blog

Louise Roe Wiki, zaręczyny, ślub, mąż, w ciąży, wartość netto

Wspaniała i oszałamiająca Louise Roe jest wybitną prezenterką telewizyjną, modelką i dziennikarką modową. Prowadziła wiele telewizyjnych pokazów mody, takich jak The Clothes Show BBC, Fashion Police E!, Perfect Catch E!, program telewizyjny CW Plain Jane, MTV Europe Music Awards. Oprócz prowadzenia pokazów pisała również artykuły o modzie dla renomowanych magazynów, takich jak Daily Mail, Vogue, Elle i wielu innych.

  Louise Roe Wiki, zaręczyny, ślub, mąż, w ciąży, wartość netto

Wiedz o wartości netto i karierze Louise

Louise działa w branży od 2007 roku i współpracuje z wieloma firmami i sieciami telewizyjnymi. Dzięki całej swojej ciężkiej pracy udało jej się zebrać majątek netto w wysokości 2 milionów dolarów. Stała się do tej pory znaną dziennikarką i modną osobowością w branży. Prowadzi bardzo wysoką jakość życia, jak wiele innych bogatych celebrytów. Aktywnie realizuje swój biznes i zawód. Chociaż jej dokładna pensja z programów telewizyjnych nie jest rejestrowana na stronach wiki, utrzymała swój poziom modnej osobowości i wysoką jakość życia.

Przeglądaj to: Terence Tao Wiki, żona, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Louise rozpoczęła swoją karierę jako redaktor wiadomości w Vogue.com, współpracując z Elle UK, In Style UK, Luxedo Interior Magazine i Martha Stewart Weddings. Swoją pierwszą książkę, książkę non-fiction, „Front Row” opublikowała w 2015 roku. I wkrótce dostała się do telewizji, gdy jeden z producentów z BBC zaproponował jej pracę. We współpracy z londyńską marką modową Stylistpick przedstawiła swoją najnowszą kolekcję butów i torebek. Jest również znana jako prowadząca E!'s Fashion Police, E!'s Perfect Catch i BBC's The Clothes Show.

Życie małżeńskie Louise; ma córkę

Louise cieszy się głęboką więzią ze swoim mężem, Mckenzie Hunkinem, którego poznała na randce w ciemno. Kiedy para się poznała, zakochali się w sobie i rozpoczęli randkowanie. Po spróbowaniu romansów przez kilka miesięcy, duet zawiązał węzły weselne 2 października 2016 roku w Windsor w Anglii, w którym uczestniczyli najbliżsi małżonkowie.

Gdy para przekroczyła rok ich życia małżeńskiego, Louise ogłosiła, że ​​jest w ciąży w sierpniu 2017 roku, dając do zrozumienia, że ​​para ma zamiar dodać nowego członka rodziny do ich domu. Utalentowana pisarka podzieliła się szczęśliwymi wiadomościami na swoim blogu Front Roe i rozlała kolorowe wiadomości wśród swoich fanów i odbiorców.

Przeczytaj to: Catrina Kidd Wiki, wiek, mąż, wartość netto

Louise Roe z mężem w rocznicę (zdjęcie: Instagram Louise)

Po pięciu miesiącach od ogłoszenia Louise, 13 stycznia 2018 r. podobno urodziła swoje pierwsze dziecko. Wzięła swojego Instagrama, by zasypać cenną wiadomością o swoim porodzie, gdzie opublikowała zdjęcie siebie i dziecka w szpitalnym łóżku. Dziecko skończyło rok 2019. Obecnie Louise wiedzie szczęśliwe i wesołe życie wraz z mężem i córeczką.

Przed ślubem Roe był zaręczony z modelem Abercrombie and Fitch Joshem Slackiem. Rozstali się jednak w 2013 roku, po prawie trzech latach spotykania się ze sobą.

Dowiedz się więcej: Koby Altman Wiki, żona, wynagrodzenie, wartość netto

Krótki życiorys

Urodzona w 1981 roku w Surrey w Anglii Louise Roe obchodzi swoje urodziny 3 grudnia każdego roku. Należy do rasy białej rasy kaukaskiej i posiada obywatelstwo brytyjskie. Ma idealną wysokość 1,778 metra (5 stóp 10 cali). Zawsze urocza, Louise ma średnią wagę około 60 kg i doskonały zaokrąglony kształt ciała.

Zalecane