blog

Lo Bosworth Zaręczony, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto

Lauren Ogilvie „Lo” Bosworth, która lubi być nazywana Lo Bosworth, jest znaną amerykańską postacią telewizyjną, która zyskała sławę dzięki swojej pracy w ulubionym programie o nazwie Laguna Beach: The Real Orange County. Jej aktorstwo zrobiło wrażenie na wielu ludziach i przykuło uwagę innych selekcjonerów, a od tego czasu Lo została oznaczona jako celebrytka. Oprócz aktorstwa Lo jest również właścicielem firmy, z której generuje dodatkowy dochód, a także jest znana z tego, że jest autorką. Dziewczyna z Laguna Beach przeszła długą drogę od bycia zwykłą osobą publiczną do bycia znaną twarzą wśród tysięcy fanów.

  Lo Bosworth Zaręczony, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto Laguna Beach: Prawdziwe hrabstwo Orange. Jej aktorstwo zrobiło wrażenie na wielu ludziach i przykuło uwagę innych selekcjonerów, a od tego czasu Lo została oznaczona jako celebrytka.

Oprócz aktorstwa Lo jest również właścicielem firmy, z której generuje dodatkowy dochód, a także jest znana z tego, że jest autorką. Dziewczyna z Laguna Beach przeszła długą drogę od bycia zwykłą osobą publiczną do bycia znaną twarzą wśród tysięcy fanów.

Kariera i postęp

Jest osobowością telewizyjną, ale pojawiła się w branży rozrywkowej dzięki reality show. Zyskała popularność dzięki występowaniu w przebojowym programie MTV „Laguna Beach”. Później w 2007 roku pojawiła się w kolejnym przeboju MTV „The Hills”, który był emitowany w latach 2007-2010. Następnie Lo wydała stronę internetową o nazwie „The Lo-Down”. przez Lo Boswortha.

Zobacz też: Giorgia Gabriele Wiki, Ślub, Mąż, Partner, Split, Randki, Wzrost

Obecnie Lo mieszka w Los Angeles i prowadzi blogi Lifestyle o nazwie thelodown.com. Celebrity Lo jest również przedsiębiorcą, który jest właścicielem firmy Revelry House. Jest to mały start-up, który dostarcza i sprzedaje ubrania imprezowe i inne drogie akcesoria, a także zapewnia możliwość dostawy do domu. Wszechstronna Lo również czasami uwielbia pisać w wolnym czasie. Napisała też książkę pod tytułem Lo w dół w 2010 roku.

Lo prowadzi również kanał na YouTube, na którym ma około 140 tysięcy subskrybentów. Filmy na jej kanale są w większości oparte na poradach dotyczących gotowania i makijażu.

Jaka jest wartość netto Lo?

Lo przywołuje swoją wartość netto, pracując jako aktorka, a także będąc przedsiębiorcą. Poza tym jest również autorką i napisała kilka książek. Szacuje się, że jej wartość netto to ogromna suma 3 milionów dolarów.

Jest osobą oddaną i pracowitą, więc dzięki swojej pracy otrzymuje wysokie wynagrodzenie. Lo otrzymuje 10 000 dolarów za odcinki w reality show. Więc to pomaga budować jej wysoką wartość netto, a ona również jest autorką, co również przyczynia się do tego, że jej wartość netto i majątek są ogromne. Lo ma też własny samochód i własny dom, a według jej Twittera ma też drogich jubilerów. Wygląda więc na to, że jest cudowną postacią telewizyjną.

Nie przegap: Keyshia Ka’Oir Wiki, chłopak, randki, dzieci, fitness, wzrost, wartość netto

Czy Lo Bosworth jest żonaty czy samotny?

Przechodząc do jej biografii, nie jest mężatką, więc nie ma jeszcze męża. W przeszłości Lo spotykał się ze Scottem Hochstadtem od 2008 roku, ale niestety para podobno rozpadła się pod koniec 2010 roku. Zerwali z powodu napiętych harmonogramów kariery.

Lo Bosworth ze swoim byłym narzeczonym Jeremy (zdjęcie: Digitalspy.com)

Ale później, w 2012 roku, znalazła swojego wymarzonego księcia, który troszczy się i rozumie jej uczucia i myśli. Zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Jeremy'm Globersonem, w 2012 roku. Para była w szczęśliwym związku, ale ostatnio krążą plotki, że oboje zostali rozdzieleni i wybrani do chodzenia oddzielnymi ścieżkami. Zdjęcie Jeremy'ego ze swoją nową dziewczyną Lindsay, opublikowane 23 maja 2018 r. na Instagramie, również okazało się dowodem na to, że Jeremy i Lo nie są już parą.

Krótki życiorys

Lauren Ogilvie „LO” Bosworth urodziła się i wychowała w Laguna Beach w Kalifornii w USA. Urodziła się 29 ten We wrześniu 1986 do rodziców w Kalifornii, ale później jej rodzina przeniosła się do Los Angeles, gdzie dorastała wraz z przyjaciółmi i rodzeństwem o imionach Erin i Christian. Uczęszczała do liceum Laguna Beach, ale później ukończyła Uniwersytet Kalifornijski, posiada również obywatelstwo amerykańskie.

Może ci się spodobać również: J.D. Scott Wiki, Urodziny, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Wartość netto

32-letnia gwiazda Lo ma 5 stóp i 5 cali wzrostu i około 53 kg wagi. Ma atrakcyjną sylwetkę i figurę, gdzie ma uwodzicielskie wymiary 35-27-35 cali. Lo ma niebieskie oczy i jasnobrązowe włosy. Jest również aktywna w mediach społecznościowych, takich jak Twitter i Instagram, a także często publikuje posty o swoich rodzicach, czy to z matką, ojcem, a czasem nawet z siostrą.

Zalecane