blog

Lucas Congdon Bio, wiek, żonaty, żona, wesoły, ojciec, wartość netto, show

Jeśli masz to stare, brudne podwórko, pamiętaj o tym gościu, który może zmienić twoje w wymarzony raj. Lucas Congdon od ponad dekady jest mistrzem przydomowego basenu i projektowania zewnętrznego. Jego umiejętności są widoczne w programie Animal Planet zatytułowanym „Insane Pools: Off the Deep End”. Jest także właścicielem własnej firmy Lucas Lagoon. Ponadto Lucas jest prezesem Designed Outdoor Living.

  Lucas Congdon Bio, wiek, żonaty, żona, wesoły, ojciec, wartość netto, show

Jego umiejętności są widoczne w jego programie Animal Planet zatytułowanym „Insane Pools: Off the Deep End”. Jest także właścicielem własnej firmy Lucas Lagoon. Podobnie Lucas jest prezesem Designed Outdoor Living.

Jak Lucas gromadzi wartość netto?

Lucas Congdon zebrał wartość netto jako ekspert od projektantów zewnętrznych. Od stycznia 2002 roku zbiera dochody ze swojej własnej firmy, Lucas Lagoons. Firma została uznana za najlepszy wybór dla najbardziej egzotycznych krajobrazów basenowych i oszałamiających krajobrazów.

Założyciel firmy, Lucas Congdon, dostrzegł swoje zamiłowanie do projektowania zewnętrznego, kiedy przeniósł się na Florydę w 1999 roku. Po zdobyciu Złotej Nagrody za renowację basenów mieszkalnych przeniósł swoje umiejętności na wyższy poziom, gromadząc doskonały zespół instalatorów i projektantów.

Lucas pracował zarówno przy projektach mieszkaniowych, jak i komercyjnych. To doprowadziło go do zdobycia fanów na całym świecie. Od oświetlenia LED po wodospady, zjeżdżalnie i architekturę krajobrazu, wszystko jest możliwe dzięki wiedzy i profesjonalnej pracy zespołowej Lucasa.

Niektóre z jego obszarów usług obejmują Środkową i Południową Florydę, Alabama, Georgia i Tennessee.

Mówiąc o opłacie eksploatacyjnej, zwykle różni się ona od każdego projektu, który jest odrębny. W stanie, niestandardowe projekty zaczynają się od około 300 USD, a wszystkie dodatkowe osobiste preferencje i udogodnienia zwiększają koszty, podczas gdy projekty poza stanem zaczynają się od około 500 USD lub więcej.

Zwiększa również dochody będąc założycielem i prezesem Designed Outdoor Living.

Oprócz projektowania zewnętrznego Lucas Congdon wygenerował zarobek pojawiający się w programie telewizyjnym Animal Planet, Insane Pools: Off the Deep End w 2018 roku.

Nie przegap informacji o Animal Planet: Paul Bedard Gator Boys, Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Rodzina

Lucas jest prezesem Designed Outdoor Living od lutego 2009 roku. Wcześniej pracował jako dyrektor generalny i główny projektant w Bleeding Heart Gardens od marca 1996 do października 2000.

W reality show „Insane Pools: Off the Deep End” Lucas projektuje i inspiruje wielkie oazy na podwórku tego kraju. Spektakl miał swoją premierę 20 lutego 2015 roku.

Lucas Congdon Żonaty Galen Congdon; Zawiera żonę w swoim show!

Lucas Congdon jest żonaty z Galenem Congdonem, wiceprezesem firmy Lucas Lagoons, Inc. On i jego żona Galen wystąpili w serialu „Insane Pools: Off the Deep End”. Ponadto, w szóstym odcinku serialu, Lucas otrzymywał dobre reakcje z ich programu.

Chociaż Lucas ukrył datę ślubu, oboje są już rodzicami dwojga dzieci, a para jest zakochana w swoich dzieciach.

Lucas jest ojcem dwójki dzieci o imieniu Asa i Finnegan. Lucas, ekspert od projektowania zewnętrznego, prowadzi spokojne życie z rodziną w swoim domu w Osprey, który rozciąga się na dwa i pół akrach ziemi.

Podczas kręcenia drugiego sezonu Insane Pools w 2015 roku ujawnił swoją rutynę, w której wspomniał, że zrobił śniadanie dla swojej żony Galen i synów.

Czytać o: Jimmy Riffle Wiki, wiek, żonaty, żona, dziewczyna, rodzina, wartość netto

Krótki życiorys

Pochodzący z Vermont Lucas Congdon urodził się na początku lat 80. XX wieku jako Jane Werley, która pomaga Lucasowi jako Mistrz Kamieniarski w Lucas Lagoon. Należy do narodowości amerykańskiej i posiada białe pochodzenie etniczne.

Niewiele wiadomo o jego ojcu. Jednak Lucas odziedziczył gen projektowania zewnętrznego po swojej rodzinie, ponieważ pracowali jako ogrodnicy i kamieniarze. Zaczął jako projektant-amator w wieku 14 lat i zwykł ciąć i wytwarzać kamienie.

Lucas studiował na Uniwersytecie Stanowym w Montanie w 1996 roku. Później ukończył studia z projektowania krajobrazu w 1997 roku, zgodnie z wiki.

Zalecane