blog

Lucinda Southworth Wiki, Bio, Żonaty, Ślub, Mąż, Dzieci, Wartość netto

Lucinda Southworth, popularnie znana jako Lucy Southworth, jest dobrze znana z tego, że jest żoną jednego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie, Larry'ego Page'a. Jej mąż jest współzałożycielem Google. Piękna blondynka była zaangażowana w kilka akcji charytatywnych i brała udział w praktykach medycznych w Afryce Południowej i chce zmienić świat.

 Lucinda Southworth Wiki, Bio, Żonaty, Ślub, Mąż, Dzieci, Wartość netto

Lucinda Southworth Żonaty, Mąż, Dzieci

Po romantycznej randce Lucindy z jej mężem Larrym Page'em w 2006 roku, para związała się po półtora roku. Jej ślub z Larrym był podobno jednym z wielkich wydarzeń. Postanowili wziąć ślub na Necker Island, która jest karaibską kryjówką należącą do Richarda Bransona, który jest również dziewiczym miliarderem grupy.

W wystawnym weselu wzięło udział 600 gości, w tym obsadzani gwiazdami więźniowie z Visionaries, Stanford i kilku czarodziejów biznesu VIP. Wśród głośnych gości znaleźli się ówczesny potentat biznesowy Donald Trump i amerykańska dyrektor medialna Oprah Winfrey. Ich ślub był przez kilka dni nagłaśniany w mediach. Mówi się, że osoby z RSVP na wesele zostały przewiezione prywatnym samolotem na wyspę, na której zarezerwował hotel wyłącznie dla gości.

Przeczytaj także: Jerry Reese wynagrodzenie, wartość netto, żona, syn

Uważa się, że ałun Uniwersytetu Pensylwanii Lucinda jest ptakiem towarzyskim i był widziany na wielu spotkaniach towarzyskich i przyjęciach. Wielokrotnie widywano ją na kilku przyjęciach, w tym na kolacji u redaktora „Vanity Fair”, Graydona i jego żonie, oraz na przyjęciu po Oskarowym „Vanity Fair”. Uważana jest za szczodrą kobietę, a poza urodą i wystawnym stylem życia oraz niezwykłym talentem w dziedzinie studiów, wielokrotnie widziano ją jako darowiznę.

Nie przegap: CartooNz Wiki: Wiek, prawdziwe imię, dziewczyna, randki, wesoły, rodzina, wzrost

Wartość netto Lucindy Southworth!

Lucinda cieszy się majątkiem netto w wysokości 53 miliardów dolarów, który zdobył jej mąż, przedsiębiorca internetowy, Larry Page. Larry jest dyrektorem generalnym i współzałożycielem amerykańskiej międzynarodowej firmy technologicznej Google Inc. Wraz z Sergeyem Brinem stworzyli Google, gdy byli studentami studiów magisterskich na Uniwersytecie Stanforda.

Współzałożyciel Google jest właścicielem sześciu procent udziałów w spółce macierzystej Google, Alfabet i sprzedał prawie 9 miliardów dolarów akcji Alphabet i Google w 2004 roku. Poza tym jest właścicielem 20 milionów akcji klasy C Alphabet i jest jednym z najbogatszych amerykańskich przedsiębiorców.

Zobacz: Kathleen Hanna Wiki, mąż, rozwód, chłopak i wartość netto

Żona multimiliardera Lucinda jest aktywną filantropką i jest zaangażowana w różne organizacje charytatywne. W listopadzie 2014 roku ona i Larry przekazali 15 milionów dolarów w Afryce Zachodniej na pomoc w walce z wirusem Ebola za pośrednictwem swojej rodzinnej fundacji „Carl Victor Page Memorial Fund”.

Krótki życiorys i Wiki

Urodziła się 24 maja 1979 roku dla dr Cathy McLain i dr Roya Southwortha. Jej matka Roy pracowała jako psycholog edukacyjny, a jej ojciec służył w Banku Światowym. W swojej rodzinie ma starszą siostrę Carrie, która jest amerykańską aktorką.

Lucinda była błyskotliwą studentką, ukończyła studia na Uniwersytecie Pensylwanii i uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Oksfordzkim. Niedawno ukończyła doktorat na Uniwersytecie Stanforda na temat badawczy o nazwie Analiza porównawcza danych dotyczących ekspresji na organizmie eukariotycznym, zgodnie z wiki.

Zalecane