blog

Lorna Fitzgerald Wiki, chłopak, randki, rodzina, utrata masy ciała, wzrost

Aktorka na wielu prawach urodziła się, aby kierować przemysłem rozrywkowym i od dzieciństwa w wieku dziewięciu lat wykazywała oznaki obietnicy, kiedy obsadziła w popularnej telenoweli EastEnders jako Abi. Lorna Fitzgerald to brytyjska aktorka, której nie trzeba w żaden sposób przedstawiać. Wiedziała, że ​​musi być sławna, kiedy była zaledwie małym dzieckiem. Ale jej pasja i poświęcenie sprawiły, że wcześniej niż oczekiwano została uznaną aktorką.

 Lorna Fitzgerald Wiki, chłopak, randki, rodzina, utrata masy ciała, wzrost

Kariera i życie zawodowe:

Od najmłodszych lat marzyła o tym, by stać się sławną, więc dołączyła do zajęć teatralnych. Zanim skończyła dziewięć lat, zagrała w jednej z najbardziej kultowych oper mydlanych EastEnders BBC jako Abi Branning. Teraz, po dwudziestce, jest jedną z najdłużej działających aktorek w historii EastEnders.

Po otrzymaniu dzikich oklasków w telenoweli aktorka pokazała swoją wiarygodność w reklamie Nescafe i Childline. Gwiazda znana z EastEnders zadebiutowała w 2004 roku, kiedy dostała rolę w Big Girl Little Girl. W swojej młodej karierze pojawiła się w Cherished, Według Bex i Casualty. Ponieważ wiele rozdziałów aktorskich jeszcze przed nami, z pewnością trafi na listę przebojów z burzą.

Wiele jej spraw związanych z finansami jest w rękach jej rodziców. Chociaż jej dokładna wartość netto jest nadal sprawdzana, otrzymuje gruby czek od producentów EastEnders.

Załamany po zerwaniu ze swoim chłopakiem!

Piękna aktorka umawiała się z terapeutką sportową Keo Raid, która miała 27 lat w 2014 roku. Para przeżywała burzliwy sześciomiesięczny związek, ale w listopadzie zdecydowała się rozstać. Powód ich rozpadu jest absolutnym szokiem.

Gwiazda EastEnders ujawniła, że ​​jej były chłopak Keo był gwiazdą dla dorosłych i zagrał ponad 20 filmów dla dorosłych online pod inną nazwą. Keo powiedział, że jest gwiazdą filmu dla dorosłych za 350 funtów i zostawił za sobą swoją przeszłość.

Związek z jej chłopakiem był jej pierwszym poważnym romansem i został zniszczony przez ich rozstanie. Ale według mirror.co.uk, ona go nie nienawidzi, a duet postanowił polubownie się rozstać.

Wydarzenie spowodowało duży stres dla Lorny, ale jest gotowa porzucić swoją przeszłość i skupić się na swojej karierze. Aktorka, która grała puszystą rolę Abi w EastEnders, przez lata zmieniła się poprzez niesamowitą utratę wagi i oszołomiła media i fanów dopasowanym awatarem kombinezonu na Inside Soap Awards, gdzie otrzymała nominację do nagrody Best Bad Girl Award.

W kwietniu 2015 r. szef EastEnders skrytykował Lornę za jej upór, gdy pokazano ją z przyjaciółmi wdychającymi podtlenek azotu w Londynie. Po zassaniu gazu zaczęła chichotać, a gaz powodował nawet zawroty głowy, co skutkowało lękiem przed wpadnięciem na tor samochodu.

Krótkie życiorys i rodzina Lorana:

Według jej wiki, blond aktorka urodziła się jako Lorna Katie Fitzgerald 17 kwietnia 1996 roku w Northampton w Anglii. Urodziła się matce Teresie Fitzgerald. Ma dwoje starszego rodzeństwa w Abigail i Corinne Fitzgerald. Obecnie ma 21 lat i mieszka z rodziną w Hunsbury. Ma przyzwoitą wysokość 5 stóp i 2 cale oraz szczupłą sylwetkę. Należy do rasy białej i posiada obywatelstwo brytyjskie.

Zalecane