blog

Lizzie Rovsek Wiki, Mąż, Dziecko, Pochodzenie etniczne, Chirurgia plastyczna, Wartość netto

Lizzie Rovsek, członkini obsady serialu Bravo Real Housewives of Orange Country, urodziła się w Kentucky. Wygrała konkurs Miss Kentucky Teen USA w 1998 roku i została ukoronowana odpowiednio jako Miss Kentucky USA w 2002 roku. Amerykańska królowa piękności znana jest również ze swojej telewizji, w której pokazywane są wydarzenia sportowe. Projektantka jest także aktorką, która zagrała niewielką rolę w Stand by Your Man.

  Lizzie Rovsek Wiki, Mąż, Dziecko, Pochodzenie etniczne, Chirurgia plastyczna, Wartość netto

Amerykańska królowa piękności znana jest również ze swojej telewizji, w której pokazywane są wydarzenia sportowe. Projektantka jest także aktorką, która zagrała niewielką rolę w Stand by Your Man. Słynny komentator znany jest również jako projektant mody, który jest właścicielem produktów do strojów kąpielowych.

Kariera

Królowa piękności rozpoczęła karierę projektantki mody po tym, jak w 1998 roku wygrała konkurs Miss Kentucky Teen USA. Ukończyła Uniwersytet Kentucky, a w 2002 roku została ukoronowana na Miss Kentucky USA. Projektantka mody pracowała również jako gospodarz gra NBA All-star w 2004 roku. Widziano ją grającą rolę w filmach The Crying Museum i Cut Off.

Badać: Delia Owens Wiki, Mąż, Dzieci, Wartość netto

Lizzie jest projektantką mody, ponieważ posiada również własną firmę produkującą stroje kąpielowe o nazwie Sun Kitten Swimwear. Poza dodatkowymi zajęciami była główną komentatorką The Real Housewives of Orange Country w różnych serialach od 2014 roku.

Życie małżeńskie; Ugody rozwodowe

Prawdziwe gospodynie domowe Komentator serialu poślubił swojego wieloletniego chłopaka, który został mężem, Christiana Rovseka 12 września 2009 r. Christian jest dyrektorem ds. nieruchomości z siedzibą w hrabstwie. Po kilku latach związku małżeńskiego powitali swojego pierwszego syna, Prestona w 2011 roku. W 2012 roku zostali też pobłogosławieni kolejnym dzieckiem, Kingstonem.

Co więcej, jej ostatnie dziecko urodziło się w 2015 roku, a ona ujawniła swój raport z ciąży z innym dzieckiem w serialu Housewives.

Później, w grudniu 2018 roku, sfinalizowano ugody rozwodowe pary. Dokumenty obejmowały alimenty zarówno dla dzieci, jak i małżonków oraz przyznały Lizzie i Christianowi wspólną prawną i fizyczną opiekę nad ich synami. Ponadto ugody rozwodowe obejmowały zapewnienie Christianowi płacenia 6949 dolarów miesięcznie alimentów na małżonka oraz 4001 dolarów alimentów na dziecko, co daje w sumie 10 950 dolarów miesięcznie.

Nie przegap: Jarrius Robertson Wiki, wzrost, rodzice, wartość netto

Wartość netto

Wspaniała dama w wieku 39 lat zarobiła na swoim koncie sporo dolarów. Caster zarobił do tej pory 25 milionów dolarów. Widzi się, jak prowadzi luksusowe życie i wydaje ogromne pieniądze ze swoimi partnerami życiowymi. Miss Kentucky posiada również produkt kąpielowy o nazwie Sun Kitten Swimwear. Jej charakterystyczne stroje kąpielowe kosztują około 110 dolarów.

Jej mąż również posiada ogromną ilość pieniędzy, ponieważ jest inwestorem w nieruchomości. Modelka i jej mąż wzięli ślub w luksusowym hotelu Santa Barbara. Para żyje życiem milionera spędzając wakacje w luksusowych miejscach.

Nigdy nie przegap: Carrie Symonds Wiki, mąż, rodzice, wartość netto

Krótki życiorys

Piękna modelka i projektantka urodziła się 1 lutego 1980 roku w Kentucky. Ma dobrą sylwetkę i jest Amerykanką. Jest uroczą córką swojego ojca Benjamina A. Arnolda i matki Margaret Angeli Arnold.

Jej pochodzenie etniczne, wymiary ciała, wzrost i waga nie zostały jeszcze ujawnione, ponieważ nadal znajdują się w przeglądzie. Królowa piękności zdobyła kilka nagród kosmetycznych i miała swoje stroje kąpielowe. Modelka wykonała również operację plastyczną, zanim znalazła się w centrum uwagi na całym świecie.

Zalecane