blog

Lucas Neff Żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, randki, wywiad, wartość netto

Jest amerykańskim aktorem znanym z roli Jamesa „Jimmy'ego” Chance'a w sitcomie Foxa Raising Hope. To nikt inny jak Lucas Neff. Aktor pojawia się w Steppenwolf Theatre i jest również jego członkiem wraz z Martą Plimpton. Aktor poświęca mu ogromną uwagę poprzez serial telewizyjny Bestia. Oprócz występów w sitcomach w teatrach i telewizji, odegrał także wielką rolę w filmach w Memoriam i Amigo.

 Lucas Neff Żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, randki, wywiad, wartość netto

Aktor sitcomu studiował w Whitney M. Young Magnet High School i ukończył studia licencjackie na Uniwersytecie Illinois w Chicago. Aktor w młodym wieku finansował się ze sprzątania domu. Zanim wkroczył w swoją karierę. Jego pierwsza rola pojawiła się, gdy zagrał niewielką rolę w serii The Beast sieci A&E. Neff miał szczęście zagrać rolę w serialu Raising Hope, ponieważ był pierwszym wyborem do roli Jimmy'ego Chance'a. W sezonie 2011-2012 utrzymał również swoje sztuki pisarskie, takie jak The Last Duck. Był także nominowany do nagrody Josepha Jeffersona. Poza karierą aktorską planował także studiować film na uniwersytecie w nadziei na zostanie operatorem.

31-letni przystojny aktor wychował się w Andersonville w Chicago. Nie ma żony ani dzieci, chociaż był w poprzednim związku. Nie był wcześniej żonaty. Aktor był związany z Kelly O’Sullivan od 2008 roku. Później aktor i jego dziewczyna mieli się zaręczyć, ale niestety wybuchło. Para rozwiodła się po kilku latach. Ostatnio aktor sitcomu spotyka się z australijską aktorką Caitlin Stasey, która jest szeroko znana. Para spotyka się ze sobą i oboje pokazują w sobie głębokie, prawdziwe życie miłosne. Aktor ujawnia również, że jest trochę gejem, ale nie jest to zaskakujące, jak powiedział wcześniej w swoim wywiadzie.


Aktor sitcomu jest najbardziej znany z roli w Raising Hope. Grał również w różnych filmach i został znaleziony w filmie Glitch. Aktor do tej pory zarobił na swoim koncie ogromne pieniądze. Okazuje się, że amerykański aktor ma majątek netto w wysokości 4 milionów dolarów, co jest ogromną wartością. Aktor zebrał ogromną sumę podczas swoich sztuk teatralnych i filmowych. Zakłada się, że aktor w nadchodzącym życiu będzie zarabiał więcej.

Lucas Neff urodził się 7 listopada 1985 roku. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do irlandzkiego i żydowskiego pochodzenia etnicznego. Jest wspaniałym synem swoich rodziców Alana Neffa i Meade Palidofsky. Stoi na wysokości 5 stóp i 10 cali. Ma młodszego brata i mieszkają w Los Angeles w Kalifornii. Aktor sitcomu jest najbardziej znany ze swojego występu w serialu Raising Hopes jako roli Jimmy'ego Chance'a. Więcej o nim można znaleźć na stronach wiki.

Zalecane