blog

Liz Bonnin Żonaty, mąż, partner lub chłopak, randki i wartość netto

Cieszyć się dziką przyrodą z dala od wspaniałego i kuszącego świata komfortu i przyjemności, nie jest w rękach każdego ciała. Liz Bonnin jest taką osobowością znaną z gromadzenia różnych informacji dotyczących dzikiej przyrody i historii podróżującej po całym świecie. Liz Bonnin to urodzona we Francji irlandzka osobowość telewizyjna, która służyła w telewizji zarówno w Irlandii, jak i Wielkiej Brytanii, a od 2009 roku do chwili obecnej jest współprezenterką serialu opartego na faktach BBC Bang Goes the Theory.

  Liz Bonnin Żonaty, mąż, partner lub chłopak, randki i wartość netto

Liz Bonnin to urodzona we Francji irlandzka osobowość telewizyjna, która występowała w telewizji zarówno w Irlandii, jak i w Wielkiej Brytanii, od 2009 roku do chwili obecnej współprowadzi też serial dokumentalny BBC „Bang Goes the Theory”.

Jaka jest wartość netto Liz Bonnin?

Utalentowana irlandzka osobowość telewizyjna Liz ma szacowaną wartość netto na ponad 4 miliony dolarów od 2016 roku. Pani otrzymuje również wysoką pensję dzięki sponsorowaniu / wspieraniu, która wynosi 80 tysięcy dolarów. Wystąpiła także w filmach takich jak „Jesienna straż”, „Horyzont”, „Cały kraj” i wiele więcej. Ale pani wydała też dużo pieniędzy na podróże i zakupy a także zapłaciła wysoki podatek.

Liz Bonnin pozuje do programu BBC Wildlife (Zdjęcie: Independent.co.uk)

Kobieta rozpoczęła swoją karierę, dołączając do irlandzkiej grupy popowej o nazwie Chill, gdzie podpisała kontrakt z Polydor, ale wcześniej podzieliła się nagraniem. Później, w 2002 roku, kobieta stała się jedną z prowadzących poranny program Channel 4 „RI: SE”. Kobieta została zamknięta w gigantycznej hodowli wraz z posłami Paul Burstow, Evan Harris i Ivan w 2004 roku, a później dołączyła do transmisji naukowej.

Możesz także zobaczyć: Tina Daheley Wiki, Bio, Żonaty, Mąż lub Partner, Chłopak, Randki

Liz dołączyła do obsady „Jesienna straż” w 2010 r. w październiku i styczniu 2011 r. Później ta dama niedawno prowadziła BBC „Dwa Horyzonty” przedstawia „Czy powinniśmy zamknąć nasze ogrody zoologiczne?” 17 kwietnia 2016 r. Pochodzi z pochodzenia francuskiego, gdzie jej matka jest pochodzenia indyjsko-portugalskiego.

Prezenterka telewizyjna Liz bierze udział w uznanym genealogicznym filmie dokumentalnym, w którym znane twarze śledzą swoje drzewa genealogiczne. Gospodarze dzikiej przyrody opisują siebie jako mieszańca – wynik rodu jej rodziców z karaibskich wysp Trynidadu i Martyniki.

Na Trynidadzie ta dama wyrusza w poszukiwaniu pierwszej jej przodków ze strony matki, która przybyła na wyspę z Indii. Następnie udaje się na Martynikę, gdzie podobno przodkowie Liz ze strony ojca mieli plantacje i niewolników.

Czy Liz ceni sobie życie małżeńskie z mężem?

Wcześniej krążyły plotki, że prezenterka BBC spotyka się ze swoim kolegą z telewizji, Dallasem Campbellem. Jednak nigdy nie rozmawiali o swojej podejrzanej historii miłosnej w mediach. Teoria o tym, że są w związku, to tylko niejasne medialne spekulacje.

Przeczytaj także: Jon Kay BBC, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Bio, Wynagrodzenie

Prezenterka telewizyjna jest bardzo ostrożna w swoim życiu osobistym. Nie ogłosiła publicznie, czy spotyka się z kimś, czy nie. Nie ma też zwykłych dowodów na jej przeszłą historię randkową z chłopakiem. Miłośniczka przyrody Liz jest również mamą, jeśli cieszy się życiem małżeńskim z mężem.

Ujawniła jednak niekonwencjonalne małżeństwa, jakie robił w przeszłości jej praojciec. W tym czasie jej prapradziadek poślubił niewolnicę. Takie wydarzenie nie było w tym okresie codziennością.

Zgodnie z artykułem DailyMail z grudnia 2016 r., jej zamożni przodkowie mogli w tym czasie brać udział w handlu ludźmi. Według historyka historia jej rodziny była niezwykle rzadkim wyjątkiem od reguły.

Chociaż Liz nie ujawniła swojego życia prywatnego, nie waha się żartować ze swojego małżeństwa z innymi celebrytami w mediach społecznościowych. W dniu 16 listopada 2012 roku napisała na Twitterze, że Seldon z teorii wielkiego podrywu i dr Who są jej przyszłym mężem.

Zobacz też: Samira Ahmed Wiki: Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Wzrost, Wynagrodzenie, BBC

Krótki życiorys

Liz Bonnin urodziła się we Francji 16 września 1976 roku. Kobieta urodziła się z Trynidadyńskiej matki i francuskiego ojca, który jest dentystą i dorastał w Irlandii. Pani ma obywatelstwo irlandzko-francuskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. 43-letnia gorąca i piękna irlandzka gwiazda telewizji stoi z idealną wysokością 1,80 m (5 stóp 11 cali) z 60 kg ciężarami. Pani ma również atrakcyjne ciało z uwodzicielskimi wymiarami ciała i figurą.

Ukończyła licencjat z biochemii w Trinity College w Dublinie, a także posiada tytuł magistra.

Zalecane