blog

LostNUnbound Net Worth, Dom, Rodzina, Prawdziwe Nazwisko, 2018

Amerykańska gwiazda YouTube, LostNUnbound, jest graczem i komentatorem YouTube. Najbardziej znany jest z własnego kanału YouTube. Prawdziwe imię sensacji internetowej to Greg Fuller. YouTuber jest znany jako zagorzali fani NBA i publikuje filmy związane z NBA. Jego seria wideo NBA 2K16 Draft stała się natychmiastowym hitem i zawierała głos jego rodziny, psa i dziewczyny jego przyjaciela.

 LostNUnbound Net Worth, Dom, Rodzina, Prawdziwe Nazwisko, 2018 oskarżony o zapłacenie zaledwie 15 USD za edycję filmu niezależnemu montażyście Anthonym. Inni współtwórcy społeczności LostNUnbound zgłosili się, aby podnieść kwestię opłat. Nadal tajemnicą są transakcje LostNUnbound i Anthony'ego. Jednak w odpowiedzi na zarzut Greg opublikował film na YouTube w dniu 6 grudnia 2016 r. i zmarł w związku z oskarżeniami o fałszywą płatność.

LostNUnbound ogłosił, że w końcu przeniósł się do swojego nowego domu 18 maja 2017 r. Wspomniał również, że proces przeprowadzki był zszokowany, ale jego nowy, słodki dom był wtedy w pełni skonfigurowany.

Życie rodzinne; Brat towarzyszy mu w meczu NBA

YouTuber łączy świetne relacje z rodzicami i bratem. Często pisze o swoim bracie towarzyszącym mu w meczu NBA. YouTuber opublikował film zatytułowany: CHODZIMY NA GRY Z BRATEM w dniu 8 grudnia 2016 r., ale nie ujawnił swojego nazwiska.

Opublikował kolejny film z tagiem brata 2 sierpnia 2016 r., W którym powiedział, że jego brat wyciągnął dwa diamenty w grze wideo NBA 2016. Następnie opublikował film zatytułowany MÓJ TATA WYCIĄGNAŁ NAJRZADSZY DIAMENT W 2K! PAKIET I ZAGRAJ NBA 2K16 10 sierpnia 2016. W nagraniu ukryty tata wybiera numer cztery, który przytrafia się Shaquille'owi O'Nealowi. Opublikował podobne filmy 23 lipca 2016 r., w których dzwoni do swojej matki

Wzywa dziewczynę swojego przyjaciela; Czy on się spotyka?

Niekonwencjonalny, ale przezabawny. LostnUnbound udostępnił wideo 17 sierpnia 2016 r., w którym dzwoni do swojego przyjaciela, dziewczyny Josha, i prosi ją o wybranie numeru od 1 do 5 do jego draftu NBA 2K16. Wybiera numer 2, który okazuje się być kartą diamentową.

YouTuber sarkastycznie napisał na Twitterze 21 kwietnia 2017 r., że jego przyszła dziewczyna powinna kochać go tak samo, jak sędziowie NBA kochają rakiety.

Następnie opublikował wideo z piosenką Drake'a z 2016 roku Za dobrze dla swojej dziewczyny na swoim kanale YouTube w dniu 31 lipca 2017 r. Tytuł jego wideo sugeruje, że żarty z tekstów piosenek nie pasowały do ​​​​jego partnera.

Na razie publikuje wprowadzające w błąd filmy o swojej dziewczynie i jeszcze oficjalnie nie ogłosił swojego życia randkowego.

Krótki życiorys

LostNUnbound urodził się jako Greg Fuller 18 lipca 1998 r. w New Jersey zgodnie z wiki. YouTuber stoi na wysokości 1,75 m (5’ 9”) i należy do rasy białej. Jego znakiem urodzenia jest rak.

Artysta jest zagorzałym fanem sportów NBA i zwolennikiem Oklahoma City Thunder .

Zalecane