blog

Logan Browning Żonaty, mąż, chłopak, randki, pochodzenie etniczne, wartość netto

Wciela się w cudowną Jelenę Howard w przeboju VH1 „Hit the Floor” i chociaż Logan Browning zawsze wydaje się gwiazdą na ekranie w swoim młodym wieku, może cię zaskoczyć, gdy dowiesz się, że tak naprawdę nie jest wyszkoloną tancerką. Urodziła się 9 czerwca 1989 roku w Atlancie w stanie Georgia jako Logan Laurice Browning, gdy dorastała z trzema braćmi. Jedna z wschodzących gwiazd zadebiutowała jako Carrie w serialu dla nastolatków „Summerland”, a później pojawiła się w teledysku B5 do piosenki „U Got Me”.

 Logan Browning Żonaty, mąż, chłopak, randki, pochodzenie etniczne, wartość netto

Kariera Browninga i sukcesje:

Jedna z wschodzących gwiazd zadebiutowała jako Carrie w serialu dla nastolatków „Summerland”, a później pojawiła się w teledysku B5 do piosenki „U Got Me”.

Zagrał u boku swojej koaktorki Hit the Floor, Katherine Bailess, w programie komediowym YouTube „Shit Southern Women Say”. Cóż, Logan brała udział w castingu do swoich umiejętności aktorskich i trenowała przez osiem miesięcy przed kręceniem serialu. W 2017 roku pojawi się w Dear White People jako Samantha White.

Ile jest wart Browninga?

Ta wschodząca aktorka i modelka, Logan, zasłużyła na szacunkową wartość netto 1 miliona dolarów przy swoim maksymalnym dochodzie i wspaniałych kwotach opłat za filmy, pensji i premii. Niektóre strony wiki podały również, że ona również pochodzi z bogatej rodziny, a także ma ogromne sumy aktywów i nieruchomości.

Oprócz aktorstwa jest również jedną z doskonałych tancerek, a także wygrała kilka pokazów jako tancerka. Nieoficjalnie, ale też zarabia trochę na tańcu i występach na scenie.

Z kim umawiał się Logan Browning?

Jest prześliczna i wątpi, że nie ma chłopaka, ale nie wyszła za mąż, a także nie ma wieści o mężu, ale kilka lat temu była w głębokiej relacji randkowej ze słynną raperką Tygą. Oboje spotykali się ze sobą, ale ich romans zakończył się po kilku latach. Chociaż spotykali się ze sobą przez prawie dwa lata, ale zerwali związek przez własne nieporozumienie

Była bardzo zakochana w Tydze przez wszystkie lata spędzone razem. To sprawiło, że trudno było jej o nim zapomnieć, podczas gdy on zaczął bardzo szybko. Ale po ich rozstaniu Tyga również zaręczyła się z inną kobietą, ale później również zerwali zaręczyny.

Jednak ostatnio jest samotna i nie ma plotek o jej chłopaku i romansach. Ale w wywiadzie powiedziała, że ​​chce wkrótce wyjść za mąż, kto kocha ją i szanuje ją i jej prace.

Krótki życiorys:

Jest jedną z najlepszych aktorek i tancerek, podczas gdy posiada obywatelstwo amerykańskie i jest pochodzenia afroamerykańskiego ze względu na jej rodziców pochodzących z Afryki. Browning ma również średnią wysokość 5 stóp i 4 cale, a jej sylwetka pasuje do atrakcyjnej sylwetki. Cóż, jej uwodzicielski rozmiar ciała to 34-25-35 cali. Dostajesz ją również w sieciach społecznościowych.

Zalecane