blog

Liz Cho Mąż, rozwód, chłopak, pochodzenie etniczne, wynagrodzenie i wartość netto

Znana jako prezenterka lokalnego nowojorskiego WABC-TV Channel 7 „Eyewitness News show”, która zaprezentowała 4 po południu. i 18:30 edycja programu dla Kanału, jest Liz Cho. Kobieta urodziła się w Concord, Massachusetts, USA 19 grudnia 1970 roku. Urodziła się dla swoich rodziców, ich imieniem Donna Cho i dr Sang I. Cho i dorastała ze swoim rodzeństwem i przyjaciółmi w Concord w USA, więc ona posiada obywatelstwo amerykańskie.

  Liz Cho Mąż, rozwód, chłopak, pochodzenie etniczne, wynagrodzenie i wartość netto

Liz zaczęła swój czas w WABC-TV w Nowym Jorku w 2003 roku jako zastępca prezentera w godzinach 18:00 i 23:30, w tym samym roku kobieta została jedną z 50 najpiękniejszych osób lub kobiet magazynu „People Magazine”. Kotwica'. W tym od 2012 roku, pani prezentowała transmisje o 18:00 z Billem Ritterem.

Rozwód z pierwszym mężem

Osobowość medialna poślubiła Evana Gottlieba w marcu 2008 roku. Z pierwszego małżeństwa; ma uroczą i piękną córkę o imieniu Louisa Simone Gottlieb. Ale relacje z jej pierwszym mężem Evanem nie układały się idealnie z powodu ich nieporozumienia. Podobno była głęboko zakochana w innym facecie i rozwiedli się w połowie 2012 roku.

Nie przegap (prowadząca WABC-TV): Toni Yates Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak, Randki, Wynagrodzenie, Bio

Później w 2014 w lipcu, kobieta miała zaręczyny z osobowością medialną lub chłopakiem celebryty o imieniu John Elliott. Oboje pobrali się dwukrotnie, ponieważ Elliott po raz pierwszy ożenił się z indyjską dziewczyną o imieniu Priya Narang, para ma córkę Sarinę, ale ich relacje nie układają się idealnie, ponieważ Priya przyłapała jej męża Elliotta na gorącym uczynku uprawiania seksu ze stażystą ESPN miesiąc miodowy i zakończyli małżeństwo rozwodem kilka lat temu.

Żonaty, drugi mąż w Montecito

Po rozwodzie z Evanem prezenterka WABC-TV poślubiła Josha Elliotta w lipcu 2015 roku. Para związała się w Montecito w Kalifornii przed 70 gośćmi. Ich bliska rodzina i przyjaciele cieszyli się chwilą ślubu w malowniczym ogrodzie prywatnej posiadłości Villa Sevillano. Liz wyglądała wspaniale w swojej jedwabnej sukni Ramona Kaveza w kolorze płatków róży, podczas gdy jej mąż okrywał niebieski garnitur Zegny.

Ile wynosi wynagrodzenie i wartość netto Liz Cho?

47-letnia amerykańska osobowość medialna Liz Cho zgromadziła majątek w wysokości 3 milionów dolarów. Z pracy jako prezenterka wiadomości lokalnych w WABC-TV w Nowym Jorku gromadzi roczną pensję w wysokości 400 tysięcy dolarów. Absolwent Boston University współpracował z najwyżej ocenianym kanałem, takim jak ABC News, WABC-TV i kanał WPLG z Miami.

Przeczytaj także: Pam Oliver Wynagrodzenie, Wartość netto, Mąż, Bio

Ale pani zużyła również dużo pieniędzy na podróż i kupno nowych biżuterii i ozdób, które pokazała na stronach wiki lub na swoim koncie na Twitterze. Wygląda więc na to, że pani jest bardzo zadowolona ze swojej pensji i zadowolona ze swoich aktywów i majątku, a także bawi się z jej wartości netto. Życzymy więc, aby w przyszłości pani zarobiła dużo pieniędzy.

Krótki życiorys

Liz Cho urodziła się w Concord, Massachusetts, USA 19 grudnia 1970 roku. Urodziła się dla swoich rodziców, ich nazwisk Donna Cho i Dr. Sang I. Cho i dorastała z rodzeństwem i przyjaciółmi w Concord w USA, więc ona posiada obywatelstwo amerykańskie.

Zobacz też: Stan Efferding Wiki: żona, wartość netto, dieta, trening

Liz ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ jej ojciec jest chirurgiem pochodzenia koreańsko-amerykańskiego, a jej matka jest pielęgniarką pochodzenia żydowsko-amerykańskiego. Pani ukończyła podwójny dyplom z dziennikarstwa i historii na Uniwersytecie w Bostonie.

47-letnia dama Liz Cho stoi o średnim wzroście ponad 5 stóp 7 cali i smukłym ciele ważącym ponad 59 kg. Pani ma uroczą i piękną twarz z atrakcyjną sylwetką i idealnym ciałem o uwodzicielskich wymiarach 34-26-35 cali, dzięki codziennym ćwiczeniom i zdrowej, zbilansowanej diecie. Znalazłeś ją również na jej koncie w mediach społecznościowych i dowodzie tożsamości.

Zalecane