blog

Lori Fieri Bio, wiek, urodziny, małżeństwo z Guy Fieri, kariera, wartość netto

Każdy odnoszący sukcesy mężczyzna ma za sobą kobietę, która równie ciężko pracuje na jego sukces, ale pozostaje niezauważona. Podobnie dzieje się ze słynnym Szefem Kuchni i Osobowością Telewizyjną, Guy Fieri, którzy otrzymywali ogromne wsparcie i miłość od żony Lori we wszystkich wzlotach i upadkach życia. Lori zawsze zachęcała Guya do pokazania swojej pasji do gotowania i pomogła mu osiągnąć ten sukces.

  Lori Fieri Bio, wiek, urodziny, małżeństwo z Guy Fieri, kariera, wartość netto

A co z ich małżeństwem i dziećmi?

Lori jest szczęśliwym mężem Guya Fieri w 1995 roku i od tego czasu jest coraz silniejsza w związku. Guy stwierdził, że w momencie ich spotkania była miłość od pierwszego wejrzenia. Guy Feiri prowadził restaurację w Long Beach w Kalifornii i para spotkała się tam po raz pierwszy. Przyjechała przez miasto, aby spotkać się ze swoją przyjaciółką w ramach przeprowadzki z Rhode Island do San Diego. Lori siedziała obok swojej przyjaciółki, z którą rozmawiał Guy Fieri, mówiąc: „Hej, słuchaj, poczekaj kilka tygodni, zanim wejdziesz”. Lori wstała, by wesprzeć swoich przyjaciół i wspomniała, że ​​nie może ich zmusić do odejścia. Guy poprosił ich, aby nie ujawniali sytuacji, na co się zgodzili i osiągnęli kompromis.

Chociaż Lori była zła na tę sytuację, Guy wiedział, że była inna i lubił ją. Facet ugotował dla nich jedzenie, a Lori powiedziała: „Zrobiłeś te wszystkie potrawy?” Guy stwierdził, że właśnie tym jej zaimponował.

Następnie, po tym momencie, duet stał się parami miłosnymi i pobrał się w 1995 roku. Po ślubie oboje zostali dumnymi rodzicami ze swoim pierwszym dzieckiem, Hunterem 17 sierpnia 1996 roku. Następnie para powitała młodszego syna, Rydera.

Nie przegap: Jack Avery Wiki, wiek, urodziny, wzrost, dziewczyna, randki, rodzice

Oboje ich dzieci dorosły i łączą przyjazną więź z rodzicami. Hunter ma 20 lat, a jego brat Ryder ma 11 lat. Chłopcy napisali nawet słodki list, w którym wspomnieli, że Lori nie pozwala Guyowi gotować w domu i twierdzą, że „The Food Network zabija naszego ojca”, a serial bawi się jego życiem.

Przeczytaj także: Jasmine Guy Net Worth 2018, Rodzice, Mąż, Córka

Za co jest popularna Lori?

Lori nie woli pozostawać w centrum uwagi mediów społecznościowych ani występować w programach telewizyjnych. Jednak nadal wspiera męża w zawodzie, który chciał wykonywać.

Jest gospodynią domową i poświęcała jej większość czasu na zachęcanie męża do rozwijania szalonych pomysłów na wytwarzanie jedzenia i wychowywanie dzieci. Lori pojawiła się jako kasjer dla pozostałego uczestnika w jednym z odcinków Guy's „Grocery Game”.

Ile jest warte netto Lori?

Lori Fieri nie stworzyła dla siebie kariery, ale dzieli sukces i sławę swojego męża. Dlatego wysokość jej majątku netto nie została otwarcie ujawniona w mediach. Ale jej mąż, który jest sławnym szefem kuchni, cieszy się majątkiem 8,5 miliona dolarów.

Nie przegap: Larsa Younan Wiki, wiek, dzieci, wartość netto, rodzeństwo

Krótki życiorys

Lori Fieri urodziła się w 1973 roku, czyli ma 45 lat. Urodziła się i wychowała w North Providence w rodzinie z klasy średniej. Musiała uczęszczać do liceum, a nawet ukończyć szkołę, ale nie ujawniła niczego na temat swojego wykształcenia. Jest zdrową kobietą o wzroście pasującym do Guya. Fieri należy do rasy białej i nie ujawnia informacji o swoich urodzinach.

Zalecane