blog

Liza Koshy Wiki, chłopak, randki, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Powstanie internetowych sieci udostępniania wideo i audio stworzyło platformę dla wielu niezależnych i kreatywnych młodych ludzi. Liza Koshy jest Viner i gwiazdą YouTube, która zdobyła wystarczająco dużo sławy i nazwiska w Internecie. Ma ponad 8 milionów fanów na YouTube i ponad 7 milionów obserwujących w aplikacji social media musical.ly. Została nawet nazwana Breakout Creator w 2016 Streamy Awards.

 Liza Koshy Wiki, chłopak, randki, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Kariera w wideografii internetowej:

Internet ewoluował tak bardzo w tak długim czasie, że stworzył tak wiele możliwości. Odchodząc od tradycyjnego sposobu pracy i pracy, wielu młodych ludzi wybiera ten niekonwencjonalny sposób pracy. Karierę w Vines rozpoczęła jeszcze w szkole tylko dlatego, że jej przyjaciele pobierali aplikację.

Jej film „Jak dziewczyny sprawdzają facetów vs. Jak faceci sprawdzają dziewczyny” na Vine zgromadził dużą liczbę wyświetleń. Dzięki temu stała się niezwykle popularna na Instagramie, gdzie ma ponad 11 milionów fanów. Jej śmieszne filmy na Vines obejrzało ponad 5 milionów.

Wartość netto Lizy Koshy:

Jej kanał cieszy się popularnością na całym świecie. Właściciel jednego z najpopularniejszych kanałów YouTube zgromadził szacowaną wartość netto na miliony. Jej postać online, Lizzza, jest bardzo popularna wśród widzów.

Nadal kręci filmy zarówno w Vines, jak i na YouTube. Stała się dominującą siłą w społeczności internetowej po tym, jak jej seria Driving With Liza stała się wirusowa.

Z kim spotyka się Liza Koshy?

YouTuber stał się inspiracją dla wielu, którzy chcą kontynuować karierę we wszystkim, w czym są dobrzy. Oprócz tego dla wielu wyznaczyła sobie cel związany z relacjami. Często współpracowała z Davidem Dobrikiem przy wielu filmach. W listopadzie 2015 roku wyszło na jaw, że była w związku z innym YouTuberem.

Duet okazał się bardzo popularny, a ona ma idealną chemię ze swoim chłopakiem. Kiedyś Dave zaskoczył ją nowym samochodem Tesli i wydawało się, że podobał jej się i był nim porwany. W serii filmów podróżują do różnych lokalizacji i odwiedzają Target oraz inne podobne duże sklepy i bawią się podczas wędrówki.

Od teraz pozostaje w szczęśliwym i cudownym związku z kimś, kto ją rozumie i ma te same zainteresowania i pasję. Młoda i piękna para osiąga wiele celów w związku. Pogłoski o jej ciąży okazały się nieprawdziwe.

Krótkie życiorys Lizy Koshy:

Liza Koshy, obecnie w wieku 21 lat, urodziła się 31 marca 1996 roku w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się w mieszanej rodzinie, co czyni ją w połowie Indianką, a w połowie Kaukaską. Niedawno dołączyła do college'u, aby studiować marketing biznesowy. American National wychowywany przez wielokulturowych rodziców należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Prostuje swoje naturalnie kręcone włosy, ale nie boi się afiszować ich w ich naturalnej formie, a nawet naśmiewać się z nich. Młoda dama o idealnej sylwetce, wymiarach i wadze, stojąca średnio wysoka na 5 stóp.

Zalecane