blog

Lisa Nicole Cloud Wiki, żonaty, mąż, pochodzenie etniczne, wartość netto, mentoring

Bycie kobietą rodzinną i pracą w wymagającym zawodzie to najtrudniejsza rzecz, jaką może mieć każda kobieta. Jednak znana przedsiębiorczyni, Lisa Nicole Cloud, sprawiła, że ​​ta rzecz wyglądała na prostą i łatwą do osiągnięcia. Lisa, matka dwójki dzieci, jest powszechnie uznawana za najbardziej wpływowy głos w branży sprzedaży bezpośredniej, a także dzięki pojawieniu się w przeboju Bravo „serial telewizyjny, żonaty z medycyną”.

 Lisa Nicole Cloud Wiki, żonaty, mąż, pochodzenie etniczne, wartość netto, mentoring
 • Edukacja
 • Lisa Nicole Cloud jest wszechstronną potentatą biznesową, autorką, projektantką odzieży i osobowością telewizyjną, słynną z występu w „Bravo TV's Married to Medicine”. Jest dyrektorem generalnym kilku renomowanych i odnoszących sukcesy firm i udowodniła, że ​​dzięki pracy na łopatki i pośpiechu na rzecz osobistego rozwoju i rozwoju można naprawdę żyć życiem, o jakim marzyło. Trenuje i mentoruje swoich podopiecznych, aby przekształcali ich marzenia w rzeczywistość, a pasję w zysk.

  Zobacz: Kim jest Brenton Tarrant? Wszystko o strzelance do meczetu w Nowej Zelandii

  Jak wymyśla mentoring?

  Gwiazda „Ms.Millionaire Maker”, Lisa, ukończyła studia na Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa, kończąc swój prestiżowy program rozwoju liderów. Po ukończeniu studiów zaangażowała się w coaching i mentoring, gdzie znana jest jako „Ms. Millionaire Maker”. Jest mentorem i prowadzi swoich podopiecznych, aby zamieniali ich pasje w zyski i wykorzystywali ich wielkość.

  Zobacz ten post na Instagramie

  Post udostępniony przez Lisa Cloud (@lisanicolecloud)

  Oprócz mentoringu i coachingu, jest milionerką, która sama się stworzyła i jest dyrektorem generalnym Elite Marketing Strategies, Lisa Nicole Cloud Enterprises i Lisa Nicole Collection. Niedawno wypuściła The Lisa Nicole Collection, niedrogą kolekcję mody couture, która koncentruje się na kobietach biznesu.

  Lisa napisała również trzy książki: Żaden zwycięzca nigdy nie dotarł bez trenera, Zamożne kobiety i Opanowanie sztuki sukcesu. Jej lukratywna kariera zaprowadziła ją do mentoringu w MLM Millionaires, a także przez lata zarezerwowała kilka wystąpień przemawiających, aby omówić swój sukces.

  Nigdy nie przegap: Ilana Glazer żonaty, mąż, pochodzenie etniczne

  Wystąpiła także w filmie Bravo „Married To Medicine” przez trzy sezony, ale odeszła przed czwartym sezonem z powodu częstych kłótni z inną kobietą. Ale w 2017 opuściła serial przed czwartym sezonem. Wspomniała również, że nie mogła wytrzymać problemu związanego z jej życiem małżeńskim, które było gorącą koncentracją publiczności i fanów.

  Wartość netto Lisy

  Zgodnie ze źródłami, Lisa cieszy się wspaniałą wartością netto 8 milionów dolarów . Gwiazda zgromadziła ilość pracy jako CEO dla kilku renomowanych firm. Podobnie dochody z jej linii modowej, najlepiej sprzedających się książek, sesji szkoleniowych, występów telewizyjnych i innych projektów również przyczyniły się do zwiększenia jej wartości netto.

  Może ci się to spodobać: Gina Gannon Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Wynagrodzenie

  Mąż i dzieci Lisy

  Lisa jest żoną doktora Darrena Nauglesa i ma dwoje dzieci, córkę Amirę i syna DJa. Jednak para przeżywa poważne problemy dotyczące ich związku. Jak donosi, Lisa zmusiła Darrena do rozstania się ze swoim kochankiem, gdy odkryła związek jego męża z inną kobietą. Wysłała kobiecie nagranie głosowe, w którym wspomniała, że ​​Darren jest żonaty i ma dzieci. Lisa powiedziała też, żeby przestać dzwonić do męża, bo inaczej sytuacja będzie problematyczna. Pomimo wszelkich przeciwności, Lisa i jej mąż pojawili się razem w programie telewizyjnym reality „Żonaty z medycyną” na początku tego roku. Stawiła czoła wielu trudnościom na froncie i nie mogła zbudować więzi z żadnymi zawodnikami poza Mariah Huq.

  Zobacz ten post na Instagramie

  Post udostępniony przez Lisa Cloud (@lisanicolecloud)

  Zalecane