blog

Lori Stokes żonaty, mąż, rozwód, rodzina, randki, wynagrodzenie, wartość netto

Jako prowadząca „Eyewitness News This Morning”, która decydowała o wszystkim, od ataków terrorystycznych z 11 września po Northeastern Blackout z 14 sierpnia 2003 r., a także sposób, w jaki zdobyła nagrody Emmy za pokrycie, jest Lori Stokes. Urodziła się w Cleveland w stanie Ohio w USA 16 września 1962 roku jako córka jej rodzica. Kształciła się na Howard University, jednocześnie posiada obywatelstwo amerykańskie.

 Lori Stokes żonaty, mąż, rozwód, rodzina, randki, wynagrodzenie, wartość netto

Kariera i rozwój Lori:

Lori rozpoczęła swoją karierę dziennikarską jako dziennikarka medyczna, a później współprowadząca weekendy w WCIA w 1986. Następnie służyła jako reporterka i prezenterka weekendowa dla WBTV w 1988, która była tam przez dwa lata i stała się sławna wśród widzów w państwo. Dołączyła do WABC-TV w 2000 roku, kiedy otrzymała nagrody Emmy i AP Awards za reportaż z Blackout 14 sierpnia 2003 roku. Stokes ostatnio pracuje jako współprowadzący „Eyewitness News This Morning” i „Eyewitness at Noon” w WABC - Telewizja w Nowym Jorku, gdzie pani służy od ponad półtorej dekady i nadal pracuje.

Ile ma wartości netto? Dowiedz się o jej wynagrodzeniu:

Pani WABC ma szacunkową wartość netto na około 10 milionów dolarów i dostaje ponad 500 tysięcy dolarów, które znaleźliśmy w niektórych źródłach wiki. Jako weteranka i znana medialna diva doskonale utrzymuje swoje życie i styl życia, jak wynika z jej Instagrama, bardzo dużo wydaje pieniądze na podróże, a zwłaszcza na jedzenie drogiego i higienicznego jedzenia. Lori ma własny drogi dom w Nowym Jorku, a jej wycena wynosi ponad 2 miliony dolarów, a także posiada samochód. Wygląda więc na to, że spędza swoje życie luksusowo, z rozrzutnością i królewskim życiem.

Czy jest mężatką czy rozwiedziona z mężem? Poznaj też jej życie osobiste:

Tyle sukcesów Lori odnosi w swojej karierze i życiu zawodowym, inaczej stało się z życiem prywatnym. Aby być wymagającym, poruszamy się o jej życiu małżeńskim. Wyszła za mąż za Briana Thompsona, według źródła wiki, para spotkała się po raz pierwszy podczas rozmowy kwalifikacyjnej dla stowarzyszonej z CBS WBTV, która dwa lata przed ślubem. Para ma dwoje dzieci jako córki Nicolette i Alexandrę Thompson. Niestety, para się rozwodzi, niezależnie od przyczyny ich rozwodu, ale media podały, że umawiała się romantycznie ze swoim innym chłopakiem, ale nie przyjęła plotek. Wiemy, że para zakończyła swój związek realnie, podczas gdy ona niedawno publikuje Wigilię ze swoim byłym mężem ze wspólną kolacją. Jednak teraz żyje szczęśliwie ze swoimi dziećmi, rodziną i przyjaciółmi, a czasami spotyka się również ze swoim byłym mężem.

Bio i fakty:

54-letnia amerykańska dziennikarka Lori wyszła już za mąż, ale niestety również rozwodzi się ze swoim mężem, Brianem. Stokes ma ogromną i spektakularną pensję dzięki udanej karierze w branży telewizyjnej. Lori słynie również ze swojego zmysłowego i dobrze udekorowanego ciała, a także pięknej figury, podczas gdy ma 5 stóp 7 cali wzrostu i średnią wagę ponad 74 kg. Stokes jest również aktywny na koncie w mediach społecznościowych, życzę sobie, abyś ją tam również znalazł.

Zalecane