blog

Luciana Barroso Wiki: wiek, urodziny, były mąż, dzieci, praca, wartość netto

Była stewardessa Luciana Barroso jest lepiej znana jako żona gwiazdy Hollywood Matta Damona. Nie tylko stewardessa Luciana jest również bardzo pasjonatem sztuki i literatury. W dzisiejszych czasach powszechne jest słyszenie o zerwaniu, czy to o celebrytach, czy o normalnych ludziach. Ale przeprowadzka po rozstaniu i kontynuowanie romantycznego życia to rzecz, której ludzie nie słyszą najbardziej. Luciana Barroso ma tę samą historię, którą może opowiedzieć, gdy cieszy się swoim romantycznym życiem po rozstaniu. Dowiedzmy się więc, jak zakończyło się jej wcześniejsze życie małżeńskie i jej wejście do obecnego, błogiego życia małżeńskiego.

  Luciana Barroso Wiki: wiek, urodziny, były mąż, dzieci, praca, wartość netto

Była stewardessa Luciana Barroso jest lepiej znana jako żona gwiazdy Hollywood Matta Damona. Nie tylko stewardessa Luciana jest również bardzo pasjonatem sztuki i literatury. W dzisiejszych czasach powszechne jest słyszenie o zerwaniu, czy to w przypadku celebrytów, czy normalnych ludzi.

Ale przeprowadzka po rozstaniu i kontynuowanie romantycznego życia to rzecz, której ludzie nie rozumieją najbardziej. Luciana Barroso ma tę samą historię do opowiedzenia, gdy cieszy się swoim romantycznym życiem po rozstaniu. Dowiedzmy się więc, jak zakończyło się jej wcześniejsze życie małżeńskie i jej wejście do obecnego, błogiego życia małżeńskiego.

Profesjonalny przewoźnik i wartość netto

Mówiąc dobrze o swojej karierze, była byłą stewardessą, która później znalazła pracę barmanki.

Nie przegap: Robin Leach Wiki, żonaty, żona, partner, wesoły, wartość netto, wzrost

Mówiąc o statusie finansowym Luciany, mogła zarobić odpowiedni dochód z obu zawodu, ale nie ujawniła w mediach swojej wartości netto.

Jej mąż, Matt Damon, znany ze swojej roli w filmie, Dobre polowanie, w ciągu swojej znakomitej kariery od 1988 r. zgromadził majątek netto w wysokości 160 milionów dolarów.

Koniec pierwszego małżeństwa

Luciana Barroso była żoną Arbello Barroso. Będąc w związku, mieli córkę o imieniu Alexia, którą powitali w 1999 roku. Z powodu problemów w ich związku postanowili rozejść się i sfinalizować rozwód w 2004 roku.

W 2014 roku jej były mąż ujawnił, że łączy go fantastyczny związek z Lucianą i jej obecnym mężem Mattem Damonem i powiedział:

Ludzie polują na mnie od lat, oferując pieniądze i szukając historii. Ale mógłbym mieszkać w namiocie i nadal bym ich nie sprzedał. Nie ma historii. Matt to fantastyczny ojczym, a Luciana wspaniała mama

Czytaj: Michele Tafoya Mąż, wynagrodzenie, pochodzenie etniczne - wszystko o NBC Sideline Reporter

Luciana wyszła za Matta Damona, godzi związek po poradnictwie dla par

Po rozstaniu z byłym mężem Arbello Barroso, Luciana wyszła za mąż za znanego hollywoodzkiego aktora Matta Damona. Cóż, po raz pierwszy spotkali się w barze. W kwietniu 2003 roku Matt poszedł do baru, w którym Luciana pracowała przy kilku drinkach z innym członkiem załogi. Od razu wiedzieli, że oboje łączyła magiczna atmosfera, która wkrótce utorowała drogę do pięknego związku.

Luciana z mężem Mattem Damonem (fot. nikiswift.com)

Luciana i Matt zaręczyli się we wrześniu 2005 roku, a 9 grudnia 2005 roku pobrali się. Ich ślub był skromnym wydarzeniem, ponieważ nie chcieli, aby przyciągał niepotrzebną uwagę. Długo po roku ich udanego życia małżeńskiego w 2006 roku witają w rodzinie nowego członka jako córeczkę. Podobnie, po dwóch latach w 2008 roku, przyjęli drugie dziecko do swojej rodziny jako córeczkę. W 2010 roku urodziła się ich trzecia córka Stella. Matt legalnie adoptował 16-letnią córkę Luciany, Alexię. Matt i Luciana są teraz szczęśliwymi rodzicami czterech pięknych córek, kiedy Matt formalnie adoptował córkę Luciany, Alexię.

Uczestniczyli w otwarciu 2017 Festiwalu Filmowego w Wenecji, udowadniając swoją więź. Podczas festiwalu Luciana chwyciła światło reflektorów ze swojej czerwonej szkarłatnej sukni, a jej partner obnosił się z czarnym garniturem i muszką. Luciana z 13-letnim mężem miała zestresowany związek w grudniu 2017 roku. Para miała konflikt z ich przyjacielem, Benem Affleckiem, niegrzecznym zachowaniem wobec swojej żony, Jennifer Garner. Po różnicach w opiniach, Luciana i Matt uczestniczyli w wielu sesjach terapii par w styczniu 2018 roku.

Jednak para rozwiązała swoje różnice i była przedstawiana razem na wielu pokazach nagród i wydarzeniach publicznych. W kwietniu 2018 roku matka czwórki dzieci wchłonęła syna ze swoim chłopakiem Mattem i ich dziećmi w Byron Bay w kwietniu 2018 roku. Hiszpańska modelka Elsa Pataky, żona Chrisa Hemswortha, również towarzyszyła parze podczas ich pobytu na plaży.

Wiedzieć więcej O: Andy Bean (aktor) Wiki, wiek, żonaty, żona, dziewczyna, wzrost

Krótki życiorys

Żona znanego aktora Matta Damona, Luciana, obchodzi swoje urodziny każdego 31 lipca. Luciana, lat 42, urodziła się jako Luciana Bozan w 1976 roku w Salta w Argentynie. Stoi wysoka na 1,68 m wysokości.

Według wiki ukończyła wydział sztuki na lokalnej uczelni, ale w końcu zainteresowała się karierą obejmującą latanie, a tym samym została stewardesą.

Mówiąc o jej rodzicach, jej matka była gospodynią domową, a jej ojciec był agentem ubezpieczeniowym. Została wychowana przez babcię po tym, jak jej rodzice rozwiedli się zaraz po jej urodzeniu. Obecnie prowadzi udane życie małżeńskie z mężem i ich dziećmi.

Zalecane