blog

Lucas Dobre Wiki, wiek, dziewczyna, wesoły, rodzina, wzrost, wartość netto

Lucas Dobre jest amerykańskim tancerzem i dowcipnisiem na YouTube, który współpracuje ze swoim bratem bliźniakiem Marcusem, by tworzyć i publikować na swoim kanale YouTube „Lucas and Marcus”. Lucas, znany ze swoich znakomitych umiejętności tanecznych, odziedziczył zapierające dech w piersiach cechy po rodzicach gimnastyczek. Dzięki pięknemu połączeniu tańca i gimnastyki był w stanie w krótkim czasie przyciągnąć uwagę milionów fanów.

 Lucas Dobre Wiki, wiek, dziewczyna, wesoły, rodzina, wzrost, wartość netto

Lucas, znany ze swoich znakomitych umiejętności tanecznych, odziedziczył zapierające dech w piersiach cechy po rodzicach gimnastyczek. Dzięki pięknemu połączeniu tańca i gimnastyki był w stanie w krótkim czasie przyciągnąć uwagę milionów fanów.

Rodzina Lucasa: Matka Syna Mistrzyni Świata w Gimnastyce

Lucas jest jednym z czwórki dzieci rumuńskiej mistrzyni świata w gimnastyce, matki Aurelii Dobre (45 l.) i ojca Irańczyka, 54-letniego Boza Mofida, właściciela Dobrej Akademii Gimnastycznej w Maryland. Jego rodzice pobrali się w 1992 roku.

Przeczytaj także: Sierra Capri Wiki: wiek, wzrost, rodzina, pochodzenie etniczne, chłopak, randki, singiel

Tańca uczył się od matki, która również pracuje jako nauczycielka tańca. Następnie połączył taniec i gimnastykę, aby stworzyć wyjątkową fuzję ruchu tanecznego. Oprócz brata bliźniaka Marcusa ma w swojej rodzinie jeszcze dwóch braci, takich jak Darius Dobre (ur. 1995) i Cyrus Dobre (ur. 1993), którzy są również gwiazdami YouTube.

Ile jest wart netto Lucasa Dobrego?

Lucas zgromadził szacunkową wartość netto na 0,3 miliona dolarów. Większość swoich fortun zgromadził na połączonym kanale YouTube, który założył 19 stycznia 2011 r. ze swoim bratem bliźniakiem.

Mając ponad 11 milionów subskrybentów i 2,7 miliarda wyświetleń swoich materiałów wideo, podobno ma dorobek w wysokości około 39,9–638,7 tys. USD miesięcznie, co daje jego roczny dochód do 479 tys.

Nie tylko to, ale także prowadzi wystawny styl życia ze swoją rodziną, w 2017 roku otrzymał w prezencie zupełnie nowe Ferrari od swojego brata Marcusa. Lucas udziela również poparcia dla marek Chiquita i Wendy's. Brat bliźniaków Dobre zasłynął z aplikacji mobilnej winorośli jako twinbotz. Na dzień dzisiejszy jego łączny kanał zajmuje odpowiednio 188. i 473. miejsce pod względem liczby subskrybentów i wyświetleń wideo.

Do tej pory ma 3,3 miliona obserwujących na Instagramie i 621 000 obserwujących na Twitterze. Publikuje filmy na YouTube w każdy wtorek, czwartek i niedzielę.

Nie przegap : Josh Leyva Wiki: Wiek, Dziewczyna, Chachi Gonzales, Pochodzenie

Gwiazda Instagramu; Żarty o Splicie

Gwiazda i modelka Lucasa i Instagrama, Ivanita Lomeli, lat 20, spotyka się od lutego 2018 r. W Walentynki 2018 r. Ivanita nawet napisała na Twitterze, czy Lucas może być jej walentynką. Potwierdzili swój związek w marcu 2018 r.

Lucas często publikuje filmy swojej dziewczyny na swoim kanale YouTube, np. „ KUPIŁEM MOJEJ DZIEWCZYNIE DOM' ' 24 GODZINY POD ŁÓŻKIEM MOICH DZIEWCZYN !,' ' MOJA DZIEWCZYNA ZAGINIŁA' i wiele więcej.

Jednak Lucas usunął zdjęcia swojej dziewczyny z Instagrama, a plotki o ich zerwaniu rosły, ale była to wcześniej zaplanowana konfiguracja dla żartu wideo, który został udostępniony 5 kwietnia 2018 r.

Ich związek układa się całkiem dobrze, a Lucas często publikuje zdjęcia swojej dziewczyny na Twitterze i filmy na YouTube, w których określają, jak bardzo się kochają. Jego romantyczny krawat z piękną gwiazdą Instagrama, która jest przede wszystkim dziewczyną, fałszuje jego gejowską plotkę.

Przeglądaj informacje : Siostrzeniec Tommy Wiek, żona, ślub, wartość netto

Krótki życiorys

Według wiki, Lucas Dobre urodził się 28 stycznia 1999 roku w Gaithersburgu w stanie Maryland. 19-letni Lucas ma 1,73 m wzrostu i obecnie mieszka w Los Angeles w Kalifornii. Należy do mieszanego pochodzenia etnicznego z pochodzeniem rumuńskim i perskim.

Uczęszczał do szkoły średniej w South Hagerstown. Wybiera youtube jako karierę, a nie pójście na studia.

Zalecane