blog

Lorianne Crook Wiki, Bio, żonaty, mąż, rozwód i wartość netto

Amerykańska prezenterka radiowa i telewizyjna, producentka i pisarka Lorianne Crook urodziła się 19 lutego 1957 roku w Wichita w stanie Kansas. Crook jest najbardziej znana z występów w programach The Nashville Network, This Week in Country Music oraz Crook and Chase. Lorianne jest również znana z wielokrotnie nagradzanej osobowości telewizyjnej. Lorianne Crook spędza czas w Nashville w stanie Tennessee.

 Lorianne Crook Wiki, Bio, żonaty, mąż, rozwód i wartość netto

Kariera i wczesne życie:

Lorianne Crook spędza czas w Nashville w stanie Tennessee. Dołączyła do McGavock High School i ukończyła studia licencjackie z języka chińskiego i rosyjskiego na Uniwersytecie Vanderbilt. Crook posiada również dyplom Master of Science, Holistic Nutrition z Cornell University. Crook pracowała jako opiekunka do dzieci, kelnerka w gimnazjum. Pracowała również jako cheerleaderka dla drużyny baseballowej w jej college'u. Crook rozpoczęła karierę po dołączeniu do KAUZ-TV w Wichita Falls, Taxes w latach 1980-1981. W 1995 roku opublikowała swoje pierwsze dzieło literackie, oszukiwać i gonić nasze życie, muzykę i gwiazdy. W 2013 Crook& Chase zostali włączeni do Country Radio Hall of Fame. Więcej biografii i informacji o niej można znaleźć w wiki. Obecnie pracuje jako producentka i aktorka w Offstage z Loraine Crook, Crook & Chase i Tanner ’88.

Życie osobiste:

59-letnia Lorianne jest mężatką. Producent Crook i Chase Crook poślubił producenta telewizyjnego Jima Owensa w 1985 roku. Chociaż para jest małżeństwem, do tej pory nie mają dzieci. Nie ma takich informacji o jej poprzednim chłopaku iz kim się spotykała. Crook nie miała męża ani spraw rozwodowych, zanim wyszła za Jima. Crook ma teraz 59 lat i jest dość stara jak na urodzenie dziecka. Para nie ujawniła, dlaczego nie planowali dzieci. Być może adoptowali inne dziecko, chociaż nie ujawnili, dlaczego nie mają dziecka.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Lorianne, osobowość telewizyjna o oszustach i pościgach, wzrosła w 2016 roku. Odkąd Lorianne prowadzi swój program w programach The Nashville Network od okresu logowania, ma dobrą kwotę na swoim koncie bankowym. Wartość netto Lorianne Crook jest w przybliżeniu w milionach. Prowadzi swoje życie w luksusowy sposób. Producentka Crook nie mówiła dużo więcej o swoich dochodach i zarobkach w mediach i innych witrynach. Jej pensja nie została ujawniona, tak jak w recenzji.

Bio i fakty:

Gospodarz telewizyjny Crook ma średnią wysokość 5 stóp i 7 cali. 59-letni Crook jest najbardziej znany z produkcji i aktorki w Offstage z Loraine Crook, Crook & Chase i Tanner ’88 show. Crook jest żonaty z producentem telewizyjnym Jimem Owensem w 1985 roku.

Zalecane