blog

Liść Miguel Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Ojciec, Chłopak, Związek, Usher

Leaf Miguel, lat 23, jest raperką, która zdobyła uznanie, gdy jej matka, Grace Miguel, wyszła za mąż za piosenkarza Ushera. Chociaż zaistniała dzięki swojej matce, jej talent w branży hip-hopowej dał jej własną tożsamość dzięki przebojowym utworom. Co więcej, jej piosenka Money znalazła się w adresie Apple WWDC Keynote, co jest tylko jednym z jej wielu osiągnięć.

 Liść Miguel Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Ojciec, Chłopak, Związek, Usher

Kariera Liścia Miguela

Leaf Miguel jest znany jako artysta raper i wydał wiele utworów. Wydała utwory takie jak Nic, śliskie, oraz FWM. Ponadto została podpisana przez Fool's Wytwórnia Gold Records należący do A-Trak i Nicka Catchdubs w 2015 roku. Rok później w 2016 roku Leaf wydał piosenkę Pieniądze co stało się fenomenem.

Związek Liścia Miguela

Liść Miguel z powodzeniem utrzymywała swój status związku blisko jej klatki piersiowej. Liść nie była widziana ze swoim chłopakiem. Ale kiedy zagłębiała się w jej Twittera, kiedyś dała wskazówki na temat swojego chłopaka.

Wracając do 13 kwietnia 2013 r., Leaf weszła na Twittera i sarkastycznie pisała na Twitterze, wyrażając swoje niesamowite uczucie, gdy budzi się obok swojego chłopaka.

Mało tego, 24 maja 2014 roku wymieniła też swojego chłopaka na liście osób, które ją inspirują. Chociaż nie podzieliła się swoim zdjęciem ze swoim chłopakiem, jej ciągły post dotyczący chłopaka sugeruje, że jest w sekretnym, błogim związku.

Ale Leaf udostępnił zdjęcie z Walentynek 2015 z podpisem:

„Kto potrzebuje walentynki, kiedy masz najlepszego ojca na świecie”.

Jej tweet wywołał zamieszanie wśród fanów, niezależnie od tego, czy nadal się spotyka, czy jest singlem. Cóż, na razie pozostała mamą, opowiadając o swoim życiu osobistym, a informacje o jej mężczyźnie jeszcze się nie pojawiły.

Życie rodzinne

Mówiąc o rodzinie Leaf, urodziła się jej ojciec Rene McLean i matka o imieniu Grace Miguel . Ma brata o imieniu Raiden. Jej rodzice, Rene i Grace, zakończyli swój związek rozwodem. Po rozwodzie Grace zaczęła spotykać się z Usherem w 2009 roku i ostatecznie poślubiła go we wrześniu 2015 roku. Ale po dwóch latach małżeństwa Grace i Usher rozstali się.

Chociaż Leaf trzyma informacje o swoim ojcu w tajemnicy, często tweetuje o swoim ojcu na Twitterze. W 2012 roku napisała na Twitterze, że wraz z tatą wybiera się w podróż do CT. Ponadto Leaf wspomniała, że ​​jej tata był artystą graffiti i tancerzem breakdance.

Krótki życiorys

Urodzona jako Mikala Leaf McLean w 1995 roku, Leaf Miguel obchodzi swoje urodziny co 26 marca. Dorastała w Brooklynie w Nowym Jorku dla swoich rodziców zgodnie z wiki. Liść ma narodowość amerykańską i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. W jednym ze swoich tweetów zapytała Kleopatrę Lee o jej wzrost. Ale kiedy fani pytali o jej wzrost, odpowiedziała, że ​​jest wystarczająco wysoka.

Zalecane