blog

Lucie Guest Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Wzrost, Bio

Oprócz występów w serialach takich jak „Totally Awesome”, amerykańska aktorka, Lucie Guest wkłada wiele wysiłku w dobro społeczeństwa. Wraz ze swoją przyjaciółką prowadzi kampanię jogi, aby zapewnić ludziom dobre samopoczucie zarówno fizyczne, jak i duchowe. Przyjemne do oglądania zarówno na ekranie, jak iw prawdziwym życiu, wpływowe akcje humanitarne Lucie nie pozostają niezauważone.

 Lucie Guest Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Wzrost, Bio

Profesjonalna kariera

Aktorka Lucie Guest była ostatnio widziana w roli Heather w romantycznym dramacie z 2014 roku: Przewodnik dla dziewczyn po rozwodzie .’ Pomimo wszelkich zarzutów w karierze, widzowie mogą jedynie zobaczyć przebłyski swojej ulubionej gwiazdy na magicznym ekranie.

Jest bardzo niewiele, ale wartych obejrzenia napisów aktorskich Lucie. Była częścią serialu telewizyjnego z 2013 roku „ Czarny sierota” gdzie jej rola jako Zoie zyskała ogromne uznanie.

Jak sugeruje wiki Lucie, pracowała przy filmie krótkometrażowym zatytułowanym 'Jedna noc.' Zabawny film napisany przez Ricka Alyea został wydany w 2018 roku. Udostępniła zdjęcie tajemniczego mężczyzny, który ma być jej chłopakiem na rolkach w filmie, w którym ma podpisy:

Mój chłopak na jedną noc był dużym napojem wody i wspaniałym dżentelmenem dzięki Taz! #Szalone8sfilmy16 #krótki film #komedia #sklepspożywczyfilmakcji

Życie osobiste: czy ma chłopaka?

Po przewinięciu i przejrzeniu jej stron w mediach społecznościowych będzie całkiem oczywiste, że Lucie jeszcze nie wyszła za mąż. Tak więc kwestia posiadania męża nie pojawia się w żadnym momencie jej życia. Cieszy się życiem z kilkoma drobnymi kredytami aktorskimi i wydaje się, że nie chce niepotrzebnego światła reflektorów, które wyraża jej życie osobiste.

Tak więc bez odpowiedniej aktualizacji statusu jej związku trudno jest wiedzieć, czy ma chłopaka, czy nie. Jednak otwarcie mówiłaby o swoim związku, gdyby miała kogoś wyjątkowego w swoim życiu.

Oprócz nieznanych spraw Julie ma świetną grupę przyjaciół, z którymi dzieli wspaniałe towarzystwo. Uwielbia spędzać czas z kolegami i lubi z nimi podróżować.

Życie rodzinne

Oprócz swojej pasji i zainteresowań poza gwiazdorstwem, Lucie polega na swojej rodzinie i przyjaciołach, aby utrzymać ją na ziemi. Bez wątpienia Lucie wywiązuje się z obowiązków córki.

Ale pomimo udostępniania różnych postów, które zawierają życzenia urodzinowe, posty z okazji rocznicy, imię i profesjonalne portfolio rodziców Lucie nigdy nie jest dobrze komunikowane.

Jej krótki życiorys

Nie ma absolutnie żadnych informacji, które mają znaczenie dla danych urodzenia Lucie Guest, przez co trudno jest określić dokładną datę jej urodzin i prawdziwy wiek. Stojąc na wysokości 5 stóp i 7 cali (1,7 m), aktorka należy do białej grupy etnicznej.

Zalecane