blog

Liv Shumbres Wiki, wiek, rodzina, wzrost, kariera, związek, rekord

13-letnia kobieta po prostu nie wie, jak się wybić, a kiedy straszna kontuzja próbowała przetestować jej determinację, wyszła z niej zwycięsko. Liv Shumbres w młodym wieku sześciu lat przeszła wzloty i upadki, ale teraz jest czołową perspektywą cheerleaderek, a także modelką wideo, która była znana z występów w „My Oh My” MattyB. W wieku sześciu lat Liv zaczęła cheerleaderek i doznałem straszliwej kontuzji pleców

 Liv Shumbres Wiki, wiek, rodzina, wzrost, kariera, związek, rekord

Spokojna, ale energiczna dziewczyna, Liv, która w swojej piosence „My Oh My” kręci MattyB, rzeczywiście jest uroczą parą, ale biorąc pod uwagę jej młody wiek, trudno spekulować, że coś szykuje się między gwiazdami.

Duet pojawia się nawet na swoich vlogach i próbuje zniechęcających wyzwań, takich jak Whipped Cream Challenge. Ich fani wciąż spekulowali i tworzyli plotki na temat ich rzekomego związku randkowego, ale dopóki sama gwiazda nie ujawni się publicznie, trudno jest wyciągnąć wnioski.

MattyB może, ale nie musi być jej chłopakiem, ale nie ma wątpliwości co do ich przyjaźni na całe życie. Obecnie Liv jest obecnie singielką i koncentruje się na edukacji i cheerleaderce. Jej konto na Instagramie jest wypełnione zdjęciami z przyjaciółmi na wakacjach.

Krótkie życiorys i rodzina Liv:

Liv Shumbres urodziła się jako mieszkaniec Atlanty 29 ten Lipiec 2004, co daje jej 13 lat. Według źródeł wiki, urodziła się jako pierwsza z dwójki rodzeństwa w rodzinie Shumbres, ponieważ ma młodszego brata o imieniu Ari Shumbres. Ari nakręcił kilka scen i zagrał urocze role w wielu filmach z filmów Liv na YouTube. Jej matka Jodi zarządza jej kontami w mediach społecznościowych. Shumbres ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Jako 13-latka jest wysoka i utrzymuje atletyczną sylwetkę.

Zalecane