blog

Lori Anne Allison Wiki: Żonaty, Johnny Depp, Śmierć, Rodzina, Teraz

Mając długą listę zainteresowań miłosnych Johnny'ego Deppa, możecie nie wiedzieć, że 60-letnia Lori Anne Allison była pierwszą miłością w jego życiu. Minęło ponad 30 lat, odkąd para rozwiodła się ze sobą. Jednak nadal wyraża życzliwość dla Johnny'ego i próbuje go bronić. Czy Lori nadal jest zakochana w Johnnym? Aby wiedzieć, czytaj dalej!

  Lori Anne Allison Wiki: Żonaty, Johnny Depp, Śmierć, Rodzina, Teraz

Lori Anne poślubiła Johnny'ego Depp

Zagłębiając się w swoje sprawy osobiste, Lori Anne poślubiła Johnny'ego Deppa, aktora Piraci z Karaibów 24 grudnia 1983 r. W czasie ślubu miała 27 lat, podczas gdy Johnny miał zaledwie 20.

Jednak duet nie mógł związać się do ostatniego i rozwiódł się 7 marca 1986 roku po trzech latach małżeństwa. Powód ich rozwodu nie został jeszcze ujawniony; jednak para nadal utrzymuje przyjazne stosunki.

Na razie dalsze informacje o romansie Lori nie wyszły na jaw. Lori znalazła się w centrum uwagi jako żona aktora Jonny'ego, ale po ich rozstaniu w mediach pojawiło się bardzo niewiele informacji na jej temat.

Odkryj również: Lou Holtz Wiki, żona, wartość netto, kariera

Lori broniła swojego byłego męża przed oskarżeniem Amber

Lori wstała w obronie swojego byłego męża Johnny'ego, gdy Amber Heard, druga żona Johnny'ego, oskarżyła Johnny'ego o skrzywdzenie jej, co miało miejsce w maju 2016 roku.

Amber po raz pierwszy spotkała Johnny'ego, gdy zagrali w filmie ekranowym z 2011 roku Dziennik rumu. Para wkrótce związała się węzłem małżeńskim w lutym 2015 r. Jednak Amber złożyła pozew o rozwód zaledwie kilka dni po śmierci matki Deppa, Betty Sue Palmer, w 2016 r.

Możesz zobaczyć: Jason Mantzoukas Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice, Wartość netto

Oskarżyła również męża o zranienie jej. Jednak pierwsza żona Johnny'ego, Lori, stanęła przeciwko Amber i broniła swojego byłego męża. Lori powiedziała swoim przyjaciołom, że Johnny nigdy nie torturował jej fizycznie, a nawet nie krzyczał ze złości.

Były mąż Lori, Johnny, spotyka się z rosyjską tancerką

Były mąż profesjonalnej charakteryzatorki Lori, Johnny Depp, spotyka się z rosyjską tancerką Poliną Glen. The Piraci z Karaibów Aktor i jego dziewczyna Polina, która ma 23 lata, podobno spotkali się na imprezie w Los Angeles w 2018 roku. Od tego czasu krążą plotki, że słynny amerykański aktor mocno się w niej zakochał.

Według źródeł Polina przeniosła się do Stanów Zjednoczonych w 2017 roku, aby kontynuować choreografię i karierę taneczną. Zdobyła nawet tytuł Miss Nebar w konkursie piękności i rozpoczęła swoją wczesną karierę w Rosji jako artystka w nocnym klubie. Związek Johnny'ego i Poliny podobno stał się tak silny, że tancerka przeniosła się do luksusowej rezydencji Johnny'ego w Los Angeles.

Kariera Lori Anne

Lori Anne była utalentowaną wizażystką od dzieciństwa. W wieku sześciu lat Lori rysowała makijaż na lalce za pomocą długopisów. W wieku trzynastu lat Lori poszła do małego butiku z kosmetykami na Collins Avenue w Miami Beach, gdzie makijaż robiła sprzedawczyni. Od tego dnia uczyła się i doskonaliła umiejętności makijażu.

Później, gdy Lori miała zaledwie 21 lat, w latach 80. przeprowadziła się do Los Angeles, by kontynuować karierę muzyczną, marząc o zostaniu producentem płytowym. Jednak nie mogła tego zrobić, ponieważ stała się częściowo głucha na lewe ucho. Ponuro porzuciła karierę muzyczną i rozpoczęła karierę zawodową jako wizażystka.

Choć marzenie Lori o zostaniu producentem płytowym się nie spełniło, jej pasja jako wizażystki przerodziła się w karierę. Z pomocą przyjaciela Adama Anta była w stanie kontynuować karierę. Christina dała jej pracę w telewizji, a Adam dał jej szansę na pojawienie się w pierwszym filmie. W ten sposób Lori była otoczona przez wykwalifikowanych i życzliwych ludzi; prawdopodobnie nie miała żadnych przeszkód w życiu zawodowym.

Lori została właścicielką błyszczyków do ust Serendipity wprowadzonych na rynek w 2015 roku oraz D’Cups, małej firmy produkującej babeczki.

Dowiedz się więcej: Scott Timlin Wiki, dziewczyna, randki, geje, rodzina, wartość netto, programy telewizyjne

Ile jest warte netto Lori?

Lori przywołuje znaczącą część wartości netto jako profesjonalna wizażystka i ma zasługi w kilku działach filmowych, takich jak The Ultimate Lie, The Cold Reader, Supreme Court of Comedy, oraz Przeliczanie . Według work.chron.com wizażystka w Stanach Zjednoczonych zarabia średnio 63 710 USD rocznie. Biorąc pod uwagę pobyt Lori w Hollywood od 1991 roku, była żona słynnego aktora Johnny'ego Deppa może mieć ponadprzeciętne zarobki.

Chociaż Lori była jedną z profesjonalnych artystek, zyskała sławę dzięki mężowi, Johnny'emu Deppowi. Johnny miał swój przełom dzięki roli Jacka Sparrowa, a także miał wiele przebojowych filmów w swojej karierze, oszacował wartość netto na 200 milionów dolarów.

Odkąd cieszyła się bogactwem męża, ale po rozwodzie z Johnnym, jej wartość netto pozostała ograniczona i nie została jeszcze ujawniona. Otrzymała jednak kwotę 7 milionów dolarów w ramach ugody rozwodowej z byłym mężem Johnnym,

Krótki życiorys

Lori Anne Allison, lat 61, urodziła się 6 września 1957 r. Jest znana pod pseudonimem LD. Mówiąc o rodzinie Lori, nie ma żadnych informacji, ponieważ trzymała szczegóły blisko klatki piersiowej. Jak na wiki, Lori stoi na wysokości 5 stóp (1,52 m). Znakiem rozpoznawczym Lori jest jej czerwona szminka.

Zalecane