała również dwie nominacje do nagrody Emmy za jej niezrównane wysiłki dziennikarskie.

Ile wynagrodzenia otrzymuje Lisa?

Wysoce uporządkowana kotwica jest wysoko oceniana przez PIX 11 i zapewnia, że ​​utrzymają swoją gwiazdową kotwicę, oferując co roku lukratywną ofertę. Chociaż jej umowa nie została jeszcze ujawniona, nie powinno być trudno przewidzieć, że zarobi w stacji informacyjnej przyzwoitą pensję.

Matka dwójki dzieci z mężem, Jose!

Kariera odbywa się kosztem ustalonego życia rodzinnego, ale nie dla Lisy, ponieważ jest szczęśliwą żoną Jose od 18 lat. Lisa poślubiła swojego ówczesnego chłopaka, Jose, 24 września 1999 roku. A we wrześniu 2015 roku życzyła swojemu mężowi szesnastej rocznicy poprzez tweet, kiedy powiedziała:

„16 lat temu wyszłam za mąż za mężczyznę, który każdego dnia wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Szczęśliwej rocznicy!'

Chociaż nie jest jasne, kiedy Lisa po raz pierwszy spotkała swojego przyszłego męża, Jose, musieli umawiać się na randki przez lata, zanim zawiązali węzeł.

Może Ci się również spodobać: Scott Stanford Wiki, Żonaty, Żona, Rodzina, Wzrost, PIX 11, Wynagrodzenie, 2017

Krótkie życiorys i rodzina Lisy:

Urodzona na Brooklynie, od czwartej klasy przeprowadziła się do New Jersey. Należąca do pochodzenia latynoamerykańskiego, urodziła się w Portorykańskich rodzicach, którzy przenieśli się do Nowego Jorku. Choć jej rok urodzenia wciąż nie jest znany, urodziny obchodzi 24 ten w styczniu każdego roku i prawdopodobnie w wieku około trzydziestki. Według źródeł wiki ma siostrę, a rodzeństwo Mateo razem uczyło się hiszpańskiego. Ta piękna kotwica ma wysoki wzrost i utrzymuje ciało dzięki diecie i regularnym ćwiczeniom.

Zalecane