blog

Liz Shanahan Wiki: Wiek, rodzina, wartość netto, małżeństwo, żona Michaela Symona

Kiedy spotykają się dwie osoby, które łączy wspólna pasja, połączenie między nimi jest przyjemnością do oglądania. Liz Shanahan, bardziej znana jako żona amerykańskiego szefa kuchni Michaela Symona, dzieli z mężem miłość do jedzenia. Liz, która poznała Michale'a podczas pracy w jednej z jego restauracji, teraz współpracuje z nim we wszystkich sieciach restauracji, a nawet jest współwłaścicielem niektórych z nich.

  Liz Shanahan Wiki: Wiek, rodzina, wartość netto, małżeństwo, żona Michaela Symona

Kariera i postęp

Liz jest znana pod imieniem swojego sławnego szefa kuchni, Michaela Symona. Mając takie same zainteresowania jak jej mąż, Liz pracowała wcześniej w kilku innych restauracjach. Jej pasja do jedzenia i sztuki gotowania była zawsze na pierwszym miejscu.

Para rozpoczęła wspólną podróż, otwierając w lutym 1997 r. restaurację o nazwie „Lola” w Cleveland. Magazyn Gourmet uznał Lolę za jedną z najdoskonalszych restauracji w Ameryce.

Nie chcę przegapić: Gregg Wallace Żona, ślub, wartość netto i więcej szczegółów dotyczących Masterchef Star

Po udanej podróży kulinarnej zmienili nazwę Lola na Lolita i ponownie otworzyli Lolę w centrum Cleveland. Od tego czasu kontynuują swoje niesamowite jedzenie i wspólne życie. Podczas Fabulous Food Show jej mąż, Michael, ujawnił, że spełniają swoje marzenie o restauracji BBQ.

W sierpniu 2018 r. Liz wraz z mężem uruchomiła nową linię w sklepie internetowym HSN. W swojej firmie sprzedają swoje przybory kuchenne, w tym emaliowany zestaw naczyń żeliwnych, nowe emaliowane patelnie żeliwne, noże i kilka innych produktów kuchennych.

Ile jest warta pensja Liz i jej wartość netto?

Liz zarabia wystarczająco dużo, by utrzymać swój wystawny i szykowny styl życia. Jest także współzałożycielką kilku znanych restauracji, których właścicielem jest jej mąż, co ułatwia przewidywanie, że co roku jej zarobki są ogromne. Jak dotąd nie ujawniła swojej wartości netto, ale musi przekroczyć co najmniej milion dolarów.

Związek Liz z byłym mężem

Przed związkiem z Michaelem była mężatką. Chociaż nazwisko jej byłego męża i szczegóły małżeństwa nie zostały jeszcze ujawnione publicznie, miała syna o imieniu Kyle z jej małżeństwa.

Zobacz więcej: Wynagrodzenie Adama Scheftera, Wartość netto, Żona, Córka, Wzrost, Bio

Życie małżeńskie z mężem Michaelem!

Para spotkała się po raz pierwszy, gdy Liz pracowała jako współpracowniczka w restauracji Michaela. Chociaż Michael ujawnił, że kochał towarzystwo Liz, zajęło mu pięć lat, by zaprosić ją na randkę. Oboje w końcu poszli na randkę i zakochali się w sobie.

Po dłuższym umawianiu się, Liz poślubiła swojego wymarzonego mężczyznę w 1994 roku. Ich życie małżeńskie nie dało teraz dzieci, a w międzyczasie Michael i Kyle mają piękny związek ojca z synem i wspierają się nawzajem. Para wiodła szczęśliwe życie i jest razem od ponad dwóch dekad. Ona i jej mąż delektują się rodzinnymi chwilami podróżując po różnych miejscach w czasie wolnym. Pod koniec 2016 roku para udała się do Paryża, mimo napiętego harmonogramu. Cieszyli się nawet sylwestrową nocą włócząc się po ulicach Paryża. Nie tylko to, ale Liz i jej małżonek również uwielbiają pyszną kuchnię w otoczeniu najdroższych ludzi, zwłaszcza ich rodziny.

20 sierpnia 2018 r. celebryta szef kuchni Liz wydał przyjęcie dla członków rodziny i przyjaciół z pyszną kuchnią, w tym grillowanym kurczakiem z limonkami, siekaną wątróbką drobiową, mieszaną sałatką warzywną i grillowaną kukurydzą z masłem jalapeño z limonki.

Obecnie Liz utrzymuje ciepłe relacje z mężem wraz z dzieckiem. Jej syn Kyle Symon pracuje jako muzyk. Michael wspierał go i pomagał w otwarciu własnego sklepu z pączkami. Do ich rodziny dodają jeszcze dwa psy o imieniu Ozzy, pies staroangielski i Ruby, bullmastiff.

Poznaj informacje o szefie kuchni: Szef kuchni Alex Guarnaschelli Żonaty, mąż, rozwód, córka, wartość netto

Modelka na randki z mężem, Chrissy Teigen?

Ponieważ jej mąż Michael jest celebrytą, nie ma wątpliwości, że mógł popaść w kontrowersje.

Wcześniej krążyły plotki, że Michael spotyka się z modelką kostiumów kąpielowych, Chrissy Reigen. Plotki zaczęły krążyć w Internecie, a jego zdjęcie i model siedzący na kolanach stał się wirusowy. Jednak Michael skonfrontował się z tym, że kocha swoją żonę Liz i ona również mu ​​ufa. Mimo że przeszli przez te wszystkie kontrowersje, wciąż są razem od ponad dwudziestu pięciu lat.

Krótki życiorys Liz Shanahan

Liz świętuje swoje urodziny 30 marca, ale jej rok urodzenia jeszcze nie pojawił się na jej wiki. Nie ma takich wiadomości o jej wykształceniu i pochodzeniu rodzinnym. Liz należy do rasy białej i jest Amerykanką. Ma odpowiedni wzrost i budowę ciała, pasującą do jej osobowości. Chociaż jej wiek nie został ujawniony, niektóre raporty twierdzą, że Michael jest młodszy od Liz.

Zalecane