blog

Loren Beech Wiki: wiek, wzrost, rodzice, rodzeństwo, chłopak, randki

Doświadczenie nie przychodzi z wiekiem, a Loren Grey jest doskonałym przykładem realizacji swojej pasji w młodym wieku piętnastu lat. Z zawodu jest YouTuberką, która uwielbia zabawiać publiczność umiejętnościami, które posiada. Pomimo sukcesu osiągniętego po tym, jak została uznaną gwiazdą internetu, Loren częściej pojawia się w wiadomościach z powodu jej rzekomego związku z facetami takimi jak Joel Kisluk i Juwany Roman, którzy są dość znanymi celebrytami na platformach społecznościowych.

 Loren Beech Wiki: wiek, wzrost, rodzice, rodzeństwo, chłopak, randki

Loren Gray, internetowa sensacja

Musi być bardzo niewielu ludzi, którzy rzadko są nierozpoznawani na platformach mediów społecznościowych, a Loren Gray jest jednym z nich. Dzięki ogromnej liczbie fanów i wielbicieli na swoim kanale YouTube „Loren Gray” artystka bez wątpienia była w stanie przekroczyć około 2 miliony subskrybentów na swoim kanale YouTube.

Od ponad pięciu lat Gray aktywnie zabawia widzów swoimi filmami, od samouczków makijażu po zabawne codzienne blogi wideo. Poza tym Grey uwielbia śpiewać i wydaje się, że będzie podążać za swoją pasją, tworząc covery różnych przebojów. Cóż, jest również znana z ciekawych filmów w Musical.ly, gdzie zyskała ponad 22 miliony obserwujących.

Randkowy romans Lorena

Nie tylko z konkretnym chłopakiem, nazwisko Graya zostało powiązane z niektórymi facetami, dzięki którym jej związek krążył po całych tabloidach. Była w związku z aspirującą osobowością mediów społecznościowych, Joelem Kislukiem, popularnie znanym jako „Whynot_Joe”. Pomimo jej nieznanego rozstania z chłopakiem, który odebrał latem 2016 roku, zdjęcie domniemanej pary zaczęło krążyć w mediach.

Ponieważ post jest teraz usunięty, a para nie pojawia się w swoich postach w mediach społecznościowych, wydaje się, że para rozstała się z pewnych konkretnych powodów, które nadal są prywatne.

Życie rodzinne

Loren Gray jest jedynym dzieckiem jej rodziców, ale jeśli chodzi o rodzeństwo, ma przyrodnią siostrę z poprzedniego małżeństwa taty. Chociaż nie ujawniono dalszych wyjaśnień dotyczących imienia i pochodzenia jej rodziców, ojciec zafascynowanej artystką prowadzi stronę na Instagramie o imieniu „reallylorensdad”.

Grey łączy również ogromna więź z Amandą Cerny, która jest jedną z dobrze znanych kobiecych sensacji internetowych. Jeśli śledziłeś ją, być może zauważyłeś, że dzieli się zdjęciami z Amandą, nazywając ją siostrą.

Loren Gray z Amandą Cerny, zdjęcie przesłane 12 lutego 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Jej krótki życiorys

Internetowa sensacja, Loren Gray, urodziła się 19 kwietnia 2002 r. w Pensylwanii w Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że ​​ma piętnaście lat. Jak na wiki, Gray ma przyzwoity wzrost i może stać się wyższy wraz z wiekiem. Osobowość medialna posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy kaukaskiej

Zalecane