blog

Lonnie Chavis Wiki: Wiek, rodzice, rodzeństwo, pochodzenie etniczne, wzrost, wartość netto

Jak zwykłe dziecko spędza dzieciństwo? Po prostu bawiąc się z przyjaciółmi lub oglądając bajki, prawda? Ale są dzieci, takie jak Lonnie Chavis, które utorowały sobie drogę do zostania uznanym aktorem już w wieku dziesięciu lat. Jest dobrze znany z występów w serialach „This Is Us” i „Magic Camp”.

 Lonnie Chavis Wiki: Wiek, rodzice, rodzeństwo, pochodzenie etniczne, wzrost, wartość netto

Kariera i postęp

Lonnie wyznaczył swój cel kariery w wieku czterech lat, kiedy wskazał na telewizję i wykazał zainteresowanie, by tam być. Kiedy miał sześć lat, jego matka zaczęła angażować go do aktorstwa modelarskiego i komercyjnego, i wtedy jego talent został doceniony

Jego pasja do aktorstwa wzrosła, gdy zaczął dawać przesłuchania do telewizji i filmów. W wieku dziewięciu lat pojawił się w serialu NBC „This Is Us”, dzięki czemu stał się niezwykle popularny na polu aktorskim. Pojawiał się także w programach takich jak „White Famous”, „Magic Camp”.

Ile jest warte netto Lonniego?

W tak młodym wieku Lonniemowi udało się osiągnąć dużą popularność, a co ważniejsze, „This Is Us” zapewniło mu wielką sławę. Przechodząc do jego wartości netto, TMZ poinformował, że stawka dzienna Lonniego osiągnęła nawet 1000 dolarów. Zgodnie z umową z filmem Disneya Magic Camp otrzyma 14 368 dolarów za czternaście dni pracy.

Uciekł z porwania

przed zrobieniem swojego programu „This Is Us”, gdy był w Los Angeles, niektórzy zamaskowani mężczyźni próbowali złapać i porwać Lonniego, ale udało mu się stamtąd uciec. Później jeden z sąsiadów, który zajmował się ogrodnictwem, znalazł go i zabrał z powrotem do domu. Mówiąc o incydent z Eyewitness News 13 kwietnia 2016 r., Lonnie powiedział:

„Pchnęli mnie na ziemię, a ten, który pchnął mnie na ziemię, powiedział: „Nie ruszaj się”.

Krótki życiorys i Wiki

Dziesięcioletni Lonnie Chavis urodził się w 2007 roku w Downy w Kalifornii i 23 listopada obchodzi urodziny. Mówiąc o jego rodzicach, jego matka ma na imię Najah, ale informacje o jego ojcu nie wyszły na jaw.

Jest starszy z trójki rodzeństwa, a jego Instagram podpowiada, że ​​do rodziny dołącza nowy członek. Chłopak ma słodki wzrost, który z czasem z pewnością będzie rósł. Należy do pochodzenia afroamerykańskiego.

Zalecane