blog

Liz Wheeler Wiki: Wiek, żonaty, zaręczyny, mąż, wzrost, wartość netto

Bez ogólnych pomysłów i kompasu strategicznego media społecznościowe, które są atutem każdego, pozostają w bezruchu w marketingu i biznesie. Liz Wheeler ze swoim doświadczeniem w mediach społecznościowych pracowała jako menedżer ds. mediów społecznościowych w RecruitMilitary. Zarządzała kampaniami w mediach społecznościowych, a jej firma zapewniła możliwość weteranom z USA dzięki jej nominacjom. Wraz z karierą Liz w mediach społecznościowych, 29-letnia osoba publiczna jest gospodarzem programu „Tipping Point with Liz Wheeler” w San Diego w Kalifornii. Jej program jest emitowany co wieczór o 21:00 czasu wschodniego w One America News Network.

  Liz Wheeler Wiki: Wiek, Żonaty, Zaręczyny, Mąż, Wzrost, Wartość netto

Wraz z karierą Liz w mediach społecznościowych, 29-letnia osoba publiczna jest gospodarzem programu „ Punkt krytyczny z Liz Wheeler w San Diego w Kalifornii. Jej program jest emitowany co wieczór o 21:00 czasu wschodniego w One America News Network.

entuzjazm wobec ślubu; żonaty od sierpnia 2017

Kiedy gospodarz na antenie „Punkt krytyczny z Liz Wheeler” była małą dziewczynką, często fantazjowała o swoim ślubie. Jej marzenie o zostaniu panną młodą zbliżyło się, gdy zaręczyła się ze swoim długoletnim chłopakiem. Liz pokazała nawet swój gigantyczny pierścionek zaręczynowy 22 sierpnia 2017 roku na swoim Instagramie. Teraz jest dumna z bycia szczęśliwie zamężną kobietą, a także z udanej kariery w mediach społecznościowych.

Była menedżerka ds. mediów społecznościowych „RecruitMilitary” cieszy się swoim małżeństwem od sierpnia 2017 r. Z dumą obnosiła się ze swoimi zdjęciami ślubnymi ze swoim mężem 25 września 2017 r. Mówiąc o swoim zdjęciu z zaślubin, 29-letnia Liz wyraziła swoje szczęście i napisała: „ W innych, lepszych wiadomościach... dotarły nasze zdjęcia ślubne!!! '

Nie chcesz przegapić: Joseph Sikora Wiki: Żonaty, Żona, wesoły, Net Worth, Bliźniaczy Brat

Czytaj więcej: Jordyn Woods Wiki: wiek, chłopak, randki, ciąża, rodzina, wartość netto

W sierpniu 2011 dołączyła do menedżera ds. mediów społecznościowych w „RecruitMilitary”, gdzie wykonywała swoją pracę jako kierownik ds. cyfrowego budżetu reklamowego. Zarządzała portalem społecznościowym, a także pracowała jako konsultant ds. mediów społecznościowych do października 2015 r.

Prezenter na antenie „Punkt krytyczny z Liz Wheeler” jest zwolennikiem Republikanów. Pod koniec września 2018 r. Liz wzięła swój Instagram i przekazała wiadomość do republikanów w Senacie. Powiedziała, że ​​GOP nie trzyma się sztuczek i gier Demokratów. 30-letnia osoba publiczna zwróciła się dalej w głosowaniu zatwierdzającym Kavanaugha i powiedziała, aby go nie odkładać.

We wrześniu 2018 r. Senat spodziewał się odebrać głosy na spodziewane przesłuchanie w sprawie zarzutów o niewłaściwe zachowanie seksualne przeciwko Brettowi Kavanaugh. Ustawodawca Kongresu Stanów Zjednoczonych zażądał w najbliższych dniach skierowania większości do Sądu Najwyższego.

Według doniesień, Republikanom wciąż brakuje 50 głosów, aby potwierdzić nominację Bretta, a 43 Republikanów potwierdziło, że zagłosuje za Brettem. GOP dodał, że poczekają do rozpraw, kiedy Brett i jeden z jego oskarżycieli zeznają w sprawie zarzutów seksualnych. Była menedżerka mediów społecznościowych Liz zwróciła się również do wszystkich Republikanów, że jeśli kobieta odmówi zeznań, muszą zagłosować na „TAK” dla Bretta.

Jej podróż do tego dnia w 2019 roku

Szczegóły dotyczące Liz dotyczące tego roku pomagają nam wyraźniej obserwować życie Liz. Jej akcje w mediach społecznościowych i inne działania wskazują tylko jedną rzecz, a mianowicie, że Liz żyje pełnią życia. Jej post na Instagramie w czerwcu 2019 roku roztopił serca tysięcy osób.

Z okazji Dnia Ojca życzyła sobie, aby podzielił się swoim zdjęciem poślubnym, na którym szła do ołtarza towarzysząc ojcu. Podpis dokładnie demonstrował jej uczucia.

Poza tym Liz wydała też swoją książkę Punkty krytyczne: jak obalić domek z kart lewicy które ogłosiła na swoim Instagramie 7 sierpnia. Wspomniała, że ​​napisała książkę, aby zaspokoić pragnienie tysięcy e-maili, które otrzymuje po swoich występach. Książka może być przewodnikiem po odpowiedzi na pytania dotyczące radykalnie lewicowej ideologii. Książka jest już dostępna w Amazon w rozsądnych cenach.

Jednak we wrześniu Liz wpadła w dyskusję na temat osób transpłciowych, gdy w mediach pojawiły się informacje o akwarium Sea Life London. W tym miejscu para pingwinów transpłciowych wychowywała 4-miesięcznego pingwina. Liz politycznie dodała do sprawy, że ta sytuacja może ostatecznie doprowadzić do pogorszenia tradycyjnego małżeństwa, rodziny i płci.

Krótki życiorys

Liz Wheeler, pochodząca ze Środkowego Zachodu, urodziła się w 1989 roku. Swoje urodziny obchodzi 12 lipca i posiada obywatelstwo amerykańskie. Gospodarz na antenie stoi na niewielkiej wysokości i ma kaukaskie pochodzenie etniczne.

Zobacz też: Michele Tafoya Mąż, wynagrodzenie, pochodzenie etniczne - wszystko o NBC Sideline Reporter

W wieku 22 lat Liz pracowała jako menedżer ds. mediów społecznościowych w „RecruitMilitary”. Zgodnie z wiki, ukończyła licencjat z nauk politycznych i ukończyła Penn State University.

Zalecane